שפיכה מוקדמת פתרון טבעי מהיר מוכח ובטוח ב-2 צעדים!

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא שפיכה מוקדמת פתרון טבעי מהיר מוכח ובטוח ב-2 צעדים! השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

קצת על שפיכה מוקדמת

רוב הגברים היום בעולם סובלים מחוסר שליטה על השפיכה, מצב שבו הם גומרים מהר יותר ממה שהם היו רוצים, לפי המחקרים בממוצע 7-5 דקות מרגע החדירה.

לאחר חיפוש וחקירה מצאתי את המומחה הכי גדול למיניות בשפה העברית בעולם, כדי שיתן לנו אור איך פותרים בצורה טבעית את הבעיה המעיקה הזאת של שפיכה מוקדמת.

המומחה שמצאנו לאחר חיפוש וחקירה הוא אושר שמואלי מומחה לייעוץ מיני.

אושר שמואלי הוא מומחה ברמה עולמית למיניות לאחר שקרא למעלה מ-1000 ספרים ב-4 שפות, עבר לימודים בארץ ובעולם בלמעלה מ-500 אלף שקל, למד בישיבה בירושלים, למד עם גדולי המקובלים בעולם ובעלים של מכללת ידע אמת שפועלת נכון לרגע כתיבת מאמר זה סביבות 10 שנים שבמהלכם הם הביאו סביבות 1000 גברים לתוצאות בין השאר בתחום המיניות אבל גם בעוד תחומים כגון התפתחות עצמית, זוגיות ועוד.

שאלה: האם אפשר לפתור שפיכה מוקדמת בצורה טבעית?

אושר:

"אז למעשה שפיכה מוקדמת זה דבר שהוא די מובן מאליו שיהיה אותו לגבר. למעשה, אני טוען, בעקבות מחקרים מסוימים שקראתי, ש-80% מהגברים בעולם שופכים עד כ- 7 דקות בממוצע מרגע החדירה.

למעשה שפיכה מוקדמת מבחינתי זה דבר מובן מאליו לגמרי אצל כל גבר שאני מדבר איתו אם הוא לא למד אצלי.

היו לי לקוחות שהם סופר בריאים, חכמים, שהם גם מולטי-מיליונרים, נשואים לאשה יפהפייה אבל יש להם בין השאר בעיות בתחום של שפיכה מוקדמת וגם כן שלום בית אבל לגבי שלום בית אולי ארחיב במאמר אחר.

והבשורה הטובה היא שפתרון של פליטה מוקדמת הוא דבר סופר פשוט, מהיר, וקל לפתרון.

יש אנשים שחושבים שהפתרון נעוץ בתרגולים של שריר ה-PC, מה שנקרא גם תרגולי קגל, אבל מדובר בהבל הבלים גמור, כל מי שניסה לתרגל את שריר ה-PC ולא שילב דברים נוספים נוכח לדעת מהר מאד שהתרגול הזה 'שווה לתחת'.

עוד דברים סתומים שאנשים עושים בדרך לפתור את הבעיה הסופר בעייתית והמעיקה הזאת זה להשתמש במשחות או ספריי אלחוש.

דבר ש-א' לא עובד מי יודע מה, ב' מוריד את התחושה באיבר המין של הגבר ובמקרים מסוימים גם אצל האישה, ואז מה הטעם בכלל בלקיים יחסים ככה ה' ישמור.

שלא נדבר על תופעות לוואי בריאותיות פוטצניאליות בין השאר במקום שהאלחוש יהיה זמני יווצר אלחוש תמידי שלא נדע.

עוד פתרון סתום שאנשים מנסים זה להשתמש בכדורים נוגדי דכאון שנמצא שאחת מתופעות הלוואי שלהם זה להאריך את האקט. גם הפתרון הזה הוא לא הגיוני כי מדובר בכדור שהגוף מפתח בו תלות, במילים אחרות זה כדור ממכר שכדי לרדת ממנו צריך לעשות את זה בהדרגה, מעבר לזה הוא פוגע בטווח הרגשות שהאדם יכול להרגיש והאדם הופך מעין זומבי כאילו יש לו ניתוק מסוים בטווח הרגשות.

ועוד שלל תופעות לוואי מן הסתם שמגיע עם הכדורים האלה שהם אולי יכולים לעבוד טוב במקרה שיש בעיות של חומרים במוח ברמה שמייצרת לאדם דכאון קיצוני, אבל להשתמש בכדור נוגד דכאון בשביל להאריך את המין ועוד במצב שהכדור הזה, אחוזי ההצלחה שלו לא מרשימים כל כך בהקשר המיני…

אז אני מציע לחברים שקוראים את המאמר – תעשו לי טובה.. אל תהיו סתומים.

כל הדברים מהסוג החיצוני למיניהם הם פתרונות לא טובים שגורמים לאותו הגבר להיות תלוי במשהו חיצוני.

סתם דוגמא אם פתאום החלטת לנסוע לחו"ל או לטייל כמה חודשים בעולם ולעבור כל שבוע בין ערים, עכשיו אתה תהיה תלוי באספקה של כדור מסוים משחה מסוימת וכו'?

אנחנו יודעים שיש מצבים שזה לא ריאלי ולכן למה אתה רוצה להיות תלוי במשהו חיצוני?

שפיכה מוקדמת פתרון טבעי מהיר מוכח ובטוח ב-2 צעדים!

שאלה: אוקיי אז הבנתי ממך איזה דברים אתה ממליץ לא לעשות, אבל מה אתה כן ממליץ לאותם הגברים לעשות?

אושר: "אז תראי קודם כל בואי נדבר מה הסיבה בכלל לשפיכה מוקדמת.

שפיכה מוקדמת הוא מצב של שבירת הכלים בלשון הקבלה.

זה אומר שיותר מדי אורות נכנסו לתוך הכלי דבר שגרם לשבירת הכלי כלומר שפיכה.

או במילים אחרות, המצב דומה למצב של מגע בין מים ואש, איבר המין הזכרי שהוא בחינת מאדים הוא איבר של אש. לדוגמא: הוא עולה כלפי מעלה, נהיה חם ואדום, אוהב שאומרים לו כמה הוא גדול וכו'.

והאיבר המין הנקבי הוא איבר של מים.

וכאשר איבר המין הזכרי שהוא גם אור וגם כלי (אור נותן עונג, כלי מקבל עונג) נכנס לאיבר הנקבי קורה מצב שבו המים של האיבר הנקבי יכולים לכבות את האש של האיבר הזכרי אם הגבר לא יודע לעבוד נכון.

נמצא שצריך לייצר מצב שבו המים יכולים להתחמם מהאש עד רתיחה (שבמציאות זה אומר שהאישה מתחננת שהגבר יחדור אליה וכו'), כגון מצב של סיר שמהווה חוצץ בין המים והאש ואז האש והמים יכולים להתקיים שעות ביחד.

עכשיו אחרי שהסברנו את הסיבה לשפיכה מוקדמת ובנגיעות על הפתרון אני יסביר בראשי כותרות מה הוא הפתרון לשפיכה מוקדמת בשני צעדים:

  1. מיינדסט:

הדבר הראשון שצריך ללמוד זה קודם כל על הזכר ולאחר מכן על הנקבה בנפרד כלומר איך הם בנויים, ואחרי זה צריך ללמוד מהי חלוקת התפקידים/ הדינמיקה/ההיררכיה ביניהם!

וצריך ללמוד את המידע הזה בלי פילטרים ובלי שטויות! לא יכול להיות אפור בקטע הזה זה חייב להיות שחור על גבי לבן!

צריך ללמוד את המציאות האמיתית את חוקי הטבע, דברים שנרמזו לנו בתורה.

רוב הגברים היום מבינים את הדינמיקה בין זכר לנקבה בזוגיות בכלל ובמיניות בפרט בצורה שהיא הפוכה 180° מאיך שהדברים באמת צריכים להיות.

במקום שהאשה תשתוקק לזכר ותרצה לקבל ממנו נמצא שהזכרים היום רודפים אחרי הנשים שלהם והנשים שלהם יבשות למטה ואומרות להם "כואב לי הראש" או דברים דומים במטרה לא לקיים איתם יחסי מין.

הגברים לא עומדים במקום שבו גבר אמור לעמוד במערכת היחסים, הפריים שלהם במערכת היחסים מעורפל שבור ברמה כזאת שהם מפחדים שהאישה תברח מהם או תבגוד.

הם מבזבזים מלא כסף על הנשים שלהם מבלי שזה בכלל מספק לנשים שלהם את הצרכים וכו'.

ולכן צריך ללמוד קודם כל על הדינמיקה/פריים/היררכיה בין זכר לנקבה ועדיף עם ציטוטים מהתורה כי היא רומזת את כל החוקי הטבע בפנים!

  1. טכניקות –

השלב השני שהגברים האלה צריכים ללמוד זה בעצם טכניקות ברמה הגבוהה בעולם שחלקן למעשה טכניקות עתיקות ביותר שאבותינו היו יודעים אותם אבל זה נשכח עם הדורות כמו שכתוב בתורה על יוסף עליו השלום שהוא בחינת איבר הברית, היסוד: "וַתֵּשֶׁב בְּאֵיתָן קַשְׁתּוֹ וַיָּפֹזּוּ זְרֹעֵי יָדָיו"

כלומר שהייתה לו זקפה חזקה מאד אבל הוא עשה פעולה עם זרועות הידיים כדי להמיט את הזקפה, התורה עצמה מראה לנו על קיום הטכניקה הזאת!

אז אני מלמד את הלקוחות שלי מ-א' ועד ת' מרמת החדירה הראשונה מה בדיוק הוא צריך לעשות כדי להיכנס לדבר שנקרא מומנטום – מומנטום הוא מצב שבו הגבר יכול לחדור הלוך ושוב ולעצור לעיתים די נדירות.

ברגע שגברים לומדים מיינדסט/פריים ברמה עולמית ביחד עם טכניקות ברמה עולמית התוצאות החד משמעיות הם 100% הצלחה!

זה אומר שמעולם לא ראיתי מישהו שהיה עקבי עם התכנים שלי ולא קיבל תוצאות אפילו לא אחד!

היו אנשים שלא קיבלו תוצאות אבל זה אנשים שהם לא היו עקביים עם הקורס.

שאלה: "למי התכנים האלה לא מתאימים"

אושר: האנשים מהסוג הזה הם לא מתאימים:

  1. אנשים שלא מצליחים להקשיב וללמוד דברים. כמו לדוגמא בעיות קשב וריכוז קשות.
  2. אנשים שלומדים אבל לא עושים שום שינוי במחשבה דיבור ומעשה.

כלומר שהם מבינים שהאמת היא שונה אבל הם רוצים ללכת עם מה שהם רגילים למרות שזה לא עובד טוב.

  1. אם לבן אדם יש בעיות בזקפה או בעיות פיזיולוגיות במערכת המין שלא מאפשרים קיום יחסי מין בצורה תקינה – במקרה הזה צריך לפתור קודם את הבעיה הפיזיולוגית ורק לאחר מכן מתחילים לעבור ממצב של "סור מרע" למצב של "עשה טוב". ד"א אני מומחה גם בפתרון של בעיות מהסוג הזה (אין אונות) ויכול לתת יעוץ מקיף בנושא.

מעבר לשני הסוגים האלה זה מתאים לכל האנשים שבאים ללמוד להשתפר ולראות תוצאות.

מנחה: טוב תודה רבה אושר, על הידע שנתת לנו כאן, מהמחקרים שביצעתי ומהרושם שנוצר אני חד משמעית הייתי ממליץ בחום לעבוד עם אושר הוא הראה לי למעלה מ-100 עדויות בכתב וסביבות 10 בוידאו של לקוחות מרוצים.

יותר מזה, אושר הכין לקוראים שהגיעו עד כאן מתנה מיוחדת: סרטון בן 48 דקות שבו הוא מסביר 2 סעיפים של מיינדסט ו-2 סעיפים של טכניקות שיתנו לך תוצאות מהר ובחינם!

לטענתו זה סרטון שעשה שינוי חיובי ראשוני לכמה אלפי גברים בארץ (נכון לרגע כתיבת מאמר זה)!

לפרטים נוספים לחצו כאן.

לצפייה בסרטון בנושא שפיכה מוקדמת

רוצים להגיב?

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Picture of Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע