עורך דין פלילי

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא עורך דין פלילי השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

לחשוד אשר הוגש כנגדו כתב אישום וכן ניסה לסגור תיק פלילי אצל המשטרה באמצעות עו"ד פלילי בהליך שימוע, עומדת הזכות כן לנסות לשכנע את בית המשפט הפלילי למה אין צורך בלהרשיע אותו, למרות שכבר הודה על ביצוע העבירה. זאת בשביל שהעתיד של הנאשם לא יוכתם והוא לא יסבול מעבר פלילי במשטרה

אם הוגשה נגדכם תלונה ואתם מואשמים בביצוע עבירה פלילית כלשהיא או במעורבות בעבירה שכזו, תזדקקו לליווי של עורך דין פלילי. אישום במעורבות או בביצוע עבירה פלילית הוא דבר חמור מאוד ועלולות להיות לכך השלכות קשות על חייכם. לכן, בכל מקרה בו אתם חשודים או מואשמים בעבירה פלילית, הכרחי שתפנו להיוועץ עם עורך דין פלילי מבלי  להתמהמה. ככל שתקדימו לעשות זאת, ייתכן ואף תצליחו למנוע הגשה של כתב אישום נגדכם.

היוועצות עם עורך דין פלילי לפני חקירה משטרתית

אם אתם מוזמנים לחקירה במשטרה בגין תלונה שהוגשה, דעו כי עליכם להיזהר מאוד בדבריכם וכל דבר שתגידו לחוקרים יוכל לשמש בסופו של דבר נגדכם. חשוב מאוד שבמקרה כזה תדרשו לממש את זכותכם לפנות לעורך דין פלילי שילווה וייצג אתכם. זכות זו שמורה לכם לפי חוק.

רק עורך דין פלילי יוכל לתת לכם את הליווי המשפטי הנכון והראוי לו תזדקקו בהליך הפלילי.

במידה ולא פניתם לעורך דין פלילי לפני שנחקרתם במשטרה, אפילו אם ניתנה לכם האפשרות לממש זכותכם זו, הכרחי שתפנו לעזרתו של עורך דין פלילי גם בהמשך ההליכים.

אין חכם כבעל ניסיון – למה חשוב לפנות לעורך דין פלילי מוסמך ומנוסה

ישנה חשיבות רבה בבחירת עורך דין פלילי מוסמך ומורשה המתמחה בנישת הפלילים. כמובן שעדיף שעורך הדין הפלילי יהיה בעל ניסיון רב שכן בתחום הפלילים לא מדובר בהליך משפטי של שחור ולבן. בניגוד לתחומים אחרים בעריכת דין, בפלילים ישנם מקרים רבים מורכבים אשר נתונים לפרשנות. עורך דין פלילי טוב ידע כיצד להתמודד עם כל תרחיש לאורך ההליך המשפטי. עורך דין הפלילי מנוסה יוכל לסייע לכם רבות כבר מהרגע הראשון עוד לפני החקירה במשטרה, וכמובן שהוא ייצג אתכם בפני התביעה, המשטרה ובבית המשפט אם ההליך יגיע לכדי דיון מול שופט. עו"ד פלילי אפילו ידאג לאינטרסים שלכם אל מול הפרקליטות, וגם ברמת הערכאות משפטיות.

עבודה טובה,כמובן, של עו"ד פלילי  מקצועי ומנוסה, יכולה בוודאי להשפיע המון על הליך משפטי, ולהציל אתכם מפני גזר הדין החמור של מאסר בפועל, וכמו כן להמתיק את הדין עם פסיקה לעבודות שירות לצורך העניין.

אתם רוצים לדעת עוד? פצחו באגוז חדשות או באגוז בלוג עוד ידע…זה מבורך!

רוצים להגיב?

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע