BITW 082: הנהלת חשבונות לבלוגרי נסיעות עם איימי נורת'ארד

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא BITW 082: הנהלת חשבונות לבלוגרי נסיעות עם איימי נורת'ארד השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

איימי נורת'ארד היא רואה חשבון מוסמך לבעלי עסקים קטנים ויצירתיים שיש לו תשוקה להפוך את הצד המיסוי והחשבונאי של בעלות על עסק פחות מלחיץ. היא מתגוררת באינדיאנפוליס עם בעלה, אך זוכה לעונג לעבוד עם לקוחות בכל רחבי ארה"ב. פרק זה עוסק בהנהלת חשבונות לבלוגרי נסיעות.

 

Amy Northard, CPA

 

כדי להירשם לפודקאסט, אנא השתמש בקישורים למטה:

 

לחץ כאן כדי להירשם באמצעות iTunes
  לחץ כאן כדי להירשם באמצעות RSS (עדכון שאינו iTunes)

 

אם אתה אוהב את ההצגה, אנא שקול והשאיר את התוכנית ביקורת ב- iTunes וכן Radio Stitcher . כמה דקות מזמנכם יכולות לעזור למופע בצורה אדירה! תודה!

 

הפרטים הקטנים יותר של פרק 82: הנהלת חשבונות לבלוגרי נסיעות עם איימי נורת'ארד
 

 

בפרק של היום, איימי נורת'ארד ואני צוללים עמוק בשאלות הנהלת חשבונות ומיסוי לבלוגרי נסיעות. להלן מצא את כל השאלות שאיימי עונה היום. לחץ כאן להאזנה לראיון המלא וכל התשובות והעצות של איימי התמקדו בניהול ספרים לבלוגרי נסיעות!

 

שאלות:

 

ברנדון עם beersatthebottom.com שאל מהי הדרך הטובה ביותר למצוא רו"ח מקומי?

 

בריאן ציוניוני מ- imayroam.com אמר, אני מעוניין במה שבלוגרי הנסיעות העצמאים עושים בביטוח בריאות. הצעות כלשהן?

 

כריסטל דייר מ- www.tofutraveler.com שאל מתי מתייחסים לבלוג כעסק לעומת תחביב למטרות מס כדי שנוכל להתחיל לחשוב על דרישת ניכוי מס ?

 

קתרין בלרמינו מ www.katherinebelarmino.com היכתה אותי עם המון שאלות טובות.

 

   

 • השאלה הראשונה שלה דומה לשאלה של כריסטל והיא מה ההבדלים בין התייחסות לבלוג כתחביב לעומת עסק?
 •  

 • מתי אתה צריך לעבור מאחד לשני.
 •  

 • אם אתה טוען לבלוג כעסק, מה עליך לעשות (חשבון בנק נפרד, כרטיס אשראי וכו ').
 •  

 • קתרין גם שאלה כמה שאלות על תביעת הטבות כהכנסה.
 •  

 • לחדר מלון קומפקט, כיצד קובעים את הערך לטעון.
 •  

 • לארוחה מחויבת, איך קובעים את הערך לטעון.
 •  

 • אם אתה משלם עבור ארוחה בטיול, כמה אתה יכול לתבוע כהוצאה. (רו"ח שלי מאפשר לנו רק לנכות אחוז מהארוחות כהוצאות, אך אנו משלמים מיסים על מלוא הסכום של ארוחה קומפוזיצית אשר מסיבה כלשהי אינה מרגישה נכונה.)
 •  

 • על מה יש לטעון, מה לא?
 •  

 

שאלות על תביעת פריטים כהכנסה:

 

ג'ני אנדרסון וול מ- 19459028] www.backpackingdetourstravel-blog.com האם עלי לתבוע מוצרים שקיבלתי מחסות? האם אני צריך טכנית להגיש מיסים תחת שמי העסק כבלוגר שלא מכניס הכנסות? תודה אלקסה, אני אוהב את הפודקאסט שלך ולמדתי כל כך הרבה.

 

נורין קומפניק מ whatsinyoursuitcase.net עקב אחר כך באומרו ששאלה זו דומה לזו של ג'ייני, אך האם עלינו לתבוע את שווי השוק ההוגן של מוצרים שקיבלנו לבדוק ולכתוב ביקורת שטרם שולמה? המוצרים שלנו כדי לשמור.

 

תמי זהרונג ווילקוקס עם www.postcardsandpassports.com שאל מה אם אני אקבל כרטיס קומפקט להכניסה למשהו? האם אני מחשיב זאת כהכנסה? האם זה יהיה המחיר המלא של רכישת הכרטיס הזה, או אם היו הנחות זמינות לקהל הרחב, האם אוכל לספור את מחיר הכרטיס המוזל כהכנסה שלי?

 

Noreen Kompanik יש גם שאלה לגבי תביעת הוצאות ונשאל " האם אתה יכול לתבוע הוצאות עבור שהות במלון או טיסה אם אלה מוזמנים בנקודות, לא בדולרים? מסקרן, מכיוון שאני משלם רק הוצאות עכשיו עם $$, לא נקודות ”.

 

אלכסנדרה היידלר מ PuzzledPilgrim.com אמר אני באמת רוצה לדעת אילו הוצאות נוכל לעקוב אחרינו כדי להעפיל להפסקות בכל הקשור למס העצמאי. כמו לשלם עבור אינטרנט, השכרה, ציוד מצלמה וכו '. פריטים העומדים בתנאי?
 
  שרה שמיט מ- www.saltybug.com אמרה היי אלכסה, אני בטוח שאני זוכר בפודקאסט מוקדם שאמרת כבלוגרית נסיעות אתה עדיין יכול לתבוע הוצאות נסיעה למרות שלא הרווחת כסף. האם זה נכון או שאני שומע דברים? אני לא זוכר איזה מהם הצטער.

 

מסעות משפטיים @legaltravels שאלו " מתי ניתן לרשום חשבונות אינטרנט וטלפון כהוצאות עסקיות"?

 

Michele Herrmann מ- 19459035] sheisgoingplaces.com יש שאלה מצוינת ושאלה מה נחשב כקבלות / הוכחת הוצאות עסקיות.

 

צ'ארלס מק'קול מ- mccooltravel.com שאל שאלה דומה לגבי הוצאות והכנסה שהיא מה יש לטעון כהכנסה או כהוצאות? לחץ / טיולים ממומנים / מדיה? אילו חלקים (ארוחות, מתנות)? האם יש משהו שקשור להוצאות והכנסות לבלוגר שלא כיסינו?

 

שאלות שהתמקדו בשילוב:

 

קארלי דייל שאלה אם עליכם לשלב או ליצור חברת LLC כדי לטעון דבר.

 

לואיז קוטרל לואיז מ @travelpinners שואלת: איך אני מטפל בדיווח על הכנסות כשביליתי חצי שנה כפרילנסר של בעלים יחידים והחצי השני כרווק חבר LLC עם חשבון בנק biz ?!

 

סטייסי ג'סי אמרה שהיא תקראה שלהפוך לחברת LLC לא ממש תגן על הנכסים האישיים שלי אם אני לא אשאיר את הכספים האישיים שלי ואת כספי הבלוגים נפרדים לחלוטין. זה נכון? האם אני זקוק לחשבונות בנק שונים לחלוטין? ואם אני מפריד כראוי את הכספים שלי, האם אני באמת מרוויח מהופך ל- LLC (הכנסות הבלוגים הנוכחיות שלי פחות מ- $ 10,000 לשנה)?

 

פייג 'קונר טוטרו מ כל רחבי המפה שואל: אם אני מקבל הכנסה מכתיבה פרילנסרית, מתכנון נסיעות ופרסום, האם כולם יכולים להיחשב כהכנסה לשלי LLC יחיד חבר? ומה הדרך הטובה ביותר לדווח על נסיעות מחויבות, אם בכלל?

 

לכל התשובות ולמלא את הפרק >> האזן לפרק 82 עכשיו!

 

פרק משאבים

 

עסקי בלוג קבוצת הפייסבוק
  קבוצת הפייסבוק השאפתנית של כותב נסיעות שאפתן
  קבוצת הפייסבוק של רשת בלוגרים של נסיעות
  אפליקציית MileIQ

 

התחבר לאיימי
 
amynorthardcpa.com
  איימי נורת'ארד בפייסבוק
  איימי נורת'ארד בטוויטר
  איימי נורת'ארד ב- Linkedin

 

התחבר לאלכסה, לשבור לכתיבת נסיעות ובלוג הנסיעות שלי
  אינסטגרם
  טוויטר
  פייסבוק
  52perfectdays.com
  כותב הנסיעות השאפתני, קבוצת הפייסבוק

 

טבלאות ציוץ:

 

   

 • אהב את הראיון עם @ AmyNorthardCPA בנושא Break Into Travel Writing #podcast עם @writetotravel http: // bit. ly / 29H6SMm #writetotravel [ לחץ לציוץ ]
 •  

 

מקווה שנהנית מהפרק הזה עם איימי שהתמקדה בניהול חשבונות לבלוגרי נסיעות. אנא הצטרף אלי ומודה להם ששיתפו מידע מדהים וטיפים מעשיים כאלה! מעוניין לשמוע את הפודקאסט המלא? לחץ כאן להאזנה עכשיו!

 

משוב על הפודקאסט אם יש לך הצעות למופעים הקרובים או שאלה לפרק הקרוב, השאר תגובה למטה. אם נהנית מהפודקאסט הזה, אהיה אסיר תודה אם היית לוקח שנייה והשאיר לי ביקורת ודירוג ב- iTunes . לוקח לך דקה לעשות זאת מאפשר לי לעזור לאנשים רבים יותר עם הפודקאסט הזה, אז אני מאוד מעריך את זה (פעם אחת בעמוד זה, פשוט לחץ על הלחצן "הצג ב- iTunes" כדי להשאיר את הביקורת שלך – תודה רבה!) [19459003 ]
 

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

  הירשמו לניוזלטר שלנו


  דילוג לתוכן