כפכפים אקולוגיות של גורוס

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא כפכפים אקולוגיות של גורוס השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

קיימות היא הלב של מה שאנחנו עושים. רצינו להביא לעולם מוצר שיראה שאפשר גם אחרת, לחיות תוך התחשבות בסביבה ובטבע המופלא שלנו. עצים הם לא רק המקור של Gurus, הם חלק בלתי נפרד מהחיים בעולם שלנו, ותומכים בסביבה בחיות ובאנשים.

"גם מסע בן אלף מייל מתחיל בצעד קטן אחד" (מאו טסה טונג)

חדשות אגוז מציג:

החלטנו שהגיע הזמן להיות אקטיביים ולעשות שינוי. לראות את העולם, לראות את האחר, לתת ולא רק לקחת. לאהוב!

פה נכנסים ה Gurus לסיפור
מוצר שנוצר להראות שיש דרך אחרת.
 ​
כפכפי ה-Gurus שלנו הם טבעיים וידידותיים לסביבה .אנו משתדלים לכל אורך הדרך לשמור על הכדור והטבע היפיפה שלנו ולהשאיר "טביעת רגל" נקייה ככל שאפשר.

המקור של Gurus מגיע מהעצים, וכפי שלקחנו חשוב לנו גם להחזיר לטבע ויחד אתכם להמשיך ולשמור על איכות הסביבה, לכן כל מוצר שאתם קונים אנחנו שותלים עץ!

איפה אנחנו שותלים?

יצרנו שותפות עם Trees For The Future, ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח, ארגון זה שותל עצים עם קהילות כפריות בעולם המתפתח הוא מלמד אנשים וקהילות ליצור מערכות חיים המבוססות על קיימות. ליצור ולטפח יערות מאכל באמצעות עקרונות אקולוגיים בחקלאות.

Gurus הם הדרך שלנו!

החזון שלנו ב-Gurus ישראל הוא להוביל קהילה של אנשים שאכפת להם, אנו רואים עצמנו כזורעים זרעים חדשים של צרכנות שונה צרכנות מתחשבת וירוקה כחלק ממעגל אנושי חברתי חי ונושם של נתינה.

ככל שהמעגל שלנו יתרחב ויגדל כך נוכל להוסיף פרויקטים חברתיים וסביבתיים נוספים.

אם גם לכם אכפת אתם מוזמנים להיות שותפים להרחיב את המעגל לשתף ולהשתתף בפעילויות שלנו ברשתות החברתיות ובחיים הפיזיים. אתם מוזמנים לצמוח אתנו יחד.

רוצים להגיב?

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע