על שיווק רשתי וחשיבותו בעידן הנוכחי

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא על שיווק רשתי וחשיבותו בעידן הנוכחי השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

מאת ג'ינה לוי משווקת רשתית

נשיא ארה"ב, ביל קלינטון, בכנס שר"ש בארה"ב אמר:
"אתם מחזקים את ארצנו ואת הכלכלה שלנו, לא רק משום שאתם חותרים להצלחה שלכם, אלא מפני שאתם מציעים הזדמנות גם לאחרים. עקבתי אחר הצמיחה של הענף במשך שנים, אחרי ככלות הכול הענף שלכם נותן לאנשים סיכוי להפיק את המרב מחייהם, ובעיניי זהו ליבו ועיקרו של החלום האמריקאי"

השיווק הרשתי מהווה חלק מחיינו, צופים בסרט טוב…מספרים לחברה , קוראים ספר טוב…מעניקים מתנה לחבר קרוב, אוכלים במסעדה משובחה…ממליצים לחברה!

אך מעולם לא תוגמלנו, לא קיבלנו כרטיס חינם, הנחה אף לא פופוקורן מתנה בכניסתנו לצפות בסרט.

על בסיס ההתנהלות האנושית נהגה רעיון השיווק הרשתי/הרב שכבתי ,היופי שבו – האפשרות הניתנת לרוכש מוצר לשימושו להינות מרווחים אישיים על כל רכישה שתיעשה בעתיד.

המוכר והשיווק הידוע – הקונבנציונלי על מנת להשיק מוצר ולהציגו בפני קהל לקוחות, על להוציא מאות אלפי דולרים על יחסי ציבור, פרסום חוצות בתקשורת הכתובה והמשודרת, לתחזק חנויות ועובדים, תקורה גבוהה וכמובן להכיל את ההוצאה הגדולה הזו על הלקוח הסופי.
רשתות של חנויות פזורות ברחובות ובקניונים, בעלים רוכשים זכיונות בכסף רב, לקוחות מגיעים, מתבוננים, מתעניינים וחלקם אף קונים, המוצר מדבר בעד עצמו והאמצעים לגרות את הלקוח רבים ומגוונים. הדבר עובד, עובדה

מה לגבי שיווק רשתי ולקוחות?

בשיווק רשתי הלקוח רוכש מוצר כיון שאדם אמין עליו סיפר ושיבח, על המוצר להיות טוב ואיכותי וכמובן להיות בעל ערך לרוכש. הלקוח משתמש במוצר, מפיק ממנו תועלת
חווה חוויה כלשהי מספר לחברו וחוזר חלילה.
הוצאות הפרסום, יחסי הציבור, התקורה, העובדים וכל הנלווה למסחר קונבנציונלי מתחלקות על פני הלקוחות באופן שוויוני, הגון והגיוני על רכישה ישירה יקבל הלקוח/המפיץ רווח מיידי
על רכישה עקיפה, ע"י אדם לו המליץ המפיץ – יקבל הממליץ רווח יחסי , אחוזים נמוכים ומשתנים, בהתאם לפעילות המשווק.
התגמול המירבי הוא ב"מספרים הגדולים" היוצר הכנסה שיורית הגדלה מאליה, זו כבר הכנסה פסיבית, גידלת אדם/מפיץ, לימדת אותו את כל רזי המקצוע ושילחת אותו לדרכו, עדיין החברה תזכור לך ותתגמל אותך בתנאי שתגדל ותצמיח נוספים כמוהו.

כששואלים אותי :"מה זה שיווק רשתי בשבילי?" ללא פקפוק אומרת: "עבודה סוציאלית"

וזאת למה? המקום היחיד בו האדם רוכש את המוצר הדרוש לו, "מקבל" אדם מלווה, תומך וחונך הן בשימוש במוצר והן בליווי עיסקי , אם בחר להקים עסק ברבות מחברות הש.ר.ש. יש דרגות מנהיגות שונות המוענקות למשווק הרשתי בזכות המנהגים אותם חנך לדרגת מנהיגות כזו או אחרת ונפח נקודות (לכל מוצר ניקוד משלו זהה בכל העולם).

סגנון מנהיגותי זה מחייב את המפיץ ללמוד, להתפתח, ולהיות כל כולו מחוייב להצלחת זולתו
רון ווילאמס, Forevergreen FGXpress  – מייסד
מאמין ברוח האדם ובהשראה אותה הוא מעניק לזולת פיתח סדנה ייחודית להעצמה והתפתחות אישית

וזאת כדי לאפשר לאדם למצות את מלא הפוטנציאל הגלום בו.

 U of You בשם

ביסס את החברה על מוצרים בטכנולגיות פורצות דרך, המשווקות באמצעות מעטפות דאר ב 212 מדינות. מוצרים שמטרתם לתמוך באיכות חייו של האדם, לשחרר אותו מדאגה לבריאותו ולפנות לו זמן לעשייה , להתפתחות אישית, לחניכה ותמיכה לעצמאות כלכלית.
כלכלני עולם צופים ריבוי של חברות ומשווקים בכל תחומי החיים, כיום נמצא חברות המשווקות מידע, מוצרים, תקשורת ועוד

שיטת שיווק זו היא בהחלט פריצת דרך עולמית התופסת תאוצה ומסייעת באתגרים הכלכליים העוברים על אנשים ועל מדינות.

https://www.facebook.com/levy.gina

Myfgxteam.fgxpress.com

Jg.makepack.com

רוצה לדעת יותר ויותר? פצחו באגוז חדשות או באגוז בלוג עוד ידע!

רוצים להגיב?

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע