עשרת פרקי הפודקאסטים הטובים ביותר שלי מ -2019

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא עשרת פרקי הפודקאסטים הטובים ביותר שלי מ -2019 השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

ככל שהשנה מסתיימת, חשבתי שיהיה כיף להציץ בפרקי הפודקאסט המובילים שלי משנת 2019 ו- פרקי הפודקאסט המובילים מכל הזמנים . קבעתי את הורדות (האזנה) של הפרק הבכיר כדי ליצור את הרשימות האלה. הפודקאסט Break Break to Travel Writing מתארח אצל Libsyn והם מספקים לי ניתוח הכולל כמה פעמים האזנה לכל פודקאסט. נכון לכתיבת מאמר זה כרגע יש לי 149 פרקי פודקאסט. מאמר זה משתף את עשרת פרקי הפודקאסט המובילים שלי משנת 2019 עם הכי הרבה מאזינים. בממוצע האזנה לכל אחת מהפודקאסטים שלהלן בין 1,200 ל -2,000 פעמים.

 

10 פרקי הפודקאסט הפופולאריים ביותר של BITW 2019

 

מספר 1 האזין ביותר לפודקאסט של שנת 2019

 

פרק 139: כיצד לבנות סמכות ככותב נסיעות עם גארי ארנדט (חלק 1)

 

זה פרק הפודקאסט שהאזין לי ביותר ב- 2019! האמת, זו לא הפתעה. גארי ארנדט הוא אחד מצלמי הנסיעות הידועים בעולם ואתר האינטרנט שלו, Everything Everywhere נחשב לאחד מבלוגי הנסיעות הפופולאריים ביותר בעולם. גארי ואני משוחחים על איך לבנות את המותג והסמכות שלך בפרק, כמו גם כיצד להשיג מתיחה מחוץ לבועת הבלוגר. אנחנו גם משוחחים על הכל מההבדל בין תנועה לקהל, והטיפים המובילים של גארי למי שרק מתחיל את הבלוג או האתר שלהם.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט

 

2. פרק 140: רשות הבניין כעצות חדשות לבלוגר וצילומי נסיעות עם גארי ארנדט (חלק 2)

 

זה כנראה לא מפתיע שחלק 2 מהראיון שלי עם גארי ארנדט הוא השני שהאזין לי ביותר לפודקאסט של 2019. בפרק זה אנו ממשיכים בשיחתנו הכוללת כיצד להתמודד עם FOMO (פחד לפספס), המציאות של רק התחלתי להיות בלוגר, ומדוע אם יש לך קהל הכסף ימצא אותך.

 

בדוק את הבלוג | האזן לפודקאסט
 

 

3. פרק 144: Tianguis Turistico Acapulco Trade Show & Media Trip

 

פרק הפודקאסט הזה הוא הכל אודות המסע הראשון שלי ב- Tiangus Turistico Travel. פרק זה מתמקד בחוויתי במהדורה 44 של Tiangus Turistico; האירוע החשוב ביותר שחוגג את תחום האירוח המקסיקני והאירוע הגדול ביותר בענף התיירות מסוגו באמריקה הלטינית.

 

בדוק את הבלוג | האזן לפודקאסט
 

 

4. פרק 142: How To Pitch מותגים, יעדים ויחסי ציבור עם ג'ון ביילי משני אבות עם מזוודות

 

בפרק הפודקאסט הזה ג'ון ביילי משתף כיצד בנה את המותג של 2DadsWithBaggage בזמן כה קצר. אנו גם משוחחים על אופן הגישה לבניית הבלוג שלך בצורה מאוד אמיתית לעסקים וכן טיפים למונטיזציה, שגרירויות ובניית זרמי הכנסה.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט
 

 

5. פרק 138: רווחים מבלוג הנסיעות שלך עם תוכנית השותפים הפנימית לסיור

 

פרק זה מלמד את בלוגרי הנסיעות כיצד להרוויח הכנסה ולייצר רווחים מהבלוגים שלהם בעבודה כשותף מסונף לחברות תיירות כמו Intrepid Travel. למד כיצד כותבי נסיעות יכולים להרוויח הכנסה קבועה באמצעות תוכניות שותפים וחברות טיולים הן אחד הטובים ביותר עבור בלוגרים.

 

עיין בבלוג פוסט | עיין בבלוג פוסט
 

 

6. פרק 141: האקדמיה לסופרים לסופרים ב- Master Master במחשבות ותקשורת ב- 2019

 

פרק זה מתמקד במוח האקדמיה לנסיעות. כמה מחברי באקדמיה לנסיעות ואני למדנו בשליחות המוח השנתית השלישית באקדמיה לטיולים וטיול בתקשורת בקנקון, מקסיקו. זה היה מוח מוח של שלוש לילות ואחריו טיול מדיה של שני לילות לחצי האי יוקטן בקריביים המקסיקניים.

 

בדוק את הבלוג | עיין בבלוג פוסט
 

 

7. פרק 137: כיצד לתפוס עורך עם סופר הנסיעות בטי היל

 

פרק זה עם סופר הנסיעות Betsi Hill מתמקד במה שיכולים לצפות לכותבי נסיעות ובלוגרי נסיעות בעת עבודה עם עורכים ובעלי אתרים. בסטי משתפת גם בתהליך בן 5 השלבים שלה לעריכת מאמר וטיפים נהדרים כיצד להציב עורך.

 

עיין בבלוג פוסט | עיין בבלוג פוסט
 

 

8. פרק 143: מהם לוחות התיירות L גם מסופרי נסיעות עם מרי צ'רלבויס

 

בפרק זה מרי משתתפת בתהליך שלה צעד אחר צעד כדי לפנות אל מועצת תיירות ומדוע היא דוחה את נסיעות העיתונות הקבוצתיות. אנו משוחחים גם בשאלה מדוע אינך צריך לקבל את מה שמוצע לך בנוגע לתשלום עבור עבודות פרילנסרים ואיך לנהל משא ומתן על התעריף שלך, כמו גם כיצד לחקור כראוי יעד לפני שאתה מציב לוח תיירות.

 

בדוק את הבלוג | עיין בבלוג פוסט
 

 

9. פרק 147: לורטו, מסע מדיה במקסיקו עם וולריס איירליינס

 

הפודקאסט הזה מתמקד בטיול תקשורתי בלורטו, מקסיקו עם וולריס איירליינס. טיילתי עם עוד כמה בלוגרי נסיעות, סופרי נסיעות ואנשי טלוויזיה. הצטרף אליי כשאתה משוחח עם נציג מועצת התיירות, מנהל המדיה החברתית במלון מווילה דל פלמר ושלושה סופרי נסיעות על טיול מדיה זה ושומע את העצות המובילות שלהם לבלוגרים וכותבי נסיעות.

 

עיין בבלוג פוסט | האזן לפודקאסט
 

 

10. פרק 145: כיצד לייצר רווחים מבלוג הנסיעות שלך כמדריך לחוויות Airbnb עם בריאן סיצ'יוני

 

פרק הפודקאסט המסע הזה עם בריאן צ'יציוני מכסה את התהליך צעד אחר צעד להפוך למדריך חוויית Airbnb. בריאן חולק גם טיפים ליצירת הצעה טובה עבור Airbnb ולהתחיל כמדריך וכיצד זה יכול להיות מקור הכנסה נהדר נוסף.

 

בדוק את הבלוג | האזן לפודקאסט
 

 

האם יש לך פרק מועדף משנת 2019 שאינו ברשימה? אנא הודע לי בתגובות למטה!

 

מעוניין להיות אורח בפודקאסט? אנא עיין בהוראות וכיצד ליישם !

 

סיכה למועד מאוחר יותר!

 

10 Most Popular BITW 2019 Podcast Episodes

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

    הירשמו לניוזלטר שלנו


    דילוג לתוכן