BITW 093: תשאל את אלכסה

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא BITW 093: תשאל את אלכסה השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

הפרק של היום מתמקד בארבע שאלות של בלוגר נסיעות. אני דן בדרך הטובה ביותר לחשוף לבלוג יש קישורים לסניפים, אין לעקוב אחר כללים לתוכן ממומן, אם אתה זקוק למדיה חברתית ייעודית לבלוג וכשמוקדם להתחיל את אתר הנסיעות שלך.

 

ברוך הבא לשאול את אלקסה!

 

זהו פרק שאלות ותשובות ששודר פעם בחודש. אם יש לך שאלה שאתה רוצה לענות עליה בפרק הקרוב, פשוט פנה אל https://breakintotravelwriting.com/ask-alexa/ כדי להגיש את השאלה שלך. אני זקוק לשאלה בשאלות ותשובות כדי להמשיך בקטע הזה!

 

Ask Alexa for Break Into Travel Writing Podcast

 

 

לחץ כאן להאזנה לפודקאסט עכשיו !

 

שאל את אלקסה שאלות:

 

שאלה: מטוניה עם www.detailorientedtraveler.com

 

מה הדרך הטובה ביותר לחשוף לבלוג יש קישורים לסניפים. אני לא רוצה לעשות SEO בעל ערך בפסקה הראשונה, אבל יודע שצריך לעשות זאת מוקדם. מהן ההמלצות שלך לגילוי גילויים מסונפים? תודה!

 

תשובה:

 

הגילוי אמור לעבור בראש הדף המכיל קישורים לסניפים. להלן כמה דוגמאות להצהרות.

 

הצהרת אחריות מ- Break to Writing Travel : אנא שימו לב שחלק מהקישורים הבאים הם קישורי סניפים, וללא עלות נוספת עבורך , אני ארוויח עמלה אם תחליט לבצע רכישה. אנא הבנתי שיש לי ניסיון עם כל החברות הללו, ואני ממליץ עליהן כי הן מועילות ושימושיות, לא בגלל העמלות הקטנות שאני עושה אם תחליט לקנות משהו.

 

הצהרת אחריות מ- כריס דוקר : חלק מהקישורים הבאים הם קישורי סניפים. אם אתה רוכש באמצעותם, אני עשוי להרוויח עמלה, או לפצות אותך בדרך כלשהי. עם זאת, שים לב כי מדובר במשאבים, כלים וכו ', בהם השתמשתי בעבר, המשך להשתמש באופן אישי; או שמגיעים מחברות או אנשים מועילים שאני מכיר וסומך עליהם … זו הסיבה שאני מפרט אותם כאן בשבילכם! אם תלחץ על מישהו מהם, תודה!

 

הצהרת אחריות מ- איימי פורטרפילד : רבים מהקישורים הללו הם קישורי סניפים, מה שאומר שאוכל לקבל עמלה אם תרכוש. עם זאת, אף לא אחד משכר הטרחה של משאבים אלה הוגדל כדי לפצות אותי.

 

הצהרת אחריות מ- Nomadic Matt : אנא שימו לב שחלק מהקישורים שלמעלה הם קישורים מסונפים, וללא עלות נוספת עבורך, אני מרוויח עמלה אם תבצע רכישה. אני משתמש בכל החברות הרשומות ואני ממליץ עליהן כי הן מתנדנדות והפכו את מסעותיי לטובים יותר. אם אתה מוכן להזמין את הטיול שלך ואתה רוצה לתמוך באתר זה בדרך כלשהי, שימוש בקישורים אלה יעזור לעשות בדיוק את זה. כולם מנצחים ואם יש לכם שאלות לגבי החברות, שלחו לי דוא"ל. אני שמח לענות על כל שאלה בנושא החברות שיש לך.

 

שאלה: מאת Mikkel Mihlrad מ- @sometimeshome באינסטגרם

 

אלקסה, אני ממש מעריצה את שאלת אלכסה שלך ולומדת מזה כל כך הרבה. ואוהבים את הפודקאסטים שלך, במיוחד אנשים שמרגיעים אותנו חדשים כדי להמשיך בזה וההצלחה תגיע אחריה. שאלתי היא בנושא "אין קישורים לעקוב." האם אתה יכול להסביר אותם מהיסוד? מה הם, מדוע הם חשובים? אני שומע אותם מוזכרים בפוסטים ממומנים אבל אני לא ממש מבין מה הם. אני מרגיש שאני זקוק לעזרה "בלי לעקוב אחר קישורים לבובות". תודה מראש!

 

תשובה:

 

זה בדיוק כך שקרה שכתבתי פוסט ב- הנחיות גילוי FTC לבלוגרי נסיעות , אשר גם לא מכסים קישורים הבאים.

 

להלן כמה מן היסודות על קישורים שלא עקבו אחר הכללים של גוגל.

 

Goolge לא רוצה שתעביר את PageRank לקישורים בתשלום. כעת, בעולם הבלוגים, תוכן בתשלום אינו נועד רק להחלפת כסף, הוא כולל גם comps ו- freebies ואפילו הנחות. כל אלה נחשבים לפיצויים. אז, לפרק את זה קצת יותר, אם אתה ……… ..

 

   

 • קבל מוצר בחינם ובדוק אותו
 •  

 • קישור לאתר של המוצר וקבל עמלה באמצעות תוכנית סניפים
 •  

 • קבל כסף, מוצר או שירותים בגין פרסום אודות מוצר (טיול מדיה)
 •  

 

באופן שאתה למעשה יוצר קישור ללא מעקב הוא להיכנס לעורך הטקסטים שלך ולהוסיף קישור nofollow לכל קישורי הכניסה הממומנים שלך.

 

דוגמה לטקסט לקישור רגיל: 52 ימים מושלמים
דוגמה לקישור ללא מעקב: 52 ימים מושלמים

 

שאלה: מ- Laryssa www.flightattentantswife.com

 

השאלה שלי היא שיש לי בלוג www.flightattendantswife.com והאינסטגרם שלי נמצא תחת laryssaphotos ואחד מדפי הפייסבוק שלי נמצא תחת photosbylaryssa. האם צריך להיות לי דף פייסבוק של אשת דיילות? יש לי מעל 150 עוקבים באינסטגרם (אני יודע לא הרבה, אבל הרבה בשבילי) והייתי רוצה לשמור על אלה אבל אני תוהה אם עלי להיות לי גם פייסבוק לבלוג שלי? כמו כן, מתי אתה מתכוון לעשות אתגר אינסטגרם נוסף?

 

תשובה:

 

צריכה להיות לך קבוצה אחת של מדיה חברתית ייעודית לכל פלטפורמה. לקבלת התשובה וההנמקה המלאה הקפידו לבדוק את פרק הפודקאסט!

 

שאלה: מג'ים עם http://www.travelstoriesandimages.com

 

אני לא בטוח אם המסע שעשיתי מספיק לי בכדי שיהיה לי בלוג טיולים מעניין ותוכן שוטף. פעם טיילתי כחלק מהעבודה שלי וביליתי המון זמן בחקר סן פרנסיסקו, והייתי באירופה וביפן אולי 5-10 פעמים כל אחד לעבודה. אשתי ואני גם לוקחים "טיול גדול" אחד בשנה – בדרך כלל שייט בקו ספינות גדול יותר (NCL, רויאל קריביאן וכו ') או סיור יבשתי, וכמעט תמיד יוצאים מהארץ. אז אני באמת מטייל רק פנאי 1-2 פעמים בשנה. האם זה מספיק, או שמא עלי לחכות עד שתהיה לי יותר נסיעה מתחת לחגורה? תודה!

 

תשובה:

 

כן! התחל עכשיו. (תוכל למצוא את התשובה הארוכה והמתחשבת יותר בפרק הפודקאסט !)

 

משאבים לפרק
 
שאל את טופס אלכסה לשאול שאלה
  קבוצת הפייסבוק הסופרת שאפתנית לסופרים
  האקדמיה לסופרי נסיעות
אתגר האינסטגרם (יפורסם בקרוב!)
  שייט בוויקינג הריין

 

אנשים הוזכרו

 

התחבר עם Break to Writing Travel
  טוויטר
  פייסבוק
  אינסטגרם
  פינטרסט
  קבוצת הפייסבוק של כותב נסיעות שאפתן

 

זהו זה להיום! תודה לג'יימה ו- XX על השאלות הנהדרות של היום! אם יש לך שאלה בנושא בלוגים לכתיבה, כתיבה, צילום או SEO, אינטרנט או מדיה חברתית לבלוגי נסיעות שאתה רוצה לענות עליהם בפודקאסט שלי, פשוט הגש את שאלתך ל- bitw / askalexa ואני אענה. זה בפרק הקרוב.

 

טבלאות ציוץ:

 

משוב על הפודקאסט אם יש לך הצעות למופעים הקרובים או שאלה לפרק הקרוב, השאר תגובה למטה. אם אתה נהנה מהפודקאסט הזה, אהיה אסיר תודה אם היית לוקח שנייה והשאיר לי ביקורת ודירוג ב- iTunes . לוקח לך דקה לעשות זאת מאפשר לי לעזור לאנשים רבים יותר עם הפודקאסט הזה, אז אני מאוד מעריך את זה (פעם אחת בעמוד זה, פשוט לחץ על הלחצן "הצג ב- iTunes" כדי להשאיר את הביקורת שלך – תודה רבה!) [19459003 ]
 

הפודקאסט של היום ממומן על ידי האקדמיה לסופרי נסיעות. כשאתה מצטרף ל"אקדמיה לסופרי נסיעות "תלמד את כל מה שאתה צריך כדי לקחת את הקריירה לבלוג הנסיעות שלך לשלב הבא! ההצטרפות לאקדמיה מבטיחה את רצונך לנסוע יותר ולהתחבר לאנשים הנכונים כך שתוכל להתחיל לצאת לטיולי מדיה ולנסוע למקומות שרק אתה חולם עליהם כרגע! אם אתה רוצה לנסוע יותר ולקבל טיולי תקשורת ראש אל https://breakintotravelwriting.com/travel-writers-academy/

 

הצטרף לאקדמיה לסופרי נסיעות >> https://breakintotravelwriting.com/travel-writers-academy/

 

 

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

  הירשמו לניוזלטר שלנו


  דילוג לתוכן