כיצד בוחרים וילון למרפסת סגורה?

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא כיצד בוחרים וילון למרפסת סגורה? השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

אחד הדברים שמשדרגים כל דירה הוא קיומה של מרפסת. למרפסת אפשר לצאת ולהתרענן אחרי יום עבודה או לימודים מפרך, ולהנות מהאוויר שבחוץ מבלי שצריך להתלבש ולהתארגן ליציאה מחוץ לבית.

רוב האנשים שגרו בדירה עם מרפסת, מתקשים מאוד לעבור לגור בדירה שאין בה מרפסת – כי מדובר על משהו שקשה מאוד לחיות בלעדיו, בטח אחרי שמתרגלים אליו.

למעשה, גם למי שיש מרפסת, ישנם לא מעט חודשים בשנה שהוא לא ממש יכול להנות ממנה. בחודשי החורף כאשר בחוץ משתוללת סערה, המרפסת הופכת להיות חדר חסר שימוש, שאין מה לעשות בו. ולעיתים גם בקיץ כאשר השמש קופחת בעוז במשך שעות רבות, הישיבה במרפסת היא לא תענוג גדול.

אמנם, הפתרון לכל זה הוא אחד – סגירת מרפסת. כאשר אתם מתקינים מערכת לסגירת המרפסת, אתם יכולים להשתמש בה גם בחודשי החורף, ולא צריכים להיות תלויים בחסדיו של מזג האוויר.

מה חשוב לדעת על סגירת מרפסת

סגירת מרפסת מאפשרת לכם להחליט ברגע שבו אתם רוצים להפוך את המרפסת לחדר נוסף בבית, בו ניתן להשתמש כמו כל חדר רגיל, למגורים, לאחסון חפצים או לכל שימוש אחר. ישנם לא מעט סוגים ואפשרויות עבור סגירת מרפסת ובהם: סגירת מרפסת באמצעות זכוכית, סגירת מרפסת עם חלונות עשויים אלומיניום, סגירת מרפסת באמצעות יריעות פלסטיק ואפילו באמצעות עץ.

לכל אחת מן האפשרויות ישנם יתרונות וחסרונות, כאשר חלק מהם יכולים להיות עדיפים במקרים מסוימים ולפי העניין. אחד הדברים החשובים כאשר בוחרים מערכת עבור סגירת מרפסת, היא הדרך שבה פותחים וסוגרים אותה.

אם אתם רוצים שהיכולת לפתוח ולסגור את המרפסת תהיה זמינה עבורכם מתי שרק תרצו, כדאי לבחור במערכת אשר הפתיחה והסגירה שלה נעשית בצורה קלה ופשוטה ולא משהו מורכב או מסובך.

מה המחיר של סגירת מרפסת?

מחיר סגירת מרפסת משתנה כמובן לפי סוג הסגירה, וגודלה של המרפסת. עלות סגירת מרפסת מתחילה ב – 400 ₪ למטר רבוע, ויכולה להגיע גם ל – 1,500 ₪ ויותר (לפני מע"מ).

הפתרון האיכותי והנוח ביותר בדמות סגירת מרפסת זכוכית הוא כמובן בטווח המחירים היקר יותר, ומחירו מתחיל בדרך כלל ב – 1,500 שקלים למטר רבוע לפחות.

בסופו של דבר מדובר על מחיר של בין כמה אלפי לכמה עשרות אלפי שקלים, כאשר הדבר העיקרי שמשפיע על המחיר הסופי (חוץ מסוג הסגירה כמובן) הוא גודלה של המרפסת.

לפניכם מחירון משוער לשנת 2022 אודות רכישת וילונות למרפסת:

מחיר וילון בד באיכות טובה למרפסת הוא כ – 250 ₪ למטר.

עלות רכישת וילון קפלים החל מ – 200 ₪ למטר.

עלות רכישת מסך הצללה BASIC החל מ – 1,700 שקלים ליחידה.

עלות רכישת וילון אוסטרי איכותי – החל מ-370 ₪ למטר.

התקנה של וילון בד – כמאה עד מאתיים שקלים למטר.

רוצים להגיב?

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע