BITW 136: להיפרד מאינסטגרם

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא BITW 136: להיפרד מאינסטגרם השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

Instagram for travel bloggers סופרי נסיעות – מה היית עושה אם היית מתעורר מחר וחשבון האינסטגרם שלך נעלם? כבלוגרית נסיעות, בדיוק איבדת את המקור לתנועה, להשפעה ולעוקבים. האם היית נפרד מאינסטגרם או התחל מחדש עם חשבון חדש ממוקד נסיעות?

 

לפני כחודש וחצי התעוררתי ללמוד ששני חשבונות האינסטגרם שלי נעלמו. סוף סוף יצאתי מתקופת האבל של אינסטגרם כדי לספר את כל הסיפור.

 

להרשמה לפודקאסט, אנא השתמש בקישורים למטה:

 

לחץ כאן כדי להירשם באמצעות iTunes
  לחץ כאן כדי להירשם באמצעות RSS (עדכון שאינו iTunes)

 

אם אתה אוהב את ההצגה, אנא שקול והשאיר את התוכנית ביקורת ב- iTunes כמו גם Radio Stitcher . כמה דקות מזמנכם יכולות לעזור למופע בצורה אדירה! תודה!

 

הפרטים הקטנים יותר של פרק 136:
 

 

   

 • כיצד ליצור קשר עם אינסטגרם אם יש לך בעיה בחשבונך
 •  

 • כיצד התמודדתי עם אובדן חשבונות האינסטגרם שלי.
 •  

 • המקום הטוב ביותר להשקיע את מאמציך כבלוגר נסיעות.
 •  

 • מדוע דוא"ל הוא קינג ומנצח כל פלטפורמה של מדיה חברתית.
 •  

 • המוצאים הטובים ביותר שעליכם ליישם כעת (לחצו כאן כדי לדלג למטלות)
 •  

 • מדוע הנחתי את קורס האינסטגרם ב- 60%
 •  

 • כיצד להירשם ולעבוד ישירות איתי לגידול חשבון האינסטגרם שלך.
 •  

 

פרק מלא >> האזן לפרק 136 עכשיו!

 

הרשמה >> 60% הנחה על הקורסים של אינסטגרם
 
טיפים לאינסטגרם לבלוגרי נסיעות משאבי פרק

 

Instagram Hashtags 101
  האשטאגים הטובים ביותר עבור סופרי נסיעות
  18 רשימת אינסטגרם
  11 מדריך צעדים לתחילת העבודה באינסטגרם
  52PerfectDays באינסטגרם
  קורס אינסטגרם
  סיפורי אינסטגרם שהועמדו לשלוט בסנאפצ'אט?

 

התחבר לאלכסה, הפסק לכתיבת נסיעות ובלוג הנסיעות שלי
  טוויטר

  פייסבוק
  52perfectdays.com
  כותב הנסיעות השואף, קבוצת הפייסבוק

 

ציון ציוץ:

 

   

 • אהבתי את ה- I nstagram טיפים לבלוגרי נסיעות ב"הפסקה לכתיבת נסיעות "# podcast w / @writetotravel [לחץ לציוץ]
 •  

 

מקווה שנהניתם מהפרק הזה שהתמקד בטיפים של אינסטגרם לבלוגרי נסיעות והשראתם ללמוד עוד על בניית מותג הנסיעות שלכם באינסטגרם לאחר שהאזנתם לפרק זה. מעוניין לשמוע את הפודקאסט המלא? לחץ כאן להאזנה !

 

Master Instagram

 

משוב על הפודקאסט אם יש לך הצעות למופעים הקרובים או שאלה לפרק הקרוב, השאר תגובה למטה. אם נהנית מהפודקאסט הזה, אהיה אסיר תודה אם היית לוקח שנייה והשאיר לי ביקורת ודירוג ב- iTunes . לוקח לך דקה לעשות זאת מאפשר לי לעזור לאנשים רבים יותר עם הפודקאסט הזה, אז אני מאוד מעריך את זה (ברגע שבדף זה, פשוט לחץ על הכפתור "הצג ב- iTunes" כדי להשאיר את הביקורת שלך – תודה רבה!) [19459006 ]
 

Become a Pinterest Master Using Tailwind

 


 

תמליל מלא:

 

להיפרד מאינסטגרם?

 

לפני כחודש וחצי התעוררתי ללמוד ששני חשבונות האינסטגרם שלי נעלמו. זה היה באותה עת המון חשבונות פייסבוק נמחקו, אז בהתחלה לא נבהלתי כי חשבתי שפייסבוק תשחזר את הדפים ב- FB ואינסטגרם.

 

אבל זה לא הלך ככה. האם נפרצתי, האם הפרתי כלל באינסטגרם? בשורה התחתונה נראה היה כי החשבונות נעלמו לחלוטין. יכול להיות שזה לא נראה כמו עניין גדול אבל אני מגדל את הפראיירים האלה בשנתיים האחרונות. כבלוגרית נסיעות, זה סוג של עניין גדול.

 

אולי תוהה מדוע חיכיתי חודש וחצי להקלטת הפודקאסט הזה. יש שתי סיבות.

 

לא קיבלתי את המילה האחרונה מהפייסבוק עד אתמול שהחשבונות שלי נמחקו רשמית ולא היה שום דבר שהם יכולים לעשות כדי לשחזר אותם.
הייתי באבל או בדיכאון או בהכחשה או בכל האמור לעיל. אני יודע שזה נשמע מלודרמטי, אבל פשוט לא יכולתי לעטוף את המוח שלי סביב הצורך להפעיל מחדש את התהליך הזה.

 

אז הנה, אני יוצא מתקופת האבל של אינסטגרם כדי לספר את כל הסיפור. זה התחיל בבוקר מעונן של ספטמבר. עננים שחורים מבשרי רעות היו שמים בשמי הבוקר והיה קור מר במיוחד במשך תקופה זו של השנה. שמעתי את שאגת הרעמים הרחוקה.

 

אוקי – סתם צוחק. זה היה יום נורמלי מדהים בסן דייגו וניסיתי להיכנס לחשבון האינסטגרם שלי, ואני כל הזמן מתבקש לאמת מספר טלפון, אך כשביקשתי אותו, קוד האבטחה לא נשלח לטלפון שלי. אז התנתקתי משני החשבונות והפעלתי מחדש את הטלפון שלי, מתוך מחשבה שזה תקלה ואז לא יכולתי לגשת לאף אחד מחשבון.

 

כשהייתי מנסה להשתמש ב'בעיות בכניסה 'ומבקש לשלוח את הכניסה שלי, אני מקבל הודעה "אנו מצטערים, משהו השתבש. בבקשה נסה שוב".

 

הכנסתי כרטיס עם פייסבוק – ועלי להזכיר זאת למקרה שמישהו לא מבין שפייסבוק הוא הבעלים של אינסטגרם, כך שכל התמיכה הטכנולוגית וכו 'נעשית באמצעות פייסבוק, וזו הסיבה שאני ממשיך להזכיר אותם.

 

FREE Instagram Tips

 

תודה שיצרת קשר עם אינסטגרם. כדי לעזור לך לחזור לחשבונך, נצטרך את המידע הבא:

 

1. תיאור קצר של הבעיה שבה אתה נתקל, כולל התאריך בו לאחרונה הייתה לך גישה לחשבונך וכיצד איבדת גישה.
2. כתובת הדוא"ל או מספר הטלפון הנייד בו השתמשת כדי להירשם לחשבונך. אם נרשמת באמצעות מספר הטלפון שלך, אנא כלול גם את סוג המכשיר שלך (דוגמה: iPhone, Android, iPad, Other).
3. כל שמות משתמש קודמים שהיו לך.

 

אז חשבתי שיש לי תקווה! עניתי לכל השאלות וחציתי את האצבעות שלי שאחזור לחשבון שלי.

 

ואז פרסמתי את הגיליון שלי בעמוד הפייסבוק האישי שלי כדי לבדוק אם יש למישהו עצות ולמעט אהדה!

 

מה שמפחיד זה כשפרסמתי בפייסבוק על כך שהחשבונות שלי נעלמים, נדהמתי מכמה אנשים יודעים גם אנשים שעוברים אותו דבר או גרסה שלו.

 

היו לי כמה חברים שיידעו אותי על כמה דברים מוזרים,

 

אחת מחברי האקדמיה שלי, לורי סוויט מהבלוג VoyageWriters אמרה לי שהיא קיבלה הודעה שחסמתי אותה ב- IG. היו לי כמה אנשים אחרים שאמרו לי שהם קיבלו התראה שלא ביטלתי אותם.

 

ג'ולי קולמן כהן מ- A Cork, Fork & Passport אמרה כי כשחיפשה את שמי באינסטגרם, שמי ותצלומי עלו שלוש פעמים עם השמות erynlye25, cthonsea34 ו- enchtindur37 – שכולם משתמשים בהם התמונה שלי כאווטאר.

 

לינדזי ניימינן אמרה לי שהיא חושבת שמישהו פרץ את החשבון שלי וכנראה שינה את שם המשתמש וזו הסיבה שהם "נראים" נעלמו. היא אמרה לי לדבר עם לסלי קרטר מפרסומי Bucketlist כיוון שהיא הולכת לעבור את אותו הדבר.

 

דב מכוכב D שלח לי טקסטים ושיתף קישור שהיה לה במקום בו אוכל לשוחח בזמן אמת עם מישהו מהפייסבוק. התרגשתי כל כך. היא אמרה שאם אוכל להוכיח שבבעלותי החשבונות, היא יכולה להכניס כרטיס בכדי לעזור להם לשחזר. היא אמרה שהיא תשלח לי דוא"ל עם הוראות ואז היא תעבוד על החשבונות.

 

הודעת הדוא"ל שלה:

 

היי אלכסה,

 

זוהי בריאנה עם תמיכה במודעות פייסבוק.
נעניתי לאחרונה לשאלתך בדבר איבוד הגישה לחשבונות האינסטגרם שלך ומחיקתם.
אנא שלחו לי אחת מהפעולות הבאות כדי שאוכל לחקור בהמשך:
1. מסמכים תקפים כוללים: רישיון עסק, תעודת הקמה, הגשת מיסים, סעיפי התאגדות, שם עלוב, עשיית עסקים כמו (dba), שטרות שירות (רק אם בשם העסק, לא של האדם)
2. המסמכים הזמינים בפומבי אינם תקפים. מסמכים לא חוקיים כוללים: המחאה, חשבוניות, טפסים W9, כרטיסי ביקור

 

אם יש לך שאלות נוספות אל תהסס לשלוח לי דוא"ל.

 

הייתי כל כך נרגש !! כעבור 2.5 שבועות שמעתי ממנה במייל שאמר:

 

זוהי בריאנה עם תמיכה במודעות פייסבוק.
למרבה הצער, לא ניתן לשחזר את חשבונותיך לאחר שנמחקו.
אתה יכול גם להשתמש בקישור זה לעיון: ()
אם יש לך שאלות נוספות אל תהסס לפנות אלי.

 

אז, כמובן, עניתי בשאלות הנוספות שלי והמייל שלי אמר:

 

אני מבולבל לחלוטין מדוע החשבון שלי נמחק. מעולם לא קיבלתי הודעה ורק פרסמתי תמונות נסיעות.

 

האם חשבוני נפרץ ונמחק? האם זה נמחק על ידי פייסבוק? האם אתה יכול להסביר מדוע זה נמחק?

 

לא שמעתי זאת. בשלב זה, התיישרתי עם זה שהיא תישאר תעלומה. זו תעלומה שמוצצת, אבל בכל זאת, זו תעלומה ואני לא יודע למה או איך נמחקו החשבונות שלי.

 

כל החוויה הזו גרמה לי להבין כמה דברים! ומה שאני הולך לחלוק הם דברים שאני יודע וששמעתי שוב ושוב, אבל מעולם לא הגעתי הביתה עד עכשיו.

 

חשיבות הבלוג שלך ורשימת הדוא"ל שלך. כל כך הרבה יזמים שם תמיד אומרים כי הדבר הראשון שעליך לעבוד עליו ולהתמקד בו הוא רשימת הדוא"ל שלך. למה? מכיוון שיש לך שליטה ברשימת הדוא"ל שלך. בבעלותך. לכן, כל כך הרבה יזמים משקיעים אחוז גדול מזמנם בגידול רשימת הדוא"ל שלהם ומתקשרים עם העוקבים שלהם בדרך זו כמו גם באמצעות מדיה חברתית.

 

   

 • רשימת הדוא"ל שלך היא שלך . כל עוד אתה מגבה את רשימת השמות והכתובות הדוא"ל משירות הדואר האלקטרוני שלך – זה משהו שיש לך שליטה עליו. תמיד יש לך דרך להתחבר לעוקבים שלך לרשימה זו.
 •  

 • אתרי אינטרנט יכולים להיפרץ, אך שוב כל עוד אתה מגבה אותו על בסיס קבוע – התוכן שלך. האתר שלך צריך להיות המוקד מספר 1 עבור תוכן – לא המדיה החברתית שלך.
 •  

 • פלטפורמות המדיה החברתית יכולות להתפרק, יכולות להיות פחות חשובות מכפי שהיו פעם או אפילו למות. סטאמבלופון נעלם. אם זה היה המקור העיקרי שלך לתנועה – איבדת אותו.
 •  

 • אם רשת חברתית כלשהי תיפול – איבדת את אותו מקור תנועה, השפעה ועוקבים.
 •  

 • אם אתה נפרץ או מורחק מרשת חברתית כלשהי, איבדת את אותו מקור תנועה, השפעה ועוקבים.
 •  

 

פשוט קראתי על סשן ממש מגניב שהתקיים ב- Tbex עם גארי ארנדט מכל דבר ובכל מקום, קאז מקפיס מבלוג הנסיעות של Y ודייב בוסקל מכוכב D והנחה את סופר הנסיעות המדהים, טים לפל. הנושא היה "מה היית עושה אחרת אם היית מתחיל את קריירת הבלוגים שלך היום מאפס?"

 

זה גרם לי לחשוב על חשבונות האינסטגרם שלי. התאבלתי על אובדן. זה אולי נשמע מוזר, אבל האינסטגרם שלי במשך 52 ימים מושלמים היה התינוק שלי. אהבתי לחלוטין את מה שיצרתי. הייתי יקר מאוד לגבי התמונות שפרסמתי ועל העבודה על האירוסים שלי. פשוט התביישתי מ 60,000 עוקבים. הייתי גאה בתמונות בעדכוני. זה היה הישג.

 

חשבון IG שלי נעלם בערך ב- 25 בספטמבר. מאז שקלתי מה לעשות. האם אני מתחיל מחדש? האם יש לי את זה לגדל מחדש את החשבון הזה? האם הייתי מתחיל עם שני חשבונות? 1 עבור 52 ו- 1 לפודקאסט הזה?

 

האם אני ממקם את מאמצי ב- YouTube במקום זאת? זה תחום שרציתי להתמקד בו יותר.

 

האם אני שם את הזמן שייקח לגדל מחדש את אינסטגרם לרשימת הדוא"ל שלי?

 

אבל אז זה פגע בי. כבלוגרית נסיעות יש בשורה התחתונה – בין אם אני אוהב או לא, PR יחשוב על אינסטגרם. למותגים אכפת מאינסטגרם. לרשתות המשפיעים אכפת מאינסטגרם.

 

אינסטגרם לא מפעילה תנועה רבה לאתר שלי, אבל היא קיבלה לי הופעות ונסיעות בתשלום. אז מה בלוגר לעשות?

 

החלטתי, הייתי יונק את זה, שם חיוך על הפנים והתחלתי שוב.

 

כואב ככל שיהיה, החלטתי להתחיל מחדש. אני מתחיל עם 52 ימים מושלמים – ניסיתי לתבוע את החשבון שלי, אבל כשאני כן, הוא אומר שהוא לא זמין. אז נכון לעכשיו, אני מתחיל מחדש עם 52PerfectDaysTravel.

 

נכון להיום יש לי בסך הכל 2 תמונות בחשבון החדש שלי. אני עוקב אחר 43 אנשים ויש לי 61 עוקבים.

 

החלטתי רשמית להתחיל מחדש. אבל, זה אף פעם לא כיף לעשות דברים לבד.

 

אני מלמדת את קורס האינסטגרם שלי למעלה משנתיים. אז זה נראה כמו הזמן הטוב ביותר להעניק לכל הקורס עדכון ולהתחדש … ולהשתמש בו בעצמי כבוחן הרשמי.

 

אבל, אני רוצה להזמין את כולכם לקחת איתי את הקורס. פשוטו כמשמעו, זה לצד זה ובואו נעבוד יחד כדי להשיג את המטרות שלנו! המטרה שלי היא 10,000 עוקבים כך שאוכל לקבל בחזרה את תכונת החלקה המאפשרת להוסיף קישורים לאתר שלך כדי שעוקבים יוכלו ללחוץ עליהם.
כן. אתה יכול לקבל רק את תכונת החלקה אם יש לך חשבון עסקי עם יותר מ 10,000 עוקבים.

 

כיצד אוכל להגיע למטרה הראשונה שלי, של 10,000 עוקבים? אני אגיע לשם על ידי הוספת תמונה אחת ועוקב חדש אחד בכל פעם בדיוק כמו שעשיתי בפעם הראשונה.

 

אז מי רוצה להצטרף אלי למועדון מתחת ל -10,000 או אולי נוכל לקרוא לזה מועדון החלקה ?! אם לא פגעת ב- 10,000 עוקבים באינסטגרם – קפוץ פנימה וקח איתי את הקורס. בואו נגיע יחד ליעדי אינסטגרם שלנו!

 

אני מוריד 60% מהקורס שלי. זה רק 47.60 $ כדי לקחת קורס זה בן 15 יום! יש לנו קבוצת פייסבוק פרטית שאליה תתווסף ברגע שתירשם ויהיה לנו תאריך התחלה רשמי לקורס המעודכן ביום שני, 26 בנובמבר.

 

הקורס עוסק בבניית המותג שלך באינסטגרם וזה מדריך צעד אחר צעד ליצירת נוכחות ואסטרטגיית שיווק חזקה באינסטגרם. קורס זה מסביר את כל הפרטים הקטנים, כך שלעולם לא נותר לך לתהות לאן ללכת הלאה כשאתה יוצר ומיישם את אסטרטגיית השיווק שלך באינסטגרם.
גם אם לא התחלת את חשבון האינסטגרם שלך, או שיש לך רק עוקב אחד (שהוא בעצם איפה שאני נמצא) – זה הזמן בשבילך לקפוץ פנימה.

 

קורס זה מציע את העקרונות שבנו את חשבוני בפעם הראשונה!

 

מה כלול הקורס?

 

בקורס זה ישנם 15 שיעורים, מספר גיליונות עבודה, בונוסים, קבוצת פייסבוק מועילה ואקסקלוסיבית ועוד. אני עובר את כל מה שאתה צריך לדעת על אינסטגרם, כגון:

 

   

 • מדוע אינסטגרם נהדרת לבניית מודעות למותג
 •  

 • כיצד ליצור ביו רב עוצמה
 •  

 • כיצד להשתמש בחסימונים
 •  

 • מדוע חשיפת האש כל כך חשובה באינסטגרם
 •  

 • כיצד לבנות את העוקבים שלך בקלות
 •  

 • הצעדים המדויקים שנקטתי בכדי לבנות את חשבונות האינסטגרם שלי למעל 59 עוקבים
 •  

 • כיצד לבנות אמון ולא לאבד עוקבים
 •  

 • כיצד להעביר תנועה לאתר שלך מאינסטגרם
 •  

 • אסטרטגיות שונות לשימוש לקידום הבלוג או האתר שלך
 •  

 • וכמובן, איך להרוויח כסף כמשפיע מיקרו באינסטגרם – מיועד לחשבונות עם פחות מ -20 אלף עוקבים
 •  

 • והרבה, הרבה יותר!
 •  

 

הקורס הזה הוא כל דבר שקשור לאינסטגרם לבלוגרי נסיעות.

 

אתה יכול להתחיל את הקורס הזה בכל עת – אבל אני אתחיל רשמית ביום שני, ה -26 בנובמבר והמכירה נמשכת עד ה -25 בנובמבר.

 

ברגע שתירשם, תתווסף לקבוצת הפייסבוק הפרטית. אני אהיה בקבוצת הפייסבוק של אתגר האינסטגרם מדי יום – ואני אהיה מוכן לענות על כל שאלה.

 

לאחר מכן תקבל פרטי כניסה לקורס.

 

הקורס מועבר מדי יום במשך 15 יום. אתה ואני נתמודד עם הקורס הזה יחד ונבנה את החשבונות שלנו במהירות ועם משתמשי IG שנמצאים שם כדי לעסוק!

 

אם אתה תוהה מה קורה אחרי 15 הימים – תהיה לך גישה לעדכונים על בסיס קבוע דרך קבוצת הפייסבוק, גישה לכל החיים לקורס המלא וקבוצת הפייסבוק. אני אפרסם דיונים וטיפים שבועיים בקבוצה. זה יהיה מקום מתמשך ללמוד ולהגדיל את חשבון ה- IG שלך.

 

מי נמצא? פשוט היכנס לדף הערות המופע לפרק 136 לקישור לקורס, או בקר ב https://breakintotravelwriting.com/instagram-challenge-for-travel-bloggers-and-travel-writers/ [ 19459005]

 

Takeaways

 

# 1 גבה את האתר שלך על בסיס קבוע.
# 2 גבה את רשימת הדוא"ל שלך למסד הנתונים שלך או לקובץ Excel.
# 3 אם עדיין לא, התחל רשימת דוא"ל. בקרוב יבואו עוד דברים בנוגע לבניית רשימת דוא"ל.
# 4 אם יש לך פחות מ -5,000 עוקבים באינסטגרם, הירשמי לקורס האינסטגרם שלי ועברו איתי את האתגר. כן – בואו נבנה את החשבונות שלנו יחד!

 

בדף הקורס של אינסטגרם תוכלו לראות, אני אומר 119 דולר. הוא המחיר הנמוך ביותר שתראה אותו אי פעם.
ובכן, כללים נועדו להיות כפופים אם לא נשברים לפחות מדי פעם. אז, נצלו את ההנחה האדירה הזו והצטרפו אליי כדי להכות 10,000 עוקבים ומעלה באינסטגרם!

 

אני מקווה שתצטרף אלי ותלמד כיצד לשלוט באינסטגרם . תודה לכולם על ההאזנה ועד הפעם הבאה.

 

 

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

  הירשמו לניוזלטר שלנו


  דילוג לתוכן