כיצד להשיג קישורים נכנסים מבלי לכתוב פוסט אורח

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא כיצד להשיג קישורים נכנסים מבלי לכתוב פוסט אורח השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

Travel Blogging Tips for Success פוסט אורח ממייקל הולמן

 

כיצד להשיג קישורים נכנסים מבלי לכתוב פוסט אורח: מדריך צעד אחר צעד

 

בתחילת 2017 התחברתי ללוח מחוונים ישן וגיליתי שאחד מאתרי האינטרנט הנטושים שלי, הובו עם מחשב נייד , צבר יותר ממספיק כסף לאשתי וגם אני לקחת 6 שבועות מהעבודה. W e החליט להחזיר את הזמן הזה לאתר מחדש ולאתחל אותו במטרה לעולם לא להיות מחויב לעבוד עבור אחרים. וזה עבד, אבל זה סיפור אחר.

 

Backlinks Without Writing a Guest Post

 

הובו עם מחשב נייד היה ניסוי בלוג רדום שהחל בשנת 2013, ומאמר בודד שדן בבתים זעירים עם מגרש לתוכניות בנייה זעירות בסופו של דבר היו פרות המזומנים שלנו. לא היה לי מושג שהנישה הזעירה הזו הולכת להיות כל כך משתלמת.

 

הפעלנו מחדש את האתר באפריל 2017 ועם הזמן הפנוי החדש שלנו שנרכש, תוך התמקדות בנוודות דיגיטלית, עבודה מרחוק ונסיעות – ברצוננו לשמור על הזמנים הטובים (קרא: כסף!) שמתגלגלים פנימה

 

היינו צריכים לבנות קישורים, מהר.

 

חיפשתי קישורים ואשתי לקחה לפינטרסט.

 

build links fast

 

הגילוי

 

תוך כדי היכרות מחודשת עם הבלוג, למדנו כי SEO הוא רע לאינדקס דפים לקטגוריות, תגיות ומדיה במפת האתר. כדי להוסיף אינדקס למפת האתר שלנו, אנו משתמשים ב- Yoast SEO Premium.

 

דף אינדקס הוא כמו תוכן עניינים עם תיאור לכל עמוד. כאשר בעל אתר מציב דף אינדקס עבור מדיה, דפים או פוסטים במפת האתר שלו, הוא אומר ל- Google לאינדקס את הדפים במנוע החיפוש שלהם.

 

דוגמה נוכחית לדברים רעים שהוספו לאינדקס בגוגל:

 

SML Sitemap

 

הסיבה שזה רע לכלול דפי אינדקס לקטגוריות, תגיות ומדיה היא שבגיליונות התוכן האלה יש מילות מפתח, ומילות מפתח אלה מכניסים לתיאורי העמודים שלהן בכל אתר, בכל מאמר זה כלול.

 

אם אותו מאמר נכלל במספר דפים שונים (דפי אינדקס לתגיות, קטגוריות וכו '), תיאורו יופיע גם במספר עמודים שונים.

 

זה קניבליזציה ו / או מדלל את מילות המפתח שלך; כעת ישנם מספר דפי אינדקס ודפי קבצים מצורפים לתקשורת עם מילות מפתח כפולות שעליהם אתה מנסה לדרג מאמר נוסף .

 

אם העמודים האחרים האלה מדורגים בכושר כלשהו, ​​הם גונבים "מיץ גוגל" מהמאמר המפיק כסף שאתה בעצם מנסה [ 19459003] לדרג, ולגנוב עמדה הרחק מהמאמר עצמו.

 

tl; ד"ר

 

המקום היחיד בו מילות המפתח של מאמר צריכות להופיע בגוגל נמצאים במאמר עצמו. אם יש עוד משהו מהאתר שלך בגוגל, המשתמש בדיוק באותן מילות מפתח שהם הולכים להילחם זה בזה על דירוג במנועי חיפוש. לא כל כך טוב.

 

זה קטטה שפשוט מאיטה את הכל; ההצלחה שלך, התנועה שלך וההכנסה שלך.

 

מה עשינו

 

לאחר גילוי זה שמנו לב שהגדרות ברירת המחדל של התוסף שלנו ל- SEO של Yoast כללו את האפשרות להציב דפי אינדקס עבור קטגוריות ותגים בגוגל. וזה כבר היה מוגדר כ'מופעל 'כברירת מחדל.

 

settings Yoast SEO plugin

הגדרות התוסף שלנו ל- SEO של יוסט

 

Ruh-oh.

 

שינינו את ההגדרה ואז הסתכלנו סביב. למספר מבני גילנו הייתה אפשרות הגדרת ברירת המחדל ותוכן שלהם היה קניבליזציה או דילול גם בתוצאות חיפוש.

 

בהתחלה חשבתי שאכתוב עליו מאמר. אבל באותה תקופה לא באמת הייתה לנו דרך לייצר רווחים ממנה או להוציא את המילה – היו לנו אפס תנועה, אף אחד לא ידע מי אנחנו, זה אתר חדש. אף אחד לא יראה את הטיפ.

 

ולמה אכפת להם? בדיוק הגענו למקום, מה אנחנו יודעים?

 

שיתוף מידע זה עם בני גילנו ישירות באמצעות דואר אלקטרוני יכול להשיג תוצאה טובה יותר; אנו עוזרים לעמיתים שלנו תוך כדי ליידע אותם כי אנו קיימים – ואז בסוף הדוא"ל, לאחר שנסביר כיצד לתקן את זה, אנו אומרים 'זה לא שייקדאון, אבל אם מצאת את הדוא"ל הזה שימושי הנה 3 דברים בנושא האתר שלנו אתה יכול לקשר לתוכן הקשור שלך, אם תרצה. זה לא צפוי, אנחנו אוהבים אותך לא משנה מה, וו וו! '.

 

חסרי סבלנות, לא בדקנו את הרעיון באחד או שניים מבני גילנו לראות אם יש לו רגליים; שלחתי דוא"ל מסביר לעמיתים הגדולים ביותר בנישה שלנו שהיינו יכולים למצוא. הגדולים – רבי המכר של ניו יורק טיימס, "המשפיעים על" WSJ "וכדומה.

 

קיבלנו כמה תשובות מצחיקות, ואפילו הכף האיטי המוזר. "בדרך כלל אני לא משיב להודעות דוא"ל מסוג זה, אלא מידע נהדר – קל לעקוב, תודה! קישרתי למאמר השלישי שהצעת ".

 

Michael Hulleman with Hobo with a Laptop

 

סיכום

 

הטריק פשוט; מצא טעות באתר של עמיתים, הצבע אותה, הראה להם כיצד לתקן זאת צעד אחר צעד, באמצעות צילומי מסך. ואז בקש קישור קישור.

 

אינך צריך לכתוב מאמר, ואם אתה יעיל אתה יכול לשלוח תריסר קישור 'בקשות' בשעות אחר הצהריים של יום שבת שמשי כמוני.

 

אם אתה מתמקד בסוגיית אתר יחידה, שכיחה וקלה למצוא שאתה יכול לגלות ישירות מהטלפון שלך, אתה יכול להעלות אותה במצבי רשת אמיתיים ולגרום למישהו להסכים לתת לך קישור ממש במקום.

 

מגמות ודרישות SEO משתנות לעיתים קרובות, יש צורך להתמודד עם קו עקום שבו תוכלו לעזור לאחרים לעדכן את אתר האינטרנט שלהם, לתקן נושא SEO או להצביע על שגיאה או תקלה – ואז לקבל קישור בתמורה לזה.

 

מכל 18 המיילים ששלחתי (2-3 שעות עבודה), סיימנו עם למעלה מתריסר קישורים DA 35+ ועוד שלל אנשי קשר חדשים ומעולים בתעשייה שלנו. מאז לא עשינו בניית קישורים.

 

לטיפים נוספים בנושא בלוגים, טיולים ראשונים או כיצד להפוך לנווד דיגיטלי , בדוק את הובו עם מחשב נייד.

 

Michael Hulleman with Hobo website

 

 

 

 

 

עקוב אחר הובו עם מחשב נייד על חברתי: Bloglovin | פינטרסט | אינסטגרם

 

הצמיד אותו למאוחר יותר!

 

How to use a hack with the Yoast SEO plugin to build a strategy for strong backlinks.

 

 

מאמרים קשורים

 

   

 • כיצד להשתמש בניווט תיאורי לשיפור הדירוג ומעורבות המשתמשים
 •  

 • דירוג גוגל: כיצד למצוא את מילות המפתח שאתה דורג עבורן
 •  

 • כיצד לקבל את בלוג הנסיעות שלך בדף הראשון של גוגל בחינם
 •  

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

  הירשמו לניוזלטר שלנו


  דילוג לתוכן