BITW 061: תשאל את אלכסה

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא BITW 061: תשאל את אלכסה השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

ברוך הבא לשאול את אלקסה! זהו פרק שאלות ותשובות שבועי שמשודר ביום שישי של כל שבוע. בפרק 061 לפודקאסט The Break Into Travel Travel: עניתי לשאלותיך על עולם הבלוגים של נסיעות, כתיבת נסיעות וצילומי נסיעות, SEO, מדיה חברתית ועוד!

 

אם יש לך שאלה בנושא בלוגים לכתיבה, כתיבה, צילום או SEO, רשת או מדיה חברתית לבלוגי נסיעות שאתה רוצה לענות עליהם בפודקאסט שלי, פשוט הגש את שאלתך ואני אענה על כך בפרק הקרוב.

 

Ask Alexa for Break Into Travel Writing Podcast

 

היום יש לי 5 שאלות נהדרות ואני חולק תשובה לגבי קבלת טיולי מדיה (המכונה גם FAMs), כיצד להגדיל את תנועת הבלוגים, טיפים להשתתפות ב- Tbex, כיצד להסיע אנשים מאינסטגרם לבלוג שלך וכיצד להגדיר את הנישה שלך. . לחץ כאן להאזנה לפודקאסט עכשיו !

 

[צלליות] שאלה: מאת ולטר עם touristbychance.com [/ Shadboxbox]

 

ראיתי צמיחה מתמדת של מבקרים באתר אך התוצאות הגבוהות ביותר שלי לא מתקרבות להרבה בלוגרים אחרים. האם עלי לשקול לכתוב עבור מגזינים מקוונים וכו 'ועל אילו מהם היית ממליץ המטרה שלי היא להיות' ללכת לבלוג 'באיטליה ולהיות באפשרות לקבל טיולי מדיה מוצעים ובהחלט הכנסות. שוב תודה וצ'יאו מרומא.

 

תשובה:

 

להיות הבלוג 'עבור אל' על איטליה:
1. וודא שאתה מוציא את התוכן הטוב ביותר על איטליה על בסיס קבוע בבלוג שלך.
2. כתוב לבלוגים ואתרים אחרים כ"מומחה באיטליה ".
3. חשבו על הפיכתכם לסופר עבור אתר כמו examiner.com או about.com.
4. תרמו לאתרים רבים ככל שתוכלו לאפשר קישור לאתר שלכם וכוללים לפחות 10,000 צפיות עמוד ייחודיות בחודש כמו פינת המסע של דייב, המטייל החובב של כריס כריסטיאנסן, Go Nomad של Max Hartshorne, Mantrippin של ג'יימס היל. (אל תבזבזו את זמנכם בכתיבה לבלוגים חדשים לגמרי שהתחילו ושאין לכם טווח הגעה).
6. אשמח גם לך שתכתוב לבלוג שלי 52 ימים מושלמים.
7. פודקאסטים. המדיום הזה ענק עכשיו. מצא כמה פודקאסטים לטיולים שבהם אתה יכול להיות האורח והמומחה לטיולים באיטליה, כמו המופע של כריס, The Podcast Traveler Amateur.

 

תנועת אתרים
1. פרסם תוכן על בסיס קבוע.
2. התמקדו בסימניות. הוסף סימניה למאמר 1 ביום (ב- Reddit, Stumble, Digg וכו ') במשך 30 הימים הבאים.

 

לפרק המלא, תוכלו ללחוץ כאן כדי להאזין לפודקאסט כולו עכשיו !

 

ציוץ הניתן: שאלה נהדרת מוולטר @ תיירותי דרך הפודקאסט @writetotravel http://bit.ly/20ZMfQg #travelblogger

 

Instagram Challenge for Travel Bloggers

 

[צל תיבות] שאלה: מאת ונדי ברונר ב- thewindingroad.com [/ Shadboxbox]

 

האם השתתפת ב- TBEX? מחשבות? ייעוץ?

 

תשובה:

 

אני חושב שטקס כדאי לכל בלוגר נסיעות. זו הזדמנות מדהימה לפגוש בלוגרים, סופרים וצלמים אחרים. ישנם אנשים בתכנית שלא התחילו את כל הדרך לאנשים המובילים בתחום הזה. לדוגמה, בטקס האחרון בו השתתפתי היו גארי ארנדט, כריס כריסטנסן, ג'ן ליאו, ג'וני ג'ט, מקס הרטסורן, דב אנד דייב מכוכב ד.

 

לצד בלוגרים תפגשו מו"לים, צלמים ופודקאסטים שעושים זאת זמן רב שתוכלו לשבת איתם וללמוד מהם. יש הזדמנות להיפגש עם כל לשכות המבקרים ומשרדי התיירות המציעים את הפוטנציאל לטיולי תקשורת. ישנם גם עורכים ומו"לים שאתה יכול לפגוש בהם וייתכן שיש להם אפשרות למצוא כמה חנויות לכתיבה שלך.

 

העצה שלי היא ללכת עם תוכנית, לרשום הרבה הערות ולעקוב אחריה. כשאני אומר הערות, אני לא מתכוון רק לפגישות בהן אתה משתתף. אני מתכוון לרשום הערות אחרי שאתה מדבר עם אנשים – הכל יכול לטשטש בזיכרון מטושטש אחד גדול אחרי 3 ימים. עשו לעצמכם טובה ורשמו הערות עם מי דיברתם ועל מה דיברתם ואם אתם צריכים לבצע מעקב. תודו לעצמכם. כמו כן, הביאו שייק של נקודת מציאה ורשמו הערות על כל כרטיס שתקבלו עם קצת מידע על מי הם וכו '.

 

שלושה פרקים קודמים המתמקדים ב- Tbex.

 

BITW 042: כיצד להתכונן לטבקס ולפינטרסט מצביעים עם אמנדה מוטאצקי שם היא חולקת

 

   

 • כיצד להתכונן לטבקס כטיימר ראשון.
 •  

 • כיצד להכין את מגרש המעליות שלך לטבקס.
 •  

 • כיצד להתכונן ל- Tbex אם עדיין אין לך בלוג.
 •  

 • מפגש עם בלוגרים אחרים הוא הבונוס הגדול ביותר ב- Tbex.
 •  

 • טיפים לרשת מהירות.
 •  

 • כיצד להכין את המגרש שלך ולעצב את שיחת הרשת המהירה שלך.
 •  

 • כיצד ליצור קשר עם נותני החסות אם לא התקבלת לרשת מהירה.
 •  

 • מדוע זה לא הזמן הנכון לאטום את העסקה במהלך רשת מהירה.
 •  

 • מדוע רעיון של גוגל לפני Tbex הוא רעיון טוב.
 •  

 • טיפים נהדרים למעקב אחרי Tbex.
 •  

 

BITW 045: ועידת Tbex פורט לאודרדייל ומחפשי הרפתקאות FAM
  זה פרק שהקלטתי אחרי שהייתי ללימודים ב- Tbex באוקטובר האחרון.

 

פרק BITW, 048: כיצד להשתמש בעוזרים וירטואליים, מתמחים ואנשי מכירות כדי לגדל בלוג לעסק עם מקס הרטשהורן

 

   

 • אנו דנים ב- Tbex – פגשתי את מקס ב- Tbex והוא היה אחד האורחים הראשונים שלי אחרי שחזרתי מהוועידה והוא משתף
 •  

 • הסיבות העיקריות שכל בלוגר ברמה צריכה להשתתף ב- Tbex.
 •  

 • כיצד התפתח טקס מאירוע חדש לוועידה שכל מי שמעוניין לבלוג בכתיבה או לכתוב צריך להשתתף בה. ( לחץ כאן להאזנה לפודקאסט והתשובה המלאה עכשיו !)
 •  

 

ציוץ Tweet: שאלה נהדרת מ- @ WendyB_Writer דרך @writetotravel podcast http://bit.ly/20ZMfQg #travelblogger

 

[ארגז הצללים] שאלה: מאת Bob @thetravellingfool [/ shadowbox] www.instagram.com/thetravellingfool

 

מה הדרך הטובה ביותר לעודד מעורבות בבלוגים מ- IG, כלומר: כיצד אוכל לגרום לאנשים שאוהבים תמונות לבקר בבלוג.?

 

תשובה:
 
1. צור פוסט לפחות פעם בשבוע שיש בו CTA בתמונה ופוסטים נוספים שיש להם CTA בטקסט. יחד עם שינוי זה, כתובת האתר בפרופיל שלך.
2. צור מספר פוסטים סביב נושא או מאמר ספציפי. צור כמה הודעות טקסט באמצעות אפליקציה כמו OVER. אתה יכול להשתמש בצבע רגיל כרקע, השמיים או משהו ספציפי לשאלתך. בטקסט מעל התמונה אתה שואל שאלה. בתוך הטקסט כתוב "עבור XXX לחץ על הקישור בביוגרפיה שלי עם אצבעות אמוג'י כלפי מעלה".
3. צור עוד כמה פוסטים כאלה. בחלקם יכול להיות טקסט או לא. מצא כמה תמונות נהדרות ופרסם טקסט שמציע משהו מועיל או טיפ. פוסטים אלה יכולים להישאר בקו החוף שלך.
4. צור תמונה נוספת לטווח קצר. זו קריאה ברורה לפעולה. צור גרפיקה נוספת עם ה- CTA שלך באותיות גדולות ואז מתחת באותיות קטנות נאמר לחץ על הקישור בביוגרפיה שלי לרשימה / מידע / טיפים. תמשיך להשאיר את התמונה הזו לא יותר מיום ותמחק אותה מציר הזמן שלך. במהלך השבוע יש לך את ה- CTA לעמוד זה בביוגרפיה שלך אתה יכול לפרסם מחדש ולמחוק אותו עוד כמה פעמים.

 

ציוץ: שאלה נהדרת מבוב @ thetravelfool דרך @writetotravel פודקאסט http://bit.ly/20ZMfQg #travelblogger

 

Instagram Challenge for Travel Bloggers

 

[ארגז הצללים] שאלה: מ- נורין קומפניק [/ צללת קופסא]

 

מהם המקורות הטובים ביותר למציאת FAM קבוצתי או מסעות עיתונאים? קבעתי הרבה נסיעות משלי עם VBs למשימות שלי, אבל עשיתי טיול FAM אחד ויש לי עוד טיול. אהבתי את החברות ואת הרשתות עם סופרי בלוגים ובלוגרים אחרים בטיול. בגלל זה אני מעוניין.

 

תשובה:

 

אתה צריך להתחבר לבלוגרים אחרים, יחסי ציבור, CVB. אז, מצא כמה בלוגרים שיוצאים באופן קבוע לטיולי עיתונאים ושאלו אם הם מוכנים לחלוק קשרים. רוב הסיכויים שתתבקשו לבקר באותו מיקום או מלון, כך שכולנו מוטב לחלוק את אנשי הקשר שלנו.

 

מעבר לכך, התחל ליצור קשרים עם מועדי התיירות או לשכות המבקרים ביעדים אליהם תרצו לבקר. בקש להתווסף לרשימת התפוצה שלהם. ואז שאל אם הם מציעים טיולי תקשורת. ואז שאל אם הם מארחים עצמית או שיש להם חברת יחסי ציבור שהם עובדים איתם. כמובן שהצעת הנסיעות תלויה אז בערכת המדיה שלך ובמספרים האינטרנטיים והחברתיים.

 

אפשרות נוספת היא לכתוב עבור אתר גדול יותר בו מוצע לבעלים של האתר יותר טיולים מכפי שהוא או היא יכולים לצאת. אם אתה סופר מהימן ועקבי, סביר להניח שתגיע לטיול אם תודיע להם שאתה מעוניין. אם תמסור יותר מדי לאתר ולידי יחסי הציבור, סביר להניח שתקבל יותר.

 

תוכלו לעבור לגרסת האודיו לקבלת התשובה המלאה כאן: http://bit.ly/1R0nU8y

 

ציוץ לציור: שאלה נהדרת מנורין קומפניק דרך @writetotravel פודקאסט http://bit.ly/20ZMfQg #travelblogger

 

[ארגז הצללים] שאלה: קתרינה פרסונס מאת beautifultravelled.com [/ Shadboxbox]

 

איך אתה מצמיד את הגומחה שלך ויוצר את המגרש המעלית המושלם? במיוחד מכיוון שמגרש המעלית שלך עשוי להשתנות תלוי עם מי אתה מדבר.

 

תשובה:

 

חודר לגומחה.
1. מה אתה אוהב? למה יש לך תשוקה? על מה אתה חולם לעשות? מה אתה יכול לדמיין שאתה כותב על הנושא ולעולם לא מעייף?

 

כשראיינתי את הת'ר בלוך רושפור ב- BITW 053 זה היה אחד הנושאים העיקריים שלנו – חשיבותה של חידוש בתוך נישה שהיא תשוקה. הסביר כי קיומם של נישה כסופר חוצות והרפתקאות אינו עושה זאת לא מגבילים אותה מכל מקום שהיא, למעשה היא מציגה יותר מדי רעיונות לפעילויות ולחקירה כמעט לכל מקום שהיא מבקרת.

 

2. רשמו כל נישת בלוגים בנסיעות שתוכלו לחשוב עליה – נסיעות סולו, נסיעות הרפתקאות בליבה קשה, הרפתקאות רכות, נסיעות אוכל, נסיעות יין, משפחה, יוקרה, נסיעות אקולוגיות, תרבות וכו '.
3. משם מחק את הנושאים העיקריים שלא מרגשים אותך ואז מגבשים את התחומים 1 או 2 בהם תרצה להתמקד.
4. האם תוכלו לדמיין לכתוב על כך בשנים הקרובות? האם תוכל להמציא 50 רעיונות למאמר? האם הרעיון לכתוב 50 סיפורים אלה מרגש אותך? אם כן, רדפו אחריו, אם לא מה כן?

 

בשורה התחתונה, אם תבחר נושא שאתה נלהב לכתוב עליו, תאהב את מה שאתה עושה. אבל, זה צריך להיות גם וגם. צריך להיות תשוקה לפעילות + לכתוב עליה. אז בחר נושא, גישש אותו וכתב לפחות 50 רעיונות לסיפור. אם אינך יכול לחשוב על סיפורים רבים כל כך, זה לא הנושא הנכון. אם אתה יכול לחשוב על 50 סיפורים ועם כל רעיון אתה מתרגש יותר, מצאת נישה איתנה.

 

פסגת מעליות

 

זה עשוי להשתנות מעט, אבל הליבה תהיה זהה. על סמך הנישה שלך הסביר את המומחיות והמיקוד שלך. אתה צריך לקבל הסבר מהיר מי אתה ומה אתה עושה.

 

התחלתי את הבלוג שלי, 52 ימים מושלמים, לפני התפוצצות בלוגרי הנסיעות. ראיתי בזה יותר מגזין עם נושאים רבים המשתפים כיצד לבלות יום מושלם במיקום. בזמן שהבלוג שלי התחיל כמופע אישה אחת, יש לי עכשיו יותר ממאה תורמים ואנחנו מתמקדים בהרבה נושאים. אני מזכיר את זה מכיוון שאם הייתי מתחיל היום, לא הייתי מתחיל בצורה רחבה זו, אבל זה עבד במשך פרק הזמן בו האתר שלי נוצר. למרות שאני יכול לכסות את כל הנושאים באתר שלי, צמצמתי את הכתיבה לכמה נושאים ונתתי לכתבים אחרים לסקר הרפתקאות קיצוניות, חיי לילה, מקומות שלא הייתי בהם וכו '.

 

אז מבחינתי, הסבר יומיומי למכר חדש עבורי יהיה משהו כזה. אני פודקאסטר לטיולים, כותב נסיעות ואסטרטג מדיה חברתית למותגי נסיעות ותיירות.

 

זה רחב, אבל אם הם מעוניינים, הם ימשיכו את השיחה על בסיס פודקאסטים, כתיבת נסיעות או מדיה חברתית.

 

אם מישהו היה שואל אותי יותר על כתיבת הנסיעות שלי, הגרסאות הקצרות שלי היו כמו "

 

"אני מייסד 52 הימים המושלמים. אני כותב מאמרים שמשתפים כיצד לבלות יום מושלם בעיר או בעיירה. המיקוד האישי שלי הוא אוכל והרפתקה משפחתית. אני מטייל הרבה עם בני בן ה -13, כך שנסיעות משפחתיות הן חלק מחיי. כשאני נוסע לבד או לטיולי תקשורת אוכל מהווה מוקד עבורי ובאופן ספציפי למצוא אפשרויות נהדרות ללא גלוטן.

 

מגרש המעליות הארוך שלי, שדומה יותר לביולוגיה, יהיה:

 

אני פודקאסטר נסיעות וכותבי נסיעות. אני אוכלת אוכל ללא גלוטן שאוהבת יין, הרפתקאות רכות ומטיילת עם בני, שכותבת את קטע פינת הילדים באתר האינטרנט שלי 52 ימים מושלמים. כל המאמרים שלנו מתמקדים כיצד לבלות יום מושלם בעיר או בעיירה. הסיפורים שלנו חולקים נקודת מבט פנימית על מיקום ומספקים מפת דרכים לביקור במיקום בפעם הראשונה. אני עובד גם כאסטרטג מדיה חברתית למותגי נסיעות ותיירות ועוזר להם לבנות את הנוכחות שלהם במדיה החברתית.

 

לחץ כאן להאזנה לפודקאסט ותשובות מלאות עכשיו !

 

משאבים לפרק
 
בקש מטופס אלכסה לשאול שאלה
 
אתגר האינסטגרם בפברואר
פינת המסע של דייב, הנוסע החובב של כריס קריסטן, הכוכב של מקס הרשטורן, המנטריפין של ג'יימס היל
  BITW 042: כיצד להתכונן לטבקס ומצביעי פינטרסט עם אמנדה מוטטקי
  BITW 045: ועידת Tbex פורט לאודרדייל ומחפשי הרפתקאות FAM
  BITW 048: כיצד להשתמש בעוזרים וירטואליים, מתמחים ואנשי מכירות כדי לגדל בלוג לעסק עם מקס הרטסורן
  BITW 053: חשיבותה של הכפדה על גומחה שהיא תשוקה עם הת'ר בלוך רושפור
 
  המאמר של בוב; הרשימה האולטימטיבית של אתרי הזמנת טיסה

 

אנשים שהוזכרו בפרק זה
 
גארי ארנדט
כריס כריסטנסן
ג'ן ליאו
ג'וני ג'ט
מקס הרטסורן
Deb & Dave מהכוכב D
 

 

התחבר עם Break Break to Writing Travel
  טוויטר
  פייסבוק
אינסטגרם
  כותב הנסיעות השואף, קבוצת הפייסבוק

 

זהו זה להיום! תודה לוולטר, בוב, קתרינה, ונדי ונורן על השאלות הנפלאות של היום! אם יש לך שאלה בנושא בלוגים לכתיבה, כתיבה, צילום או SEO, אינטרנט או מדיה חברתית לבלוגי נסיעות שאתה רוצה לענות עליהם בפודקאסט שלי, פשוט הגש את שאלתך ל- bitw / askalexa ואני אענה עליה בפרק הקרוב.

 

טבלאות ציוץ:

 

שאלה נהדרת מאת Valter @touristbychance דרך @writetotravel פודקאסט http://bit.ly/20ZMfQg #travelblogger #writetotravel [ לחץ לציוץ ]
  שאלה נהדרת מ- @WendyB_Writer דרך הפודקאסט @writetotravel http://bit.ly/20ZMfQg #travelblogger #writetotravel [ לחץ לציוץ ]
 
שאלה נהדרת מבוב @ thetravelfool דרך הפודקאסט @writetotravel http://bit.ly/20ZMfQg #travelblogger #writetotravel [ לחץ לציוץ ]
 
שאלה נהדרת מנורן קומפניק דרך @writetotravel פודקאסט http://bit.ly/20ZMfQg #travelblogger #writetotravel [ לחץ לציוץ ] [19459013 ]
 

 

משוב על הפודקאסט אם יש לך הצעות למופעים הקרובים או שאלה לפרק הקרוב, השאר תגובה למטה. אם נהנית מהפודקאסט הזה, אהיה אסיר תודה אם היית לוקח שנייה והשאיר לי ביקורת ודירוג ב- iTunes . לוקח לך דקה לעשות זאת מאפשר לי לעזור לאנשים רבים יותר עם הפודקאסט הזה, אז אני מאוד מעריך את זה (פעם אחת בעמוד זה, פשוט לחץ על הלחצן "הצג ב- iTunes" כדי להשאיר את הביקורת שלך – תודה רבה!) [19459003 ]
 

 

 

 

Ask Alexa

 

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

  הירשמו לניוזלטר שלנו


  דילוג לתוכן