BITW 039: מבוא לסיפור: מדוע אתה צריך להיות במוח מוח ואיך להתחיל משלך

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא BITW 039: מבוא לסיפור: מדוע אתה צריך להיות במוח מוח ואיך להתחיל משלך השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

סיפור ההיכרות שלי מפרק BITW 039: https://breakintotravelwriting.com/bitw-039-the-power-of-pinterest-how-to-snag-your-first-influencer-campaign -עם-ניקול-דיאז /

 

האזן לפודקאסט עכשיו

 

האורח של היום משתף כיצד לרתום את כוחם של פינטרסטום וסטומבלופון לתנועה מסיבית לבלוג שלך וגם חולק כיצד להצטרף לקבוצות בלוגרים כדי להרוויח הכנסות ממסעות פרסום משפיעים. לפני שקפיצנו לראיון שלה רציתי לשתף קצת על הכוח של שייכות לקבוצת Mastermind.

 

ארבעת המפתחות שאני רואה במוח מוח הם:

 

   

 • הערך.
 •  

 • רמת המומחיות והתמיכה (במיוחד אם אתה בוחר את החברים שלך בתבונה)
 •  

 • המתנגדים לנטוורקינג.
 •  

 • לעולם אינך יודע עם מי תפגוש.
 •  

 

אני שייכת לשתי מחשבות מופת חודשיות.

 

1 – מוחות טרופיים. זה נולד מקבוצה מאיתנו שהשתתפו בטאטר של כריס דריס ונשארו מחוברים. יש כ- 15 מאיתנו ואנחנו מקיימים פגישה חודשית באמצעות זום. מדובר בעיקר באחריות. נקבע שלכל אחד מאיתנו יהיו 3 דקות לדון בשלושת היעדים שלנו לשלושים הימים הקרובים ולבקש דבר אחד שאנחנו צריכים עזרה. אחרי שביקשנו עזרה לכל אחד מהקבוצה שיש לו את מיומנות לעזור להרים את היד – פשוטו כמשמעו ואנחנו עוקבים אחר השגת היעדים שלנו.

 

אם אתה מעוניין בזום, זה zoo.us וזה בחינם עבור עד 25 משתתפים.

 

2- המוח השני שלי הוא מוח מוח מקומי בסן דייגו. דיברתי על זה בפרקים קודמים וזה המוח הרציני שלי. בדרך כלל יש בין 4-6 מאיתנו ואנחנו נפגשים מדי חודש. לכל אדם בקבוצה זו יש 15 דקות לדבר על העסק שלהם ואז לקבל הרבה משוב מהשאר החברים. זה יותר מפגש של סיעור מוחות שהוא מאוד פרודוקטיבי.

 

עם כל אחת ממוחות המוח הללו – הם מבוססים יזמית ולא מבוססים על נסיעות. זוהי דרך נהדרת לקבל יותר פרספקטיבה עסקית.

 

אז, מדוע תרצה להצטרף למוח מוחלט כבלוגר נסיעות? אם יש לך רצון למכור קורס, מוצרים או שירותים באתר שלך ואם אתה רוצה להעלות את רשימת הדוא"ל שלך הם שניים אני חושב עליהם קודם. האסטרטגיות הפועלות לפיתוח סמינר מקוון, הצטרפות לדוא"ל, קורס, אסטרטגיות מדיה חברתית דומות ברוב הענפים.

 

אני לא אומר שאיני חושב שראש בלוגר נסיעות אינו רעיון טוב. זה כבר כמה חודשים שהייתי ברשימת המטלות שלי. אני רק צריך להקדיש זמן כדי להיות קצת אגרסיבי בנוגע להגדרתו ולהזמין אנשים להצטרף.

 

כעת, יתרון נוסף למוח מוח הוא רשת. אחד מחברי המוח הראשי של SD שלי – בת 'וילקינסון עובד בתחום יחסי הציבור ויש לו חברת תכנון אירועים כמקום צדדי. היא יצרה את המוח היחיד של מפלגת השינה, שהייתי בה בשבוע שעבר. זה היה אירוע של לילה אחד והיה ממש נהדר. היו בערך עשרה מאיתנו באירוע והכרתי 3, אבל הכרתי 7 נשים חדשות שלמדו על הפודקאסט שלי ועל האקדמיה לטיולים. כמו כן, עובד לשעבר בחברה שלה היה במקרה גם המועמד לגמר 3 במאסטרש – מופע בישול עם גורדון רמזי, גרהם אליוט וכריסטינה טוסי. היא הפתיעה אותנו בבקשה מקלאודיה לבשל לנו ארוחת ערב. קלאודיה נשארה גם היא במחלקת המוח שלנו בערב והייתה משתתפת מדהימה. יש לה ידע עצום גם במדיה החברתית וגם ב- PR ונתנה עצות נהדרות לכולנו. בנוסף אני חייב לומר שהיה ממש כיף להשתתף כשהגיע תורו של קלאודיה לדבר על המטרות שלה אחרי מאסטרש. מהערב הזה, קלאודיה הזמינה את כולנו למסיבת הסיום הפרטית שלה למאסטרש במלון W בסן דייגו. לא רק שזה היה אירוע סופר כיף, כי כן! קלאודיה אמנם זכתה במאסטרש, אבל הכרתי כמה אנשים גדולים.

 

כיצד להתחיל מוח מוח. אני מציע לך להצטרף לאחד או שניים שמתמודדים במעגלים שונים. בחר אותם אסטרטגית. עזרתי לגבש את המוח הראשי של SD שאני נמצא עם חבר, גארי וואר שעבד בסוכנות יחסי ציבור במשך שנים. לסוכנות שהוא עבד באותה תקופה בה הקמנו את הקבוצה היה סניף שהתמקד בתעשיית הנסיעות. זה איפשר לי לפגוש אנשים אחרים מעולמו שמתמקדים בפרה-נסיעות ומדיה חברתית – שכללה את בת 'שערכה את מסיבת השינה שבה פגשתי את המאסטרש החדש, קלאודיה סנדובל – אתה יכול לראות מי זה יכול להיות בעל ערך עבורי בלוגר ו Podcaster נסיעות.

 

אז כל אחד מכם מזמין 3-5 אנשים, קבעו תאריך ומבנה לפגישות עבורכם. להתקדם. לא כולם יתמודדו עם זה, אז המשך להושיט יד עד שיש לך קומץ אנשים שמתחייב. זה שהקבוצה היא בעלת ערך, שאנשים יוודאו שהם יופיעו.

 

נניח שאין לך יעדים עסקיים בבלוג הנסיעות שלך. אינך מעוניין להרוויח מזה הכנסה ואתה בלוג בשביל ההזדמנות לנסוע. הצטרפות או יצירת מחשבת מוח שמתמקדת בצמיחה של מדיה חברתית וטקטיקות בלוגים תהיה בעלת ערך עצום.

 

אז, שני הסנטים שלי. מצאתי להשתתף במוחי המוח שלי דרך נהדרת להישאר ממוקדת, לתת דין וחשבון ליעדים חודשיים ולהתקדם בצמיחת הפודקאסט הזה, הבלוגים שלי והאקדמיה לסופרי נסיעות שלי.

 

אם יש לך שאלות כלשהן לגבי פתיחת מוח מוחי פנה אלי בטלפון בטוויטר או Instagram @writetotravel, ב- בפייסבוק ב"פיצוץ לפיתוח נסיעות " או השאר תגובה בתמונות המוצגות ב- bitw / פרק 39 או בפוסט זה.

 

דבר אחרון, אם לא הקשבת לפודקאסטים האחרונים, אני חושב שתתרגש לשמוע שאני מקים קבוצה אקסקלוסיבית קטנה לאנשים שרוצים ללמוד יותר כיצד להתחיל איתם לנסוע בכתיבה, לקבל ביקורים בתקשורת ולהתפרסם, כמו גם להגדיר את הסיבה לנסיעות ולהפוך לסופרת נסיעות. אם אתה רוצה ללמוד יותר על איך אני עובד עם חברות pr ומישרין עם מלונות ומנכ"לים ומטייל ככל שהזמן מאפשר ……… תפסיק את מה שאתה עושה ועבור אל breakintotravelwriting.com/travelwriter ולהגיש בקשה להיות חלק מהקבוצה.

 

קל ליישום ויש רק כמה שאלות שכיף לענות עליהן מכיוון שזה יביא את דעתך לחשוב על הכיוון שאתה רוצה לנקוט בקריירת הכתיבה שלך.

 

קבוצה זו תוגבל למספר קטן, כך שאם אתה מוכן לקפוץ עם שתי הרגליים כדי להתחיל את קריירת כתיבת הנסיעות שלך ואתה רוצה לדעת את כל הסודות שלי פשוט גש אל breakintotravelwriting.com/travelwriter ואני אתקשר אל כולם כדי ליצור שיחה החל מהשבוע. זו תהיה קריאה מהירה לדיון ביעדי הכתיבה והנסיעות שלך ואתן לך את כל הפרטים אודות הקבוצה ותאריך ההשקה.

 

אני ממש נרגש לשמוע מכל אחד מכם שמוכן להתחיל את קריירת הכתיבה שלכם! אז, שוב על breakintotravelwriting.com/travelwriter להגיש בקשה!

 

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

  הירשמו לניוזלטר שלנו


  דילוג לתוכן