שימוש בסיפורי אינסטגרם לבלוגרי נסיעות וכותבי נסיעות

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא שימוש בסיפורי אינסטגרם לבלוגרי נסיעות וכותבי נסיעות השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

אם חיי המדיה החברתית שלך לא היו מבלבלים וצורכים מספיק זמן, אינסטגרם גנבה את הנחת היסוד של "סיפורים" מסנאפצ'ט. ב- 2 באוגוסט התגלגלו סיפורים. במקום לפרסם תמונות שנבחרו בקפידה, Stories מאפשר לך לפרסם חבורה של תמונות או קטעי וידאו קצרים לאורך כל היום. בתום 24 שעות, התמונות הללו נעלמות (ממש כמו סנאפצ'ט). להלן היסודות לשימוש בסיפורי אינסטגרם לבלוגרי נסיעות וכותבי נסיעות.

 

How to use instagram stories for travel bloggers

 

היסודות: סיפורי אינסטגרם לבלוגרי נסיעות

 

יצירת סיפורים דומה לסנאפצ'ט

 

סיפורים הם קטעי וידאו או תמונות שנמתחים זה בזה ליצירת גלריה שנועדו לספר סיפור, אך ייעלמו תוך 24 שעות.

 

כך יוצרים סיפור:

 

   

 1. הקש על כפתור הבית בצד שמאל התחתון של המסך.
 2.  

 3. הקש על כפתור הפלוס שנמצא בצד ימין למעלה של מסך הבית. אתה יכול גם להגיע למסך ההקלטה של ​​סיפורים על ידי החלקה ימינה כאשר הוא נמצא על מסך הבית.
 4.  

 5. הקש על לחצן המעגל בתחתית המסך כדי לצלם תמונות או הקש והחזק כדי להקליט וידיאו.
 6.  

 7. ערוך את התמונות או הסרטונים בטקסט או הוסף רישום. אם אתה לוחץ על סמל העט, ישנם שלושה סוגים של עטים. השלישי גורם לרישום שלך להיראות כמו שלט ניאון.
 8.  

 9. הקש על בוצע כדי לשמור את סיפורך.
 10.  

 11. הקש על לחצן סימן הסימון כדי לשתף לסיפור שלך. How to use instagram stories for travel bloggers
 12.  

 

רוצה להוסיף יותר מתמונה או סרטון אחד לסיפור שלך כך שהוא ישחק כמו מצגת שקופיות? פשוט המשך לחזור על הצעדים. כל תמונה שתוסיף באמצעות השלבים תוצב בסיפור שלך.

 

התמונות והווידיאו שבחרת לסיפור שלך כעת יהיו סדרה שאנשים יכולים להחליק במשך 24 שעות. מעגל צבעוני יופיע סביב תמונת הפרופיל שלך בכדי לאפשר לעוקבים שלך לדעת שיש לך סיפור לצפייה ותמונת הפרופיל שלך תופיע בראש העדכונים של העוקבים שלך. כל מה שהם צריכים לעשות זה להקיש על הפנים שלך כדי לראות את הסיפור שלך.

 

Master Instagram

 

אם יש לך הרגל להוסיף דברים לחשבונות המדיה החברתית שלך שאתה מתחרט עליהם אחר כך, חדשות טובות! ניתן להסיר סיפורים. הקש על שלוש הנקודות בפינה השמאלית התחתונה של התמונה או הווידיאו שברצונך למחוק, לחץ על מחק ואז אישור.

 

ניתן להעלות תמונות, מצליפים והבומרנגים שהורדו

 

השתמש במצגות השמורות שלך מ- Snapchat כסיפורים. לאחר שתבצע הצמדה, הקש על כפתור ההורדה . זה יחסוך לגליל המצלמה שלך. ואז, פתחו את אינסטגרם, התחילו סיפור ו- החלקו למטה . ניתן להעלות לסיפור שלך כל תמונה שצילמת (או בומרנג שצילמת) ביממה האחרונה. תופיע גלריה עם כל התמונות האחרונות שלך. הקש על הצמד שלך ופרסם כרגיל. אתה יכול להשתמש בתמונות שהוספת לגליל המצלמה שלך רק במהלך 24 השעות האחרונות.

 

   

 • הודעה קשורה: בראיון שערכתי לאחרונה עם קייטלין אוניל דיברנו על סיפורי SnapChat ו- Instgram! לחץ כאן לפוסט הבלוג http://bit.ly/2aT6IGA וכאן לראיון האודיו http://bit.ly/2bgzrkG .
 •  

 

מסננים

 

לאחר צילום תמונה או וידאו, החלק על פני המסך כדי שהמסננים יופיעו. יש שבעה פילטרים ברגע זה.

 

הוסיפו פסים ונקודות פולקה לעודף תמונות

 

הקש על כלי הציור , הקש על הסמן המחודד משמאל בראש המסך, בחר את הצבע שלך והקש על כפתור שלוש הנקודות בצד השמאלי התחתון של המסך. בעזרת האצבע שלך, משוך את הקו שמופיע כלפי מעלה לכיוון החלק העליון של המסך. זה יהפוך את הסמן שלך ענק. כעת כדי להכין נקודות פולקה, פשוט הקש על האצבע על התמונה בכל מקום שתרצה שיופיעו. החזק את האצבע על המסך כדי ליצור נקודה גדולה עוד יותר.

 

כדי ליצור פסים, עברו באותם צעדים, אך בחרו בסמן הזווית במקום הסמן המחודד. ואז פשוט הקש על המסך. פסים קטנים ומושלמים יופיעו בתצלום שלכם.

 

הוסף בועות מחשבה

 

חלק מהאינסטגרמים משתמשים בטריק של נקודות פולקה בכדי להכין בועות מחשבה בתמונות שלהם. אתה יכול לעשות זאת על ידי יצירת נקודה פולקה גדולה מעל האדם שבתמונה ואז ליצור כמה נקודות קטנות יותר שמתנשאות מתחת לבועת המחשבה. אתה יכול למלא את בועת המחשבה באמצעות אמוג'ים או טקסט.

 

How to use instagram stories for travel bloggers

 

דילוג בסיפורים די קל

 

חיפוש אחר חשבונות מסוימים סיפור אינו אפשרי, אך ניווט בסיפורים הוא קל מאוד. תוך כדי גלישה בסיפורי חבריך, החלק ימינה כדי לעבור לקודם, שמאלה כדי לעבור לזו הבאה והקש כדי לדלג על תמונה או וידאו.

 

אם אתה רוצה להשתהות עם תמונה אחת, אתה יכול להשהות סיפור על ידי הקשה והחזק את האצבע על התמונה. כדי להתחיל את הסיפור, פשוט הרם את האצבע. זה עובד גם עבור וידאו. אם אתה מחזיק את האצבע יותר מדי זמן על וידיאו, הוא יישאר מושהה, גם כשאתה מרים את האצבע. כדי להתחיל שוב את הסרטון החלק את האצבע קדימה ואחורה במשיכות קצרות לרוחב המסך.

 

סיפורי הסתרה מאנשים נבחרים

 

אתה יכול לבחור מי יראה את הסיפורים שלך ומי לא. רוצה למנוע מאנשים ספציפיים לראות סיפורים מסוימים? עבור לפרופיל שלך והקש על סמל השמש (iOS) או על שלוש הנקודות (אנדרואיד) בפינה השמאלית העליונה של המסך. בחר הגדרות סיפור מהתפריט ואז הקש על הסתר את הסיפור שלי מ- . בחר את מי שאתה רוצה מהרשימה והקש על בוצע . הם עדיין יוכלו לראות את הפוסטים והפרופיל שלך, אך לא יראו את הסיפור שלך.

 

FREE Instagram Tips

 

אינך יכול להגיב על סיפורים, אך אתה יכול להעביר הודעה

 

אתה יכול לשלוח הודעה לחברך ישירות מהסיפור של אותו אדם. בפינה השמאלית התחתונה של המסך תראה שלח הודעה . הקש עליו והקלד את מה שאתה רוצה לומר ופגע שלח . אולם זה פועל רק עבור אנשים שמאפשרים להם הערות.

 

הגדרת סיפור (כולם או חברים)

 

עבור לפרופיל שלך והקש על סמל השמש (iOS) או על שלוש הנקודות (אנדרואיד) בפינה השמאלית העליונה של המסך. ב- הגדרות סיפור , בחר אפשרות מהרשימה. אתה יכול לבחור כולם , שיאפשרו לכולם להגיב, אנשים שאתה עוקב אחריהם כדי לאפשר רק לאלה שעוקבים אחרי התגובה, אוף כדי למנוע מאף אחד להגיב.

 

שמור את סיפוריך נעלמים

 

אם אינך רוצה שהסיפור שלך ייעלם לנצח, תוכל להוריד אותו לטלפון שלך (בדומה לסנאפצ'אט). פתח את הסיפור שלך והקש על שלוש הנקודות בפינה השמאלית התחתונה של התמונה או הווידיאו. לאחר מכן הקש על שמור תמונה.

 

שתף את הסיפור שלך כפוסט

 

אתה יכול להוסיף סיפורים שמורים לרשת הפרופיל שלך. פתח את הסיפור שלך, הקש על שלוש הנקודות בפינה השמאלית התחתונה של התמונה או הווידיאו והקש על שתף כהודעה . לאחר מכן תוכל להוסיף פילטרים, כיתובים ומיקומים כדי לג'ז את זה קצת. לאחר שתסיים, הקש על שתף .

 

התמונה או הווידיאו יופיעו ברשת הפרופיל שלך. רק היזהר, מי שיכול לראות את רשת הפרופיל שלך יוכל לראות את התמונה או הווידיאו. לא יהיו לו עוד הגנות מיוחדות שתוכל להוסיף לסיפורים.

 

חסידי הסיפורים (שהעניקו לך את אהבת IG!)

 

סקרן לראות מי מסתכל בסיפור שלך? פתח את הסיפור שלך והחלק על המסך. בתחתית המסך יופיע דלפק צפייה ושמות האנשים שצפו בסיפור שלך. ביישן לגבי המספרים שלך? אל תהיה. רק אתה יכול לראות מידע זה.

 

אם יש מישהו שצופה בסיפור שלך ואתה מחליט שאתה לא רוצה שהאדם הזה יראה אותו, פשוט הקש על שלוש הנקודות לצד שם האדם ובחר הסתר סיפור מ- [שם משתמש].

 

מה יבוא הלאה?

 

אם אתה זוכר את הגרסה הראשונה של סיפורי Snapchat, לא היו בו את כל המדבקות, המסננים הגיאוגרפיים והעדשות המשוגעות שהיית כה כה רגילה להיום. אני בספק אם אינסטגרם תשמור על העניינים כמו שהם, אז צפו לתכונות נוספות שיתווספו בקרוב.

 

הבא הוא קטע באסטרטגיית סיפור אינסטגרם לבלוגרי נסיעות. המשך לעקוב!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

How to use instagram stories for travel bloggers

 

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

  הירשמו לניוזלטר שלנו


  דילוג לתוכן