איך עובד תהליך שילוח אמנות בינלאומי?

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא איך עובד תהליך שילוח אמנות בינלאומי? השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

סוף סוף מצאתם את יצירת האמנות המושלמת לביתכם. היא מתאימה באופן מושלם למרחב שלכם, אבל השאלה היא איך תשלחו את היצירה הביתה? גם אם מצאתם את יצירת האמנות בגלריה בחו"ל, לא תמיד בעלי הגלריה מספקים כחלק מהרכישה גם שירות שילוח אמנות בינלאומי.

כרוכשים או כמוכרים, כמעט תמיד יש לשלוח יצירות אמנות שיגיעו ליעדן במצב מושלם. הצעדים הבאים יסייעו לכם לעבור בבטחה תהליך שילוח אמנות בינלאומי של ציורים, הדפסים אמנותיים או יצירות ממוסגרות.

מדידת יצירות אמנות

חשוב למדוד את האורך, הרוחב והגובה של יצירת האמנות כדי לבחור ארגז או גליל משלוח בגודל מתאים. אתם בטח תוהים כמה עולה שירות שילוח בינלאומי, ובכן התמחור משוקלל לפי המשקל והגודל של היצירה.

חברה שמספקת שירותי לוגיסטיקה ושילוח תקבע את המשקל הממדי עבורכם לאחר שתספקו את המידע הרלוונטי.

בחירת מיכל משלוח מתאים

יצירות אמנות שאינן ממוסגרות, או יצירות ממוסגרות יכולות לעבור תהליך שילוח בינלאומי בארגז עץ. חברת שילוח ולוגיסטיקה מספקת ארגז מותאם אישית ושירותי אריזה מקצועית שמגובים באחריות על שלמות המשלוח ומעקב אחר העברתו לכתובת היעד.

הארגזים מתאימים היטב ליצירות אמנות ממוסגרות במגוון גדלים. מה שלא תעשו, אל תשתמשו בקופסה ישנה, כי קופסאות ממוחזרות מספקות פחות הגנה ואינן מתאימות לתהליך מקצועי של שילוח אמנות בינלאומי.

הכנת משטח העבודה

יש יצירות אמנות שניתן לארוז בגליל משלוח יציב ומרופד ללא נזק, בתנאי שהיצירה נארזת על ידי מומחים בתחום לוגיסטיקה ושילוח בינלאומי.

חשוב להקפיד על התנהלות עדינה עם משלוח יצירות אמנות. יש לרפד את משטח העבודה בחומר מגן כמו קרטון, קצף, עטיפת בועות או בד על מנת להימנע משריטות.

כיסוי יצירות אמנות שאינן ממוסגרות בנייר זכוכית

ניתן לעטוף את הבדים בנייר זכוכית איכותי נטול חומצה כדי לסייע בהגנה מפני אבק ולחות. חשוב לוודא שהנייר מכסה את כל צידי הקצוות, ואז לאבטח אותו בנייר דבק נטול חומצה. ליצירות אמנות שנארזות בגליל, יש להקפיד על הגנה עם נייר זכוכית. ראשית, יש להניח את היצירה על גבי שני גיליונות נייר זכוכית, ולהציב את היצירה על בסיס הנייר.

יצירות אמנות שניתנות לאריזה בגליל כוללות רישומים, תצלומים, הדפסים או יצירות שמבוססות על צבעי מים, עם הפנים כלפי מעלה על נייר הזכוכית. יצירות שמבוססות על בדים יש למקם עם הפנים כלפי מטה לפני הגלגול על מנת לסייע במניעת סדקים או שבירה.

שילוח אמנות בינלאומי ליצירות רבות בגליל

כדי לארוז בבטחה יצירות אמנות רבות בגלילים, יש להניח דף נייר זכוכית בין כל יצירה לפני הגלגול. משכיבים את היצירות בהתאם לגדלים מהגדול לקטן, ומוודאים שכל יצירה פונה לאותו כיוון, עם הפנים כלפי מעלה או כלפי מטה. הגליל צריך להיות מאובטח עם ציוד מקצועי שמתאים לאריזת יצירות אמנות.

רוצים גם אתם להעלאתות מאמר כזה? פרסמו באתר אגוז.

רוצים להגיב?

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע