BITW 063: תשאל את אלכסה

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא BITW 063: תשאל את אלכסה השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

ברוך הבא לשאול את אלקסה! זהו פרק שאלות ותשובות שבועי שמשודר ביום שישי של כל שבוע. רציתי להודיע ​​לכולכם כמה אני מעריך את ההערות האדיבות על קטע שאל אלכסה ואוהב את המשוב. זה נהדר לשמוע מכל כך הרבה מכם שאתה נהנה מפרקי שאלות ותשובות אלה. אז, זכור, אם יש לך שאלה שהיית רוצה לענות עליה בפרק הקרוב, פשוט פנה אל https://breakintotravelwriting.com/ask-alexa/ כדי להגיש את שאלתך . אני זקוק לשאלה בשאלות ותשובות כדי להמשיך בקטע הזה!

 

Ask Alexa for Break Into Travel Writing Podcast

 

היום יש לי שתי שאלות נהדרות. האחד מתמקד בתדירות פרסום אופטימלית והשני נוגע לכמה רחוק מראש עליך לפנות לשותפי נסיעות לטיולי מדיה. לחץ כאן להאזנה לפודקאסט עכשיו !

 

[ארגז הצללים] שאלה: מאת ישו טירסו עם HTXandBeyond.com [/ shadowbox]

 

כמטייל במשרה חלקית ובלוגר מתחיל, מהי תדירות הפרסום האופטימלית? מהו אורך הודעה סביר (אופטימלי) (ספירת מילים)? "

 

תשובה:

 

לפחות פעם בשבוע. באופן אידיאלי פעמיים בשבוע, ואם יש לך זמן, פרסם לעתים קרובות יותר. ככל שאתה מפרסם יותר, כך גוגל אוהב יותר. ככל שגוגל אוהבת את האתר שלך יותר, הוא יבוא לחיפוש.

 

לאחר שאמרתי את זה, פרסום בעקביות, הוא החשוב ביותר. קבעו לוח זמנים לכתיבה ולפרסום. אם אתה מתחייב לפוסט אחד בשבוע, הכנס אותו ליומן שלך כמועד אחר. נניח שאתה בוחר ביום שלישי בתור היום בו אתה מפרסם תוכן חדש, עשה הכל כדי להיות עקבי עם הפרסום ביום שלישי. לפחות עבורי, כשאני מתחייבת למטרה אקראית, כמו למשל לפרסם פעם בשבוע, אך אין לי יום מסוים שאני מפרסם, אני נתקל בבעיה. קל לתת לשבוע לגלוש ואז שבועיים להחליק. לבלוגרים שאיתם אני מדבר שעושים עבודה נהדרת עם התוכן שלהם יש לוח זמנים לפרסום ועומד בזה.

 

באורך המאמר. עניתי על כך ב- פרק 57 כאשר נשאלתי שאלה דומה. במקום להמציא את הגלגל מחדש, אני הולך לחלוק את מה שאמרתי לסוזן בפרק ההוא … וזה שיש מומחים שאומרים שפוסטים קצרים יותר ורשימות על בסיס קבוע הם הדרך ללכת. אחרים אומרים שעבור SEO פוסטים ארוכים יותר הם התשובה. אני יכול לראות ששתי הגישות תקפות. אני משער שמה שקוראים רוצים תלוי בקורא.

 

על פרק 57 אני נכנס למספר נתונים על פוסטים קצרים לעומת ארוכים ומשתף ויכוחים לשני הצדדים. אז אם אתה רוצה לשמוע את הסיפור המלא של פוסטים ארוכים לעומת קצרים, פנה אל bitw.com/eps57

 

אני באופן אישי יורה לפחות 800 מילים. אני אוהב איזון בין מילים לתמונות. אמנם יש הרבה בלוגים שם שמתמקדים בתמונות עם מעט מילים, מבחינתי זו לא גישה טובה לטווח הארוך. הבלוגים הללו גם נוטים לי יותר כתיבת סגנון יומן במקום כתיבת נסיעות או בלוגים.

 

יש הרבה דעות שם על אורך אופטימלי של מאמר ובסופו של דבר זה מסתכם בקורא שלך ובמה הם נהנים, בסגנון הכתיבה שלך ואם אתה נמצא בזה אחר חיפוש וחיפוש.

 

ציוץ ציוץ: שאלה נהדרת מאת ישו מ- @ htxandbeyond דרך @ פודקאסט Writetotravel http://bit.ly/1T38ZxM #travelblogger

 

[ארגז הצללים] שאלה: מג'סיקה בק עם beckwhattheheck.com [/ shadowbox]

 

כמה רחוק מראש עליך להציע סיור בתמורה לפרסום בבלוג לחברת טיולים לפני הנסיעה שלך?

 

תשובה:

 

הייתי מינימום 3 שבועות ואידיאלי 4-6 שבועות. זה גם תלוי במה שאתה מתכנן. אם זה סתם סיור 3 שבועות זה כנראה בסדר. אם זה מלון 3 שבועות זה כנראה גם בסדר. אם אתה רוצה לעבוד עם יח"צ או משרד תיירות, CVB או DMO לטיול מדיה סולו אתה רוצה להתחיל את השיחה במסגרת הזמן של 4-6 או אפילו רחוק יותר.

 

לוקח להם לא מעט זמן לתאם ולתכנן את הטיול עם בני זוגם.

 

ציוץ: שאלה נהדרת מג'סיקה @ beckasaurousrex דרך @writetotravel podcast http://bit.ly/ 1T38ZxM #travelblogger #writetotravel

 

לחץ כאן להאזנה לפודקאסט ותשובות מלאות עכשיו !

 

Instagram Challenge for Travel Bloggers

 

משאבים לפרק
  בקש מטופס אלכסה לשאול שאלה
  אתגר אינסטגרם בפברואר
  מסעות נסיעות
  BITW 057: שאל את אלכסה
מוז
  בכל מקום
  אתגר האינסטגרם בן 15 הימים

 

אנשים שהוזכרו בפרק זה
 
אריקה הלסטרום
איליין מאסטרס
סוזן דקוטר פרייר
רנד פישקין
גרלדין

 

התחבר עם Break to Writing Travel
  טוויטר
  פייסבוק
אינסטגרם
  כותב הנסיעות השאפתני, קבוצת הפייסבוק

 

זהו זה להיום! תודה על השאלות הנהדרות של היום! אם יש לך שאלה בנושא בלוגים לכתיבה, כתיבה, צילום או SEO, אינטרנט או מדיה חברתית לבלוגי נסיעות שאתה רוצה לענות עליהם בפודקאסט שלי, פשוט הגש את שאלתך ל- bitw / askalexa ואני אענה עליה בפרק הקרוב.

 

טבלאות ציוץ:

 

שאלה גדולה מאת ישו מ- @ htxandbe יונד דרך @writetotravel פודקאסט http://bit.ly/1T38ZxM #travelblogger #writetotravel [ לחץ לציוץ ]
  שאלה נהדרת מג'סיקה @ beckasaurousrex דרך @writetotravel פודקאסט http://bit.ly/1T38ZxM #travelblogger #writetotravel [ לחץ כדי להוסיף ציוץ ]
 

 

משוב על הפודקאסט אם יש לך הצעות למופעים הקרובים או שאלה לפרק הקרוב, השאר תגובה למטה. אם נהנית מהפודקאסט הזה, אהיה אסיר תודה אם היית לוקח שנייה והשאיר לי ביקורת ודירוג ב- iTunes . לוקח לך דקה לעשות זאת מאפשר לי לעזור לאנשים רבים יותר עם הפודקאסט הזה, אז אני מאוד מעריך את זה (ברגע שבדף זה, פשוט לחץ על הכפתור "הצג ב- iTunes" כדי להשאיר את הביקורת שלך – תודה רבה!) [19459007 ]
 

 

 

 

Ask Alexa

 

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

    הירשמו לניוזלטר שלנו


    דילוג לתוכן