12 פרקי הפודקאסטים הטובים ביותר שלי בכל הפרקים

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא 12 פרקי הפודקאסטים הטובים ביותר שלי בכל הפרקים השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

ככל שהשנה מסתיימת, חשבתי שיהיה כיף להציץ בפרקי הפודקאסט המובילים שלי משנת 2019 פרקי הפודקאסט המובילים מכל הזמנים. אני מבסס את זה מהורדות (האזנה) של פרקי הפודקאסט. הפודקאסט Break Break to Travel Writing מתארח אצל Libsyn והם מספקים לי ניתוח הכולל כמה פעמים האזנה לכל פודקאסט. נכון לכתיבת מאמר זה כרגע יש לי 149 פרקי פודקאסט. מאמר זה משתף את 12 פרקי הפודקאסט המובילים שלי עם הכי הרבה מאזינים.

 

12 פרקי הפודקאסט הפופולאריים ביותר של BITW בכל הזמנים

 

1. כיצד להתחבר ולעבוד עם נציגי שיווק נסיעות של אואהו עם מיווה אוגלטרי

 

זהו פרק הפאזקאסט הכי מאזין שלי בכל הזמנים! הושמעו לו 16,935 פעמים! כותבי נסיעות ובלוגרים בוודאי שתהיה את הוואי בראש רשימת המשאלות לטיול בתקשורת שלהם! בפרק זה אני משוחח עם מיווה אוגלטרי. היא מומחית בתחום יחסי הציבור והשיווק של אואהו. למד את התהליך הנכון לפנות אליה ולנציגי שיווק הוואי אחרים. תלמד גם את הטיפים שלה לשימוש בחזרות שיווקיות לטובתך והיא חולקת את הפעולות ואל תעשה בעבודה עם נציג שיווק נסיעות וכיצד להרשים כל נציג שיווק בנסיעות.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט

 

2. כיצד לתפוס עורך ולגדל את המותג האישי שלך עם דייוויד תומפסון

 

פרק זה הושמע 15,414 פעמים! הראיון הזה הוא עם מייסד פינת הנסיעות של דייב. אנו משוחחים על איך להרחיב את האתר שלך למותג באמצעות אסטרטגיית תוכן, כיצד להשתמש בגומחה כדי להניע את קריירת הכתיבה שלך ואת הדרך הנכונה להציב עורך.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט
 

 

3. נסיעות בודדות ויצירת קריירה לכתיבת נסיעות תוך שימוש בעבודה עם רבקה ווס

 

הראיון שלי עם רבקה הושמע 15,226 פעמים! במהלך הראיון, אנו משוחחים על החשיבות של מציאת הגומחה שלך כך שתוכל להתבלט וליצור וו עם כתיבת הנסיעות שלך, כמו גם מדוע אסור לך להפחיד אנשים עם ניסיון רב יותר בכתיבת נסיעות.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט
 

 

4. כיצד להפוך לתורם של יאהו עם מומחה הנסיעות בתקציב ג'קי לאולינן

 

פרק זה הושמע 10,897 פעמים! בפרק זה ג'קי משתף את הסיבה שהיא מאמינה שעליך להשתתף בכנסים כדי לקריירת הנסיעות שלך להתקיים. היא גם חולקת את סודות הפנימיות שלה כדי להפוך לתורמת נסיעות של יאהו ואיך להתכונן כראוי לכל יום של מסע עיתונאים.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט
 

 

5. Jumpstart את הקריירה שלך על ידי התחלה מקומית עם Adam Sawyer

 

רק מעטים מאזינים שמפרידים בין הרביעי לחמישי שהאזינו לרוב לפודקאסטים. הפרק הזה עם אדם סוייר הושמע 10,888 פעמים! בפרק הפודקאסט הזה אדם משתף מדוע הוא מאמין אם אתה נחמד שהדלתות ייפתחו! אנו גם משוחחים על חשיבות הקשר עם יחסי ציבור מקומיים בכדי להניע את קריירת הנסיעות שלך ואת המפתחות להפוך לשגריר המותג.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט
 

 

6. יצירת גומחת נסיעות במנצ'ציה עם מייסד המנטריפ ג'יימס הילס

 

הפרק הזה עם ג'יימס הילס הושמע 10,474 פעמים! ג'יימס משתף את התובנות שלו כיצד לפרוץ לכתיבת נסיעות, כיצד להרוויח כסף באמצעות בלוג טיולים ואילו פלטפורמות חברתיות מביאות את התעבורה הגדולה ביותר לאתר שלו. הוא גם משתף עצות מחשבות אם אתה רציני להפוך לסופר נסיעות.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט
 

 

7. כיתת אמן בכתיבת נסיעות עם פרי גרפינקל

 

פרק זה האזין ל -7,847 פעמים! בפרק זה כותב המסע של ניו יורק טיימס, פרי גארפינקל, מסביר כיצד למצוא את נקודת המבט שלך ומלמד את הדרך הטובה ביותר לקחת את הקורא "לשם" במקום רק להראות שאתה שם. טיפים מעולים לכתיבת נסיעות בפרק זה.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט
 

 

8. אריקה הלסטרום מ- Massive Travel: איך זה התחיל ולמה אתה צריך להצטרף

 

הפרק הזה עם אריקה הלסטרום הושמע 6,852 פעמים! אריקה חולקת את התובנות שלה על נסיעות מסיביות ועל הסיבה שזו דרך אותנטית להתחבר לאנשים שעובדים בענף הנסיעות בעירך. היא גם משתפת מדוע Travel Massive עוסק בקהילה ואם אתה רוצה להתחבר לרשת בענף הנסיעות, Travel Massive הוא המקום ללכת אליו.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט
 

 

9. כיצד לתפוס מנהל יחסי ציבור עם רוברט ארנדס מרשות התיירות בסן דייגו

 

פרק זה הושמע 6,605 פעמים! רוברט ארנדס הוא מנהל יחסי ציבור ברשות התיירות בסן דייגו. רוברט עובד ישירות עם סופרי נסיעות ומדיה אחרת כדי לעזור לקדם את העיר סן דייגו. גלה את הטיפים המובילים שלו להזמנת טיולי היכרות בסן דייגו (הידועה גם כטיול FAM) וכיצד ליצור שורת נושא בדוא"ל כדי להבטיח שרוברט יפתח את הדוא"ל שלך מייד.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט
 

 

10. שאל את אלכסה

 

פרק זה הושמע 6,520 פעמים! זהו פרק שאלות ותשובות בו עניתי על שאלות המאזין לגבי; עבודה עם מותגים ולוחות תיירות או סוכנויות יחסי ציבור על ידי פתיחת הקשר בטוויטר, אם הם פוסטים ורשימות קצרים יותר על בסיס קבוע או פוסטים ארוכים יותר, וכיצד לערוך כתיבה משלך.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט
 

 

11. כיצד לתפוס נציג RP עם שיי גיי

 

הפרק הזה עם שי גירי הושמע 6,019 פעמים! שאי גירי היא אסטרטגית התקשורת הבכירה עם רייט און תקשורת והיא חולקת את התובנות שלה לגבי פתיחת קשר עם נציג יחסי ציבור ומה היא מחפשת בסיקור של סופרת.

 

בדוק את הבלוג | האזן לפודקאסט
 

 

12. כיצד להפוך לסופר נסיעות נהדר עם דון ג'ורג '

 

פרק זה עם דון ג'ורג 'האגדי הושמע 5,824 פעמים! אם להיות כנה, זה אמור להיות לגמרי בשלושת הראשונים שלי! אם לא הקשבת לראיון זה, אתה מחמיץ כמה עצות רציניות לכתיבת נסיעות! דון הוא מחבר המדריך הנמכר ביותר לכתיבת נסיעות בכוכב הלכת, " מדריך Lonely Planet לכתיבת נסיעות ". בראיון שלנו דון משתף איך לפתח את הובלת הסיפור שלך ומדוע עליך לדעת לתפוס את הקורא בשני המשפטים הראשונים של מאמר.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט
 

 

האם יש לך פרק אהוב שלא מופיע ברשימה? אנא הודע לי בתגובות למטה!

 

מעוניין להיות אורח בפודקאסט? אנא עיין בהנחיות וכיצד ליישם !

 

סיכה למועד מאוחר יותר!

 

12 Most Popular Podcast Episodes of All Time

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

    הירשמו לניוזלטר שלנו


    דילוג לתוכן