בנייה ישראלית, אדריכלות ישראלית , בית ישראלי

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא בנייה ישראלית, אדריכלות ישראלית , בית ישראלי השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

מאת: אדר' אנוק רון ואדר' שירה דרומי

בנייה ישראלית, אדריכלות ישראלית , בית ישראלי – יש כזה דבר?

מסתבר שיש כזה דבר !

בנייה ישראלית – "סטודיו בזלת" – בתים שהם גאווה ישראלית

מדובר בבית שמתוכנן אדריכלית כבית בר-קיימא, מתחשב בסביבה, עשוי מחומרים איכותיים ומקומיים.

כמי שעוסקות בתחום האדריכלות הישראלית  בחרנו לשתף ולספר לכם על חלק מהאלמנטים שאנו כמתכננות לוקחות בחשבון כאשר אנו ניגשות למלאכת התכנון ועיצוב הפנים.

ישנה חשיבות רבה בשימוש בחומרים עמידים ואיכותיים שישמרו לזמן רב ומכאן נובעת הסיבה לבחירת חומרים מקומיים מתוך מחשבה שחומרים אלו מותאמים לתנאים לאקלים ולמשתמש הישראלי.

לדוגמא, ריצוף הטראצו – "בלטות של פעם" קיבל בשנים האחרונות תפנית מודרנית ועדכנית.
כיום ניתן לייצר מרצפות לבקשת הלקוח בגוונים שונים ומודרניים ובגדלים שונים. ריצוף הטראצו קל ליישום נח לניקוי ובעל טקסטורה שמקנה מראה נקי. ישנן חברות ישראליות רבות המתמחות בעיצוב מרצפות המתאימות לבניה הישראלית כמו איטונג, וגלוסקא. המראה האותנטי ישתלב בצורה טבעית בעיצוב הסלון, המטבח ושאר חדרי הבית וייתן מראה ייחודי ומקורי.

אלמנט נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא האקלים הארץ ישראלי. האקלים בארץ קשה וחם בקיץ וחודשי החורף אינם רבים. הקיץ הישראלי מתחיל מוקדם ונגמר יחסית מאוחר, ולכן בתהליך התכנון האדריכלי וגם בעיצוב הפנים של הבית חשוב לקחת בחשבון את כיווני האוויר.

בארץ כיוון צפון הוא כיוון נהדר מפני שאין בו שמש ישירה וחמה ולמרות זאת הוא כיוון מאוד מואר ונעים והטמפרטורה בו נוטה להישאר נמוכה גם בימי קיץ חמים. ומכאן נדאג למקם את החללים החשובים והפעילים יותר בבית לכיוון זה, כמו סלון ומטבח.

הבתים הישראלים הם בעלי חללים נעימים ומוארים. מה יותר כיף מלפתוח את הבוקר עם כוס קפה בפינת אוכל שטופת אור שפונה לגינה נעימה ומלבלבת,  גינה שמותאמת בדיוק לאקלים ולכיווני האוויר.

במלאכת תכנון הבית יש לשים דגש רב גם על תכנון הנוף וגינת הבית. ולכן אנחנו מציעות כחלק מהתכנון הראשון פגישה עם מומחה לתכנון גינות. מלבד בחירת העצים וצמחים הנכונים לבית, עולות שאלות רבות שיש לקחת בחשבון כמו למשל: האם יש צורך בפרגולה או ששתילה של עץ בוגר תעשה את העבודה ותצל על אזור הישיבה בחצר, אלו עצים נרחיק מקווי הביוב ויסודות הבית מפני שהשורשים שלהם עלולים לפגוע בתשתיות ועוד.

המטבח הישראלי מתאפיין בכך שהוא נוח ומזמין לאירוח. בבתים הישראלים הטיפוסיים המטבח משמש פעמים רבות כמרכז הבית לעתים אף מושקע וגדול מהסלון.

הישראלים ידועים בכך שהם אוהבים לארח, לפתוח שולחן רחב ידיים עמוס בכל טוב ולהעמיד סירים עם מטעמים לשבת. המטבח הישראלי עשוי בהתאמה לסגנון האירוח ומציע את כל התנאים הכי נוחים, יפים ופרקטיים לבישול. המטבחים שלנו מתוכננים במחשבה מכוונת  ללקוח הישראלי, זה שנמצא רוב הזמן במטבח, ללקוח שאוהב לבשל, לאפות, לארח ולבלות זמן במטבח.

אנחנו מאמינות שיש מקום רב לבעלי מקצוע, ספקים וחנויות ישראליות תוצרת הארץ ושיש מקום לשלבם בתכנון ובעיצוב הבית. החל מקבלני שיפוצים איכותיים, חברות מטבחים או נגרים מקומיים וכלה בחנויות ריהוט בוטיק ישראליות.

לסיום, הבתים שלנו הם יצירה מקומית – ברת קיימא, איכותית, יצירתית ומרגשת.
המשרד מתכנן בתים פרטיים, הרחבות לבתים קיימים, מכין ומלווה היתרי בניה, ומנהל שיפוצים בקנה מידה רחב. אנו מוצאות פתרונות ייחודיים לכל מגרש וחלל באשר הוא, תוך הקשבה והתייחסות לצרכי הלקוח ותוך הקפדה על אינטליגנציה תכנונית, ירידה לפרטים וליווי מלא מתהליך התכנון ועד לגמר הביצוע. אנו דואגות להכין ולנהל תקציב מפורט עבור הלקוח עוד לפני תחילת העבודות. על מנת להגיע לגמר עבודה ותוצאות ללא פשרות אנו שמות דגש על עבודה בתיאום ושיתוף פעולה מלא עם בעלי מקצוע וספקים איכותיים ביותר.

http://www.studiobazelet.com/about-me

רוצים לקרוא עוד? פצחו באגוז חדשות או באגוז בלוג עוד ידע!

רוצים להגיב?

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע