BITW 055: תשאל את אלכסה

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא BITW 055: תשאל את אלכסה השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

זוהי המופע הראשון של שאלקסה לשנת 2016! בפרק 054 לפודקאסט The Break Into Travel Writing: עניתי לשאלותיך על עולם הבלוגים של נסיעות, כתיבת נסיעות וצילומי נסיעות, SEO, מדיה חברתית ועוד!

 

אם יש לך שאלה בנושא בלוגים לכתיבה, כתיבה, צילום או SEO, רשת או מדיה חברתית לבלוגי נסיעות שאתה רוצה לענות עליהם בפודקאסט שלי, פשוט הגש את שאלתך ואני אענה על כך בפרק הקרוב.

 

Ask Alexa for Break Into Travel Writing Podcast

 

שלום לכולם! ברוך הבא לשאלת השאלות והתשובות הראשונה של אלקסה לשנת 2016. היו לי כמה שאלות שמגיעות דרך הדוא"ל ועמוד הפייסבוק שלי, The Break into Travel Writing Podcast והולכים בעקבותיהם של פט פלין ואיימי פורטפילד – שני פודקאסטים שאני עוקב אחריהם ומעריץ, חשבתי להוסיף את זה לפודקאסט רגיל. אז החל משנת 2016 אני מתכנן להוסיף את זה כפודקאסט שבועי שני שישודר ביום שישי של כל שבוע! לחץ כאן להאזנה לפודקאסט עכשיו !

 

[ארגז הצללים] שאלה: מאת Vedante Prashar מ- 19459010] thelavishnomad.com [/ shadowbox]

 

יש לי שאלה שרציתי לשאול הרבה זמן, אפילו שאלתי את זה לזוג אנשים, אבל מעולם לא קיבלתי תשובה מספקת. שאלתי היא – " איך אני ממשיך לפרסם באופן קבוע בבלוג שלי כשאני לא נוסע? כמו כן, כאשר העיר בה אני גר אינה באמת מציעה הרבה על מה אני רוצה לכתוב. מה עלי לעשות במקרה זה? כמה יעיל לי לשתף פעולה עם סופרים אחרים ולגשת אליהם כדי לקלוע פוסט לבלוג שלי? "

 

תשובה: מיליון רעיונות עולים בראש. ראשית, הייתי חושב על כמה מהרעיונות האלה …
  ( לחץ כאן להאזנה לפודקאסט והתשובה המלאה עכשיו !)
 

צרו מעגל של חלקים שפורסמו בעבר. (אחד מבוסס על הפופולריות ביותר, אחד על מיקום וכו ')
עיגול חלקים בהתבסס על המאמר הקודם שלך – חזור לרשימות שלך. האם אתה יכול ליצור שלוש סיבות לכך, או 5, 10 או 20 סיבות מדוע אתה צריך לבקר ב- XX
טיפים מועדפים על נסיעות ל- XX
כיצד לארוז ל- XX
רשימה של המקומות המובילים שבהם תרצה לבקר בשנת 2016 ומדוע.
שוב, התבונן לאחור על ההערות שלך מהנסיעות הקודמות – האם אתה יכול ליצור קטע עם זווית חדשה?
בסיס מגע עם יחסי ציבור קודמים שעבדתם איתם ושאלו אם יש להם הודעות לעיתונות. כתוב קטע חדש שמוקד על מה חדש על סמך החוויה שלך שכבר ביקרת.
הוסף ביקורות על ספרי נסיעות.
ביקורות על סרטי נסיעות (הסרטים הטובים ביותר הכוללים מיקומים מדהימים)
פנה לחברי יחסי ציבור חדשים וצור מאמרי חדשות בנושא נסיעות.
פנה אל ה- CVB הקרוב ביותר אליך. אתה אולי לא גר איפשהו סופר מדהים, אבל האם ישנן ערים או עיירות אחרות בסביבה (במרחק נסיעה) שתוכלו לכתוב עליהן?

 

לגבי בקשת תרומות, אם יש לך מספיק תנועה בכדי שיהיה שווה את זה לבלוגרים אחרים או שתוכל להציע משהו בעל ערך, אני מאמין שזה בסדר תשאל.

 

ציוץ ציוץ: שאלה נהדרת מ- @thelavishnomad על פרסום באופן קבוע בבלוג שלה כשלא נוסעים דרך הפודקאסט @writetotravel http://bit.ly/1NthVUC

 

[ארגז הצללים] שאלה: מאת לי בלקווד מ- 19459015] EatTravelCook.com [/ shadowbox]

 

יש לי שאלה לגבי נושא שלא נתקלתי בו קודם, בכתיבת נסיעות או בלוגים.

 

"מה עושים סופרים ובלוגרים ב'אנשים משמעותיים אחרים '- בני זוג, נער / חברות, בני זוג, מה שלא יהיה … איך הם מתמודדים עם הזדמנויות טיולים, כאשר ה- SO רוצה להגיע?"

 

אני לא מדבר על בלוגרים של צוותים, אני מדבר על סופרי סולו בקפדנות, שנאמר כי הם יתקבלו יעד, יתקבלו הסדרים, אבל הרשות הפלסטינית רוצה להגיע? מתי ואיך הסופר שואל או מזכיר שהם יהיו (או ירצו להיות) בטיול עם בן לוויה? במקרה של מלון, אני מניח שזו לא בעיה, אבל מה עם סיור? או ארוחת ערב? או פעילות אחרת? האם הסופר מבקש שנייה בחינם? או להציע לשלם את הכרטיס הנוסף? איך אני שואל, או שמא אסור לי אפילו לנסוע לשם? זה נושא מסובך!

 

החבר שלי תמיד מקנא בהזדמנויות שלי, ולפעמים הוא קבע את לוח הזמנים שלו לפגוש אותי איפשהו אחרי שסיימתי לנסוע לעיתונות. אבל יש לי טיולים קרובים שהוא רוצה לתייג עליהם. אמרתי לו, במקרה של סיור או ארוחת ערב, שהוא עשוי להישאר במלון. הוא אומר שהוא יכול להתמודד עם זה. אבל מה עם הזדמנויות גדולות יותר? יש לי הצעה מהוססת לסיור אופניים של שבוע, כמו גם טיול נוסף לשייט. מה הדרך הטובה ביותר להשיג זאת עם נותן החסות / המארח, ומתי הזמן הטוב ביותר להזכיר את זה? (מראש כאשר הם מציעים לראשונה, או אחר כך?)

 

שמעתי אנשים אומרים שזה נהדר אם 'החבר' שלך יכול לעזור לך בכדי להצדיק את הבקשה, כמו להיות איש הטכנולוגיה, או הצלם, אבל לצערי ה- BF שלי לא יכול לעשות דבר מזה. הוא יכול לשאת את התיק שלי, אבל זה קשור לזה! אז זה לא ממש סוג העצות שאחרי.

 

איזו עצה יש לך? או שאתה מכיר סופר נסיעות שיש לו ניסיון בזה ויכול לעזור להדריך אותי כיצד לגשת לנושא העדין הזה?

 

תשובה:
 
הקפצתי קצת על זה, אבל התחושה האישית שלי היא שאתה חייב לדבר על זה מנקודת המבט של העסק שאתה מבקש לקבל את המכשיר. אם אתה רוצה שחבר או מישהו אחר יצטרף אליך לטיול תקשורתי אני מאמין שאתה צריך להציע יותר למארח שלך או שהסיפור שלך צריך לתמוך שהם יבואו איתך. יש לי עוד הרבה דברים לומר על הנושא הזה ומציע כמה הצעות לעבודה עם מארחי המדיה שלך בגירסת האודיו. לחץ כאן להאזנה לפודקאסט ותשובות מלאות עכשיו !

 

ציוץ Tweet: שאלה נהדרת מ- @EtTravelCook על הבאת מישהו אחר משמעותי למסע מדיה בפודקאסט האחרון @writetotravel http://bit.ly/1NthVUC

 

משאבים לפרק

 

BITW 029: כיצד לפתוח קריירה בכתיבת נסיעות בזמן עבודה במשרה מלאה עם קתרין בלרמינו
  52 פינת ילדים מושלמת לילדים
  מאמרים של טוד במשך 52 ימים מושלמים
  מאמרים של פני במשך 52 ימים מושלמים

 

אנשים שהוזכרו בפרק זה
  פט פלין
  איימי פורטרפילד
  Michael O’Neal
  טוד מייזלר
רולנד מייזלר
  קתרין בלרמינו
  רומיאו Belarmino

 

התחבר עם Break to Writing Travel
  טוויטר
  פייסבוק
אינסטגרם
  כותב הנסיעות השואף, קבוצת הפייסבוק

 

זהו זה להיום! אם יש לך שאלה בנושא בלוגים לכתיבה, כתיבה, צילום או SEO, אינטרנט או מדיה חברתית לבלוגי נסיעות שאתה רוצה לענות עליהם בפודקאסט שלי, פשוט הגש את שאלתך ל- bitw / askalexa ואני אענה עליה בפרק הקרוב.

 

טבלאות ציוץ:

 

הפרק האחרון של #AskAlexa יוצא! שאלות נהדרות מ- @ thelavishnomad & @ EatTravelCook בדוק את זה! http://bit.ly/1S3vMt0 #travelblogger #travel [ לחץ לציוץ ]
שאלה נהדרת מ- @ thelavishnomad על פרסום באופן קבוע בבלוג שלה כשלא נוסע באמצעות פודקאסט @writetotravel http://bit.ly/1NthVUC [ לחץ לציוץ ]
 
שאלה נהדרת מ- @ EatTravelCook על הבאת אחר משמעותי לטיול תקשורתי בפודקאסט האחרון של @writetotravel http://bit.ly/1NthVUC [ לחץ לציוץ ]
 

 

משוב על הפודקאסט אם יש לך הצעות למופעים הקרובים או שאלה לפרק הקרוב, השאר תגובה למטה. אם נהנית מהפודקאסט הזה, אהיה אסיר תודה אם היית לוקח שנייה והשאיר לי ביקורת ודירוג ב- iTunes . לוקח לך דקה לעשות זאת מאפשר לי לעזור לאנשים רבים יותר עם הפודקאסט הזה, אז אני מאוד מעריך את זה (פעם אחת בעמוד זה, פשוט לחץ על הלחצן "הצג ב- iTunes" כדי להשאיר את הביקורת שלך – תודה רבה!) [19459003 ]
 

 

Ask Alexa

 

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

    הירשמו לניוזלטר שלנו


    דילוג לתוכן