וירוס הקורונה – העתיד הוא עכשיו

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא וירוס הקורונה – העתיד הוא עכשיו השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

הפעולה החשובה ביותר שהמשקיעים צריכים לנקוט היום, בעיננו, היא לבחון את הקצאת הנכסים האסטרטגיים שלהם על מנת להבטיח שהתיקים יהיו עמידים למגמות העל-על הללו. מה שצריך זה הערכה מחודשת של כל התיק, לא רק לצבוט בקצוות. אנו שמים דגש על שלוש קריאות אסטרטגיות.

השקעות בתקופת וירוס הקורונה

ראשית, יש להתייעץ עם יועץ מס לגבי החזרי מס בנוגע לרווחי הון. וכן, בנקים מרכזיים התחייבו לשמור על שיעורים נמוכים, מה שמאפשר הרחבה פיסקלית חסרת תקדים. בשילוב עם הסיכון לזעזועי היצע, הדבר מעלה את הפוטנציאל לאינפלציה גבוהה יותר בטווח הבינוני ומאתגר את תפקידן של אגרות חוב ממשלתיות נומינליות כנטל באופק אסטרטגי. שנית, deglobalization and fragmentation קוראים להתמקד בעמידות אמיתית: פיזור מכוון בין מגזרים ומדינות הממוקמות היטב למגמות אלה. שלישית, המגיפה האיצה את המעבר הטקטוני לעבר הקיימות.

מה מצפה לנו בהמשך וירוס הקורונה

כיווץ Covid-19 הראשוני גדול מהמשבר הכלכלי הגדול, אך אנו מאמינים כי השפעתו המצטברת על הכלכלה תהיה ככל הנראה הרבה פחות אם תגובת המדיניות תישאר חזקה דיה בכדי לרפד את המכה.

מה הוא מחזור העסקים בתקופת הקורונה

הדינמיקה של מחזור העסקים הרגיל אינה חלה, ולכן אנו עוקבים אחר שלושה תמרורים: 1) עד כמה הכלכלות המצליחות נמצאות בפעילות מחודשת תוך שליטה על התפשטות הנגיף; 2) האם עדיין די בגירוי ומגיע למשקי בית ועסקים; 3) האם מתגלים סימנים של פגיעות כלכליות או הצטלקות קבועה של יכולת יצור. השווקים מתמקדים בלייזר בשינויים בכל אחד משלושת "הלא נודעים הידועים". ככל שנדרש זמן רב יותר לפעילות מחדש, כך עלולים להופיע יותר סדקים במערכת הפיננסית וביכולת הייצור שלה.

רוצים להגיב?

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע