כירורג שד במרכז

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא כירורג שד במרכז השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

לחזה הנשי יש מגוון רחב של תפקידים ולא בכדי הוא תפס לו מקום פופולארי בתרבות. החזה הנשי הוא חלק משמעותי מההערכה העצמית של כל אישה אבל לא פחות מכך – משמש אותנו להנקה וכן לעונג. עם זאת, החזה הוא אזור המועד לסרטן. בין אם את בת לאמא או סבתא שסבלה בעברה מסרטן שד, אף פעם לא מאוחר מדי לאבחן.

אבחון סרטן שד

נכון להיום, אבחון סרטן שד הוא פעולה חיונית לכל אישה. כדי להבטיח כי הסרטן לא יתפתח לאזורים אחרים, חשוב להגיע לאבחון כבר מגיל 35, על אחת כמה וכמה אם יש לך היסטוריה של סרטן שד במשפחה.

הודות לטכנולוגיות מתקדמות הקיימות כיום יכולים רבים להימנע מהחמרה במצב ולמגר את הסרטן עם רגע האיתור. עם זאת, נשים רבות נמנעות מהגעה לאבחון בשל חוסר מודעות והזנחה. הטיפולים בסרטן השד מתקיימים רק עם האבחון שלו, כך שמי שאינה מגיעה לאבחון באופן שוטף וקבוע, עלולה למצוא את עצמה נדרשת לטיפולים כימותרפיים לא נעימים.

סרטן שד נחשב לאחד מסוגי הסרטן שיחסית קל למגר. עם זאת, הוא מחייב טיפול בזמן הודות לזיהוי מוקדם. כירורג שד במרכז יכול לאבחן את התופעה בזמן הנכון ובכך למנוע אי נעימויות העלולות להיגרם כתוצאה מהזנחה.

סוגים שונים של אבחונים

הטכנולוגיות הקיימות כיום מאפשרות אבחונים מדויקים גם בגילאים צעירים כך שגם אם את עוד לא בגיל של האבחון המקובל, את יכולה להיות רגועה בידיעה כי הודות לטכנולוגיות הקיימות – תוכלי לאבחן גם מצב פוטנציאלי של סרטן שד. באמצעות ביקור אצל כירורג שד במרכז יהיה לך הרבה יותר קל לאמוד את מצבך ולתת אבחון מתאים.

כאשר האבחון מתקיים בשלבים מוקדמים, הרבה יותר קל למגר את התופעה באמצעות טיפול בודד ומעקב בלבד. ואולם, אם לא תטפלי בבעיה מבעוד מועד את עלולה למצוא את עצמך בטיפולים חוזרים ונשנים ואף תאלצי ליטול תרופות המשפיעות על המצב ההורמונלי.

החשיבות הגבוהה של ביקור אצל כירורג שד במרכז נעשית משמעותית יותר כאשר מדובר בנשים שבמשפחתן יש היסטוריה של סרטן שד. בין אם את יודעת בוודאות שבמשפחה שלך סבלו בעבר מסרטן שד ובין אם מדובר רק בסברה, חשוב שתיבדקי מבעוד מועד על מנת להבטיח לעצמך את השקט הנפשי ואת הטיפולים המתאימים.

אם לא תטפלי בזמן את יכולה להגיע למצב קיצוני בו הסרטן משתלט על השד ומתפשט. במצבים כאלה הרבה יותר קשה לטפל ונשים רבות נאלצות ליטול טיפולים אגרסיביים ואף לעבור כימותרפיה לא נעימה. כל אלו יכולים להחסך ממך כאשר את דואגת לביקור קבוע אצל כירורג שד במרכז המתמחה באבחון סרטן וכן בטיפול בגרורות או בגילוי גידולים בשלבים מוקדמים.

החשיבות של הגילוי המוקדם עולה לאין שיעור עם העלייה באיתור מקרי סרטן בחברה המערבית.

רוצים להגיב?

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע