BITW 133: כיצד לעבוד עם 8 לוחות תיירות לתכנון טיול דרכים בקיץ

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא BITW 133: כיצד לעבוד עם 8 לוחות תיירות לתכנון טיול דרכים בקיץ השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

המופע של היום עוסק בנסיעת הדרך שלי בקיץ ואיך עבדתי עם שמונה לוחות תיירות בכדי לגרום לטיול הזה לקרות. טיול דרכים זה כלל שני סיורי קולג ', תוך עצירה כדי לראות את אחד החברים הכי טובים שלי, מפגש משפחתי בן 30 איש, ושמונה טיולי תקשורת. בין אירוע ביקור בקליפורניה שהשתתפתי בו ובין ראווה של מדיה נסיעות 2017 , מילאתי ​​את טיול הדרך שלי עם כמה תחנות עיר גדולות כמו סן פרנסיסקו, עיירות יין כמו פאסו סירות, עיירות אמנות מוזרות כמו לוקאס, קנזס, כפרי הרים יפים כמו רוידוסו ונסענו בחלק מהכביש 66 המפורסם.

 

הצטרף אלי כשאני משתף את ההטבות שבעלייה ברשימות התפוצה הנכונות, ללכת לכנסי הנסיעות הטובות ביותר ואיך לתכנן טיול דרכים קיץ עם ילד בן 16!

 

להרשמה לפודקאסט, אנא השתמש בקישורים למטה:

 

לחץ כאן כדי להירשם באמצעות iTunes
  לחץ כאן כדי להירשם באמצעות RSS (עדכון שאינו iTunes)

 

אם אתה אוהב את ההצגה, אנא שקול והשאיר את התוכנית ביקורת ב- iTunes כמו גם Radio Stitcher . כמה דקות מזמנכם יכולות לעזור למופע בצורה אדירה! תודה!

 

טיול כביש קיץ – טיולי מכללות, טיולי מדיה ואיחוד משפחתי

 

Selfie in San Francisco

 

לחץ כאן כדי להאזין לפרק המלא כדי לשמוע כיצד להגיע לרשימות התפוצה הנכונות עבור יחסי ציבור הזמנות והוועידה העליונה שתשתתף בנסיעות בתקשורת בארצות הברית. זהו "BITW 133: כיצד לעבוד עם 8 לוחות תיירות לתכנון טיול דרכים בקיץ".

 

פרק מלא >> האזן לפרק 133 עכשיו!

 

מה תלמד בפרק זה:

 

   

 • כיצד להגיע לרשימות התפוצה הנכונות להזמנת יחסי ציבור ותיירות.
 •  

 • ועידת סופרי הנסיעות האהובה עליי לחיבורי תיירות בארה"ב.
 •  

 • כיצד לארגן ולתכנן טיול כביש בן 13 עצירות (הכולל 8 טיולי מדיה)
 •  

 

עכשיו בואו נצלול לטיול הכביש שלי בן 13 העצירות שכלל 8 טיולי מדיה.

 

עצור 1: Paso Robles

 

Paso Robles Road Trip

 

נתקלתי בנסיעות פאסו בקבלת הפנים התקשורתית בלוס אנג'לס 2018 בקליפורניה. הזמנתי את זה כתחנה הראשונה שלי בנסיעת הכביש בקיץ שלנו. עיירה קטנה, עם דונמים על דונמים של כפרי, מרכז העיר היסטורי, היסטוריה קרירה במערב הפרוע והרבה יקבים. ענף היין נמצא באמת בלב פאסו רובלס.

 

מעבר ליין ברמה העולמית, תמצאו מבשלות בירה מהשורה הראשונה, מזקקות מלאכה ואוכלים מוגבהים . זו עיר בה אנשים מכירים את שכניהם ובעלי העסקים שלהם. בכל עצירה שעשיתי במהלך ביקורי בפאסו רובלס, הופתעתי לראות אנשים מברכים אחד את השני בשמם ומשוטטים להגיד שלום.

 

עבדתי עם Travel Paso ואמרתי להם שאני רוצה לכתוב סיפור שמתמקד במיקומים שלא היו מה שתמצאו ב- TripAdvisor והם קבעו יום פנים סודי רציני! הבאתי את אחותי ליום שהתחיל בקפה של בוקר, ואחריו ביקור ביקבי ירך ברצינות, מזקקות מלאכה, מסעדות וסיים את היום שלנו עם שתייה לאחר ארוחת הערב במועדון סודי.

 

כמעט כל מקום בו ביקרנו נפתח זה עתה – כמו בשבועות האחרונים או אולי בחודש. אם אתה רוצה את השפל המלא, אתה יכול לבקר ב 52 ימים מושלמים ולחפש את המאמר שלי, מדריך מבפנים ליום מושלם בפאסו רובלס .

 

עצור 2: UC סנטה קרוז

 

זו הייתה עצירה לסיור בקמפוס. סנטה קרוז ממוקם בחוף המרכזי של קליפורניה, רק כמה שעות מפאסו. למעשה, בערך 1/2 בין פסו לסן פרנסיסקו. זו עיירת חוף ים היפית עם רציף וטיילת ממש מגניבים עם טיולי וינטג '.

 

הסיבה שלנו לביקור הייתה סיור בקמפוס. אנחנו רק צוללים אל עולם הסיורים והמחקר בקמפוס, אבל אני צריך לשאול האם קמע בית ספר יכול להיות פורץ עסקות? זה קמפוס מדהים עם אווירה רגועה במיוחד. למעשה, זה הרגיש כאילו הקמפוס נמצא בשטח קמפינג ענק. כל כך הרבה עצים, שבילים ושבילים. יפה באמת. אבל, האם תוכל ללכת לבית ספר עם שבלול כקמע?

 

עצור 3: סן פרנסיסקו, קליפורניה

 

San Francisco Road Trip

 

פגשתי את מנהל התיירות מסן פרנסיסקו באירוע ביקור קליפורניה וכן את איש יחסי הציבור של הלודג 'בפרדיסיו. האכסניה בפרסידיו הייתה אמורה להיפתח ממש ברגע בו נבקר בסן פרנסיסקו. נשארנו שם כמה ימים אחרי שנפתח, וזה היה מדהים. הפרסידיו הוא חלק מהעיר שהיא גן לאומי וכולל יער בגודל של 300 דונם, מסלול גולף, מועדון Presidio החברתי , והגג החדש במלון Presidio . הנכס הוא מלון אחות למקומות הלינה האחרים היחידים של Presidio, הפונדק ב- Presidio .

 

חייתי באזור המפרץ עד שהייתי בן 10 וביקרתי פעמים רבות של השנים, ומעולם לא ביקרתי בפרסידיו. זה מטורף – אתה נמצא ביער שופע בעיר. יש נופים מושלמים של גשר שער הזהב ואלקטרז. האזור שימש בעבר כמשרה צבאית והוא הפך לחלל ציבורי סופר מגניב עם מסעדות נהדרות, כמה מוזיאונים כולל המוזיאון המשפחתי של וולט דיסני.

 

כפי שאפשר לנחש תכונות על חייו ומורשתו של וולט דיסני. המוזיאון הזה מרתק. יש לך סיכוי ללמוד כיצד וולט דיסני יצר את מורשתו, החל לצייר קריקטורות והעז אל תוך עולם הסרטים העלילתיים. אהבתי את זה. זה פשוט מגרד את פני זמננו בסן פרנסיסקו ואני בדיוק עומד לפרסם כמה מאמרים ב 52 ימים מושלמים על הביקור שלנו – אז בדוק אותה בשבועות הקרובים לקישורים.

 

עצור 4: UC דייויס

 

סיור נוסף בקמפוס. דייויס היא עיר קטנה. זוהי ההגדרה של עיר קולג ', שלדעתי היא שאוכלוסיית הקמפוסים גדולה יותר מאוכלוסיית העיירה. אני חושב שאהבתי את דייויס יותר מרולנד. זה היה במקור קמפוס לוויין עבור UC ברקלי, והתחיל את דרכו כבית ספר מבוסס מאוד חקלאית – אך כעת יש לו מוניטין רב בתחום ההנדסה והביולוגיה. המפתח שאני משער הוא לבקר בכמה שיותר בתי ספר, כך שתוכלו להרגיש תחושה של בתי הספר, האווירה של התלמידים והמיקום לפני הגשת מועמדות!

 

עצירה 5: עמק גראס, קליפורניה

 

Grass Valley, CA road trip

 

עבדנו יומיים בעמק גראס כדי שנוכל להסתובב ולחקור את העיירה הקטנה והחמודה הזו וזה פשוט כך שקורה שאחד החברים הכי טובים שלי משנות הלימודים בקולג 'שלי גר קרוב. עמק הדשא נמצא בגבעות של סיירה נבאדה. זו עיירה מתקופת ראש-הזהב עם העיר ההיסטורית שהיא בסך הכל שני רחובות. חנויות נהדרות – הכל בבעלות עצמאית – המון אמנות, גלריות, חנויות עם קריסטלים ודברים מכשפים, מלון ציוני דרך היסטורי נהדר וכמה מסעדות טובות. זו עיירה מהנה לבלות כמה ימים – היא מיושנת אך יחד עם זאת מוזרה. זה ממש בסמוך לעיר נבאדה שהיא היפית מאוד ומושכת אליה הרבה מרפאים ואנשים רוחניים.

 

 Grass Valley Courtyard Suites

 

עבדתי עם סוויטות חצר גראס ואלי . בעוד המלון נשמע שהוא יכול להיות חלק משרשרת, הוא לא. הוא ממוקם ב- רק כמה רחובות מהעיר התחתית ההיסטורית. אין שני חדרים זהים. זה מרגיש כמו דירה מאשר בית מלון (בצורה נהדרת). הם אכלו ארוחת בוקר נהדרת [Country Country Gold] – כולל החביתה והוופלים המיוצרים עבורך. מבחר יפה של פירות, דגנים, ביצים קשות, בשר וגבינה, מיצים, תה וקפה. עלייה מוגדרת ממרבית ארוחות הבוקר החינמיות. בנוסף, Happy Hour של יין וגבינה עם ממרח נהדר של בשר, גבינה, קרקרים, פירות, עוגות, מים בטעמים ויין בכל אחר צהריים. אני ממליץ עליו בחום אם תבקרו!

 

עצירה 6: בולדר, קולורדו

 

יש כל כך הרבה דברים לעשות בבולדר. אנו מבקרים לפחות פעם בשנה, אבל ממש כמו בפאסו רובלס, אנו נוטים לבלות את רוב זמננו בבילוי עם המשפחה. בעיקר מכיוון שאנחנו נוטים לבקר סביב החגים. אז, היה כל כך כיף לבקר בקיץ. עיקר העצירה הזו התמקדה באיחוד המשפחתי. אני חושב שהיו בערך 32 מאיתנו, כל כך הרבה זמן משפחתי, אבל אחד הדברים האהובים עלי שעשינו במהלך הביקור – מלבד משחק הפיקבול המשפחתי שלנו – היה צינורות על נחל סלע! זה ממש באמצע העיר ויש מפלים. אם אתה הולך בקיץ זה חובה.

 

טוד טס הביתה מדנוור ורולנד ויצאתי ליתר שאצטרך להתחיל בצעקה לבני. הוא בן לוויה כל כך נהדר לדרך. הוא הנווט שלי וממשיך אותנו עם בחירות מעולות במוזיקה. התחנה הראשונה שלנו לרגל הטיול הזו – שהייתה התחנה השביעית בטיול שלנו הייתה …

 

עצור 7: לוקאס, קנזס

 

lucas, Kansas road trip

 

אמנם אולי אינך מצפה למצוא הרבה בעיירה 400 בקנזס, אך אתה טועה. מסתבר שלוקאס היא בירת האמנות של גראסרו של קנזס וכדי להגיע לשם תיסע לאורך הכביש המהיר Post Rock Scenic Byway. אל תבינו אותי לא נכון, זה קטן. העיר התחתית ההיסטורית היא בסך הכל שלושה בלוקים עם תאורת עצירה אחת ושתי מסעדות. עם זאת, יש בו גם אוסף נהדר של אמנות ציבורית, ציורי קיר, גלריות, וחלל אמנות של תחנות עשב. היא אפילו זכתה במקום השני בחדר האמבטיה הטוב ביותר באמריקה.

 

עצור 8: ויצ'יטה, קנזס

 

וויצ'יטה הוא קשר ראווה לתקשורת נסיעות וזה היה אחד מהביקורים החייבים עבורי בנסיעת הדרך הזו. וויצ'יטה מרגיש כמו עיר על סף להפוך למקום מגניב לחיות בו. יש בו אווירה נהדרת, המון אמנות רחוב נהדרת, עגלה שפועלת במרכז העיר, המון אמנות, מוזיאונים, וכמה מסעדות נהדרות וכמובן השומר המפורסם של פסל המישורים.

 

יש לו גם היסטוריה מרתקת. העיר החלה כמוצב מסחר על שביל Chisholm בשנות ה -60 של המאה ה -19 והיא שולבה בשנת 1870. היא הפכה אז יעד מפתח לכונני בקר שנסעו צפונה מש טקסס לגישה למסילות ברזל, וזכתה לה בכינוי "קאונטאון".

 

זה מרגיש כמו אמריקה בעיירה קטנה, אבל יש לך את כל הנוחיות של עיר גדולה. שני הדברים האהובים עלי בוויצ'יטה היו מוזיאון קאונטאון – שהוא מוזיאון להיסטוריה חי. זו בעצם עיירה שמבוססת על איך זה היה לחיות בשנת 1865 בוויצ'יטה – חנויות, חוות, בתים, מדפסת, סלון, יצרנית בגדים. היה כל כך כיף לחקור! אהבתי גם לבקר בבית אלן של פרנק לויד רייט. זה היה הבית בסגנון הערבה האחרון שעיצב. פרטי העיצוב מדהימים! סוג של אובססיה לבקר עכשיו יותר בבתים שלו.

 

עצור 9: אוקלהומה סיטי, אוקלהומה

 

אוקלהומה היא המקום בו התחלנו בכביש 66. אני מתכנן לעשות את כל המסלול מתישהו בשנה-שנתיים הבאות ולעשות קטע קטן ממנו, באמת הרשה לי ללמוד כמה שיעורים טובים ואיך לעשות זאת נכון! אבל זה פודקאסט שלם משל עצמו! רולנד התלהב כל כך מביקור באוקלהומה – זמן הכדורסל החביב עליו הוא רעם ה- OKC – ואף על פי שהיה הקיץ והם לא שיחקו – הוא היה נרגש לראות את העיר. התארחנו בבריקטאון, שהיא קטע של העיר התחתית, עם חללי מחסן שנמצאים מחדש, שהם כיום מסעדות, טרקלינים לפסנתר וברים יין. יש תעלה שעוברת דרך Bricktown ויש מונית מים שהם גם סיור וגם דרך לעבור ממקום למקום. יש המון מוזיקה חיה.

 

אני לא יכול לדבר על הביקור שלנו בעיר אוקלהומה בלי לדבר על האנדרטה הלאומית של אוקלהומה. אזכרה ומוזיאון זה מכבד את הקורבנות, הניצולים, המצילים וכל מי שהושפע מההפצצה באוקלהומה בעיר ב -19 באפריל 1995. מסיבות מובנות, מוזיאון זה הוא מרץ לב, מרגש ועצוב במיוחד. אבל זה גם קשור לאופן שבו עיר נפגשה כדי לעזור במאמץ החילוץ. המוזיאון הזה מפורט להפליא ומעביר אותך בכל היבט של הטרגדיה, אבל יש לו דגש על הקורבנות והגיבים הראשונים והקהילה. אמנם זה כמובן כולל את המפציצים ואת הפרטים האלה, אבל זה לא מה שהמוזיאון עוסק בו. זה היה מהמם במובנים רבים לבקר כי יש כל כך הרבה דברים לקחת וכל כך הרבה פריטים מוצגים וכמובן בגלל אובדן של כל כך הרבה אנשים חפים מפשע – אבל המוזיאון הוא אנדרטה יפה.

 

עצור 10: אמארילו, טקסס

 

Cadillac Ranch in Amarillo, Texas

 

המשכנו בכביש 66 לאמרילו, טקסס. כמובן שצריך לבקר בחוות קדילאק שנמצאת על כביש 66 באמארילו. יש הרבה נוסטלגיה של כביש 66 בעיירה הזו ושם למדתי על כביש 66 ואיך לעשות זאת נכון!

 

היו לנו חוויות מוחלטות אהובות עלינו מכל טיול הכביש הזה באמארילו והוא נסע לטקסס! המחזמר. המופע מתקיים בפארק המדינה קניון פאלו דורו, שהוא הקניון הבא בגודלו אחרי הגרנד קניון. התיאטרון נמצא בחוץ ומוקף בקניון המשגע.

 

Texas the musical

 

המופיעים הם סטודנטים במכללה והם היו כל כך מוכשרים. זה היה סיפור נהדר. שלישית – זה היה סיפור נהדר וביצוע. אחרון, הייתה אקסטרווגנזה של מופע זיקוקים לאחר סיום המחזה. חשבתי בכנות שזו תהיה הפקה של עיר קטנה של הוקי, וזה באמת מדהים. רולנד ואני ככל הנראה דיברנו על החוויה הזו יותר מכל אחר מכל הטיול הזה. אם אתה הולך לאמארילו אתה חייב ללכת למחזמר טקסס – אבל אתה יודע, זה רק בקיץ, ואם אתה יכול להאמין, זה בעונה ה -53 שלו.

 

 

עצור 11: Roswell, ניו מקסיקו

 

Roswell, New Mexico Road trip

רולנד במוזיאון UFO

 

תמיד הייתי סקרן לגבי רוסוול וכל העניין הזר. זה היה בדרך לרוידוסו, ולכן עשינו טיול צדדי מהיר לביקור במוזיאון UFO הבינלאומי ובמרכז המחקר . המוזיאון מתמקד בעיקר במפולת רוזוול מ -1947, שידועה רשמית בשם "התקרית של רוזוול". המוזיאון נחשב כמקור המידע המוביל בהיסטוריה, מדע ומחקר על אירועי עב"מים ברחבי העולם. כמות המידע שיש להם על אירוע רוזוול בלבד היא עצומה וחלק גדול מהם הוא מסמכים, כך שבעוד שתקציבי רק כמה שעות, היינו יכולים לבלות בקלות יום שלם. שווה לבקר לחלוטין!

 

עצור 12: Ruidoso, ניו מקסיקו

 

Ruidoso, New Mexico road trip

רולנד ואלכסה מחוץ לכביש

 

פגשתי את נציגי התיירות של Ruidoso במהלך ועידת TMS 2018. הכפר Ruidos , הידוע כאלפים של טקסס, הוא אתר הסקי השני בגודלו במדינת ניו מקסיקו. זהו למעשה אתר הסקי הדרומי ביותר בארצות הברית. אבל מהר מאוד הבנו שאפשר למצוא מגוון עצום של כיף בחוץ גם בקיץ.

 

אחרי בעיקר עצירות עירוניות בטיול הזה, היינו כל כך נרגשים לקבל זמן בחוץ. כשעברנו לעיר לבדוק את השכרת הבית שלנו, אמר רולנד – האם אתה יכול להריח את העצים? זה הרגיש כל כך הארקה והתחנה הזו הייתה כל כך נחוצה אחרי זמן רב זה בכביש! בילינו כאן כמה ימים ויצאנו לדוג, קיאקים, שטח שטח, טיולים רגליים.

 

ניסינו לנסוע ברכיבה על סוסים, אבל סערת קיץ התגלגלה כולל ברד ענק, אבל אם להיות כנה, לאחר שחייתי בקליפורניה רוב חיי, סופות קיץ אחר הצהריים הן מגניבות במיוחד. מלבד המון פעילויות בחיק הטבע, אהבנו גם להסתובב במרכז העיר החמוד שהיה מלא בחנויות ומסעדות מהנות.

 

אם אתה רוצה את השפל המלא, אתה יכול לבקר ב 52 ימים מושלמים ולחפש את המאמר שלי, יום מושלם לחקור את היופי החיצוני של Ruidoso, ניו מקסיקו.

 

עצור 13: טוסון, אריזונה ללינה.

 

עצור 14: סן דייגו, קליפורניה – בית מתוק ביתי!

 

משאבי אפידוזה

 

פרק 096: כל מה שצריך לדעת על חלון הראווה של מדיה נסיעות עם ג'ואן ורו
  פרק 118: ביקורת ועידת התצוגה ב- Travel Media Showcase עם Gary House & Kaila Yu (גארי וקיילה ואני דנים בחוויותינו ב- Show Media Showcase וכן כיצד להתכונן לוועידה וטיפים למעקב. )
חלון ראווה לתקשורת נסיעות
  Break to Writing Travel, Academy for Writer's Academy

 


 

 

התחבר לאלכסה, לשבור לכתיבת נסיעות ובלוג הנסיעות שלי
  טוויטר
  פייסבוק
  52perfectdays.com
  כותב הנסיעות השואף, קבוצת הפייסבוק

 

ציוץ ציוץ:

 

   

 • אהבתי את הפרק הזה על טיול הכבישים שלך ב- Break Into Travel Writing Podcast @writetotravel http://bit.ly/2vfNuQx [לחץ על כפתור]
 •  

 

מקווה שנהניתם מהפרק הזה ושואבים השראה לחשוב על ביקור בהודו! מעוניין לשמוע את הפודקאסט המלא? לחץ כאן להאזנה !

 

משוב על הפודקאסט אם יש לך הצעות למופעים הקרובים או שאלה לפרק הקרוב, השאר תגובה למטה. אם נהנית מהפודקאסט הזה, אהיה אסיר תודה אם היית לוקח שנייה והשאיר לי ביקורת ודירוג ב- iTunes . לוקח דקה לעשות זאת מאפשר לי לעזור לאנשים רבים יותר עם הפודקאסט הזה, אז אני באמת מעריך את זה (ברגע שבדף זה, פשוט לחץ על הכפתור "הצג ב- iTunes" כדי להשאיר את הביקורת שלך – תודה רבה!)

 

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

  הירשמו לניוזלטר שלנו


  דילוג לתוכן