סופרת השאיפה לשאיפה של השבוע: יאשה לנגפורד

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא סופרת השאיפה לשאיפה של השבוע: יאשה לנגפורד השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

 

Yasha and Juergen from Dare2go.com שם הבלוג ותאריך התחלה: dare2go.com . התחלנו את הבלוג הנוכחי באוגוסט 2014, אבל היה לנו אתר באותה כתובת מאז 2006.

 

ביו: בעלי ואני תמיד טיילנו, לפני שנפגשנו ויחד. התחלנו יחד עם חוויית הנסיעה הראשונה במשרה מלאה ביחד בשנת 2006. המסע ההוא לקח אותנו מאלסקה לפטגוניה בטנדר עם חניון שקופץ שקנינו בארצות הברית. כשחזרנו לאוסטרליה בסוף אותו טיול בשנת 2009, התחלנו לתכנן את הבא שלנו כמעט מייד. הפעם בנינו את הרכב שלנו (ברטה) וכעת אנו מפליגים לאט דרך דרום אמריקה.

 

אני מטייל עצמאי במשרה מלאה. אנו קוראים לעצמנו 'אזורי הארץ' מכיוון שאנו נוסעים ברכב שלנו, שהוא גם הבית שלנו, ועוברים לאט ממדינה למדינה. נכון לעכשיו אנו עושים זאת בדרום אמריקה.

 

האם אתה מחשיב את עצמך כבלוגר נסיעות, סופר נסיעות או צלם נסיעות או? הבלוגים של הנחיתה

 

בלוגר / כותב / צלם במשרה חלקית או במשרה מלאה ?: משרה חלקית: אני הכותב, אבל בעלי גם כותב. הוא הצלם, אבל אני גם מצלם. יחד אנו מייצרים את הבלוג שלנו – הכל מאמץ משולב.

 

אם במשרה חלקית, מה העבודה שלך היום? מטייל במשרה מלאה

 

כמה זמן היית בלוגר / סופר / צלם? כתבתי על מסעותינו מאז שהתחלנו את טיול היבשת הראשון שלנו בשנת 2006. אבל תמיד כתבתי יומן מסע, אפילו לטיולים קצרים. כשהייתי בהודו ובנפאל תקופה ממושכת בשנות ה -80, חברי ובני משפחתי קיבלו מכתבים ארוכים ומפורטים מלאים בסיפורי המסע שלי. הרבה מכתבים אלה הוחזרו לי מאז ולעיתים קרובות חשבתי להשתמש בהם כדי לכתוב משהו על אותה תקופה בחיי …

 

לאן אתה מתקשר הביתה? מולומביבי (ליד ביירון ביי), אוסטרליה – למרות שבזמן הזה אנו מטיילים מאז מרץ 2013 והבית הנוכחי שלנו הוא 'ברטה'.

 

כמה מדינות ביקרת בהן? 51

 

בכמה יבשות הייתם? 5

 

חמשת היעדים המובילים ברשימת המטלות שלך: אין לי באמת 'נסיעות לעשות רשימת', אבל ברצוני לבקר בכמה אזורים באפריקה; לבקר מחדש בטורקיה; ולבקר בחלקים מסוימים של מזרח אירופה.

 

זיכרון הנסיעה המוקדם ביותר: זה רק זיכרון מעורפל מאוד – זה היה חג משפחתי לפורט לינקולן בדרום אוסטרליה ברכב וקרוון (קרוואן). כנראה הייתי אי שם בסביבות 3 או 4. לרוב לא היה לנו זמן או כסף לחופשות בילדותי, אז זה נדבק לי.

 

סופר נסיעות מועדף: ברוס צ'טווין

 

בלוגר הנסיעות החביב: Betsy Wuebker מ- http://passingthru.com/

 

אני אוהבת את האופן בו היא כותבת ואת העומק שהיא נכנסת כשהיא מתארת ​​מקום או חוויה. אתה מרגיש שאתה באמת שם.

 

בלוג / נסיעות מועדפים או אתרי אינטרנט:

 

אתר מעורר השראה עבור הנדיבים overlandsphere.com/overlandtravel/americas/south-america

 

קבוצה מאוד מועילה עבור הנדיבים www.facebook.com/groups/panamtravelers/

 

המסע שהפך אותי מחופשה למטייל: בשנת 1987 עזבתי את אוסטרליה עם החבר שלי אז לנסוע להודו, ללא שום תוכניות לחזור. היה לנו רעיון שנחיה בהודו. המציאות הייתה שיכולנו להישאר רק 6 חודשים בכל פעם. אז הטיול התארך ונפאל ואז תאילנד (שם נפרדנו דרכים: הוא חזר לאוסטרליה וחזרתי להודו). ביליתי גם בפקיסטן כמטיילת סולו – חוויה מעניינת. כשחזרתי לאוסטרליה הייתי כמעט שנתיים.

 

הטיול שהפך אותך לסופר / בלוגר / צלם נסיעות: בשנת 2005 החלטנו שבמקום לבנות בית גדול עם משכנתא גדולה שתכננו כבר 3 שנים, היינו לארוז את חיינו ולצאת לטייל במשרה מלאה. זה הפתיע את המשפחה והחברים שלנו, וזה באמת הפתיע אותנו. לקח כמעט שנה לעלות על הכביש. במרץ 2006 הגענו לארצות הברית ואספנו את פורד F250 שלנו ואת החניון הגדול של ביגפוט – שניהם קנינו און-ליין מאוסטרליה. תחילה נסענו ברחבי אמריקה הצפונית והגענו לחוג הארקטי; ואז דרומה דרך מקסיקו ומרכז אמריקה; ולבסוף כל הדרך לתחתית דרום אמריקה. היינו בדרך כמעט שלוש וחצי שנים. המסע הזה היה תחילתו של dare2go.com והוא עדיין שם בארכיונים שלנו.

 

צעדי הראשונים להפוך לסופר / בלוגר / צלם נסיעות: התחלתי לכתוב על חוויות הנסיעות שלנו בשנת 2006 כדי לחלוק את הרפתקאותינו עם משפחתנו וחברינו. כעבור זמן מה הבנו שגם הנדיבים האחרים (וגם אזרחיה פוטנציאלית) קוראים את האתר שלנו. הוספנו דברים כמו רשימת מקומות שחנינו בהם, או איפה שמצאנו מקום למלא את בלוני הגז שלנו, שהיו מועילים לאותם אנשים. לפעמים שמחנו מאוד לנסוע למקום חדש ולקבל את פנינו על ידי אזרח נדיב אחר שיגיד לנו שהם עקבו אחר המסע שלנו ברשת. הבנו שאנחנו משאב מוערך לאנשים שרוצים לטייל כמונו. לפעמים אנו מקבלים את פנינו לפעמים עם "הו, אתה מעז לצאת!" 10 שנים אחרי.

 

פלטפורמת המדיה החברתית המניעה את התעבורה הרבה ביותר לאתר שלי היא: פייסבוק

 

הטיפ העיקרי שלי להשתמש (מעל הרשת החברתית) לתנועה: נסה לפרסם דברים שמעניינים את הקוראים שלנו. לדוגמה, הפוסטים הכי אהובים עלינו הם לרוב תמונות של רכבי היבלה חריגים או מעניינים אחרים. ותמונות, הכוללות 'ברטה' משלנו בהגדרות יפות, מייצרות גם מעורבות רבה.

 

הכלי / האפליקציה המועדפים עלי למדיה חברתית: חוצץ – אין לנו זמן או אינטרנט קבוע לפרסם בטוויטר בשום דרך אחרת.

 

תוסף הוורדפרס החביב עלי: משיכה – כולם צריכים לבצע גיבויים, זה עובד טוב ונותן לנו שקט נפשי

 

קבוצת הפייסבוק המועדפת על בלוגר הנסיעות: We Travel We Blog

 

אם רק היה לי את הזמן, הייתי עושה / גומר …: יש לי רעיון נהדר לסדרת ספרים אלקטרוניים המבוססים על הניסיון שלנו. התחלתי ספר כדי לסיים ולפרסם את הספר האלקטרוני הראשון שלי ואז לכתוב עוד קצת.

 

אם הייתי יודע אז מה אני יודע עכשיו! הטיפ העליון שלי לסופרים ובלוגרים שואפים! התחל את בלוג הנסיעות שלך מהבסיס הביתי. אנו חושבים שהיה קל הרבה יותר אם היינו מקימים את הבלוג שלנו מהבית לפני שמתחילים לנסוע במשרה מלאה. זמינות מהירה באינטרנט מהימנה היא סיבה אחת טובה מאוד – העדר זה הוא תסכול בלתי פוסק עבורנו.

 

עצה טובה ביותר למטיילים: נסע לאט, עם הזמן להיות פתוח לחוויות ספונטניות. הם הדרך הטובה ביותר לגלות דברים מעניינים ולפגוש אנשים חדשים במקום חדש.

 

התחברו עם יאשה!

 

אתר: http://dare2go.com/

 

טוויטר: https://twitter.com/dare2gocom

 

פייסבוק: https://www.facebook.com/Dare2go

 

פינטרסט: https://www.pinterest.com/dare2go

 

אינסטגרם: https://www.instagram.com/dare2go/

 

המאמר של יאשה אורוגוואי אמנם קטנה, אבל יש לה לב גדול הוצג ממש לאחרונה ב 52 PerfectDays. אנא בדוק את זה כאן: 52perfectdays.com/south-america/uruguay-small-big-heart/

 

בחר את חבר (או את עצמך!) בתור הסופר השאיפה לשבוע של השבוע !

 

אם אתה עושה בלוגים, כותב או מצלם תמונות פחות משנתיים או שיש לך פחות מ -10,000 צפיות ייחודיות בחודש לאתר שלך, אני מזמין אותך להיות סופר ATW (כותב נסיעות שואף) של השבוע. כ- ATW של השבוע תופיע באתר הנסיעות שלי, 52Perfectday.com ובאתר BreakintoTravelWriting.com! להלן כל הפרטים! breakintotravelwriting.com/aspiring-travel-writer-of-the-week- הנחיות/

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

    הירשמו לניוזלטר שלנו


    דילוג לתוכן