כיצד להשיג את בלוג הנסיעות שלך בעמוד הראשון של גוגל בחינם

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא כיצד להשיג את בלוג הנסיעות שלך בעמוד הראשון של גוגל בחינם השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

 

מטרת פוסט זה היא לשתף אסטרטגיות ל- קבל את בלוג הנסיעות שלך בדף הראשון של גוגל בחינם פשוט באמצעות אסטרטגיית מילות מפתח וטקטיקות מדיה חברתית. אסטרטגיה זו אינה ספציפית לבלוגרי נסיעות והיא פועלת לכל פוסט בבלוג. בעוד שהאסטרטגיה מיועדת לבלוגרים חדשים יותר, היא יכולה לשמש לאתרים חדשים לגמרי כמו גם לאתרי נסיעות שנמצאים זמן מה. מה שאעבור זה לפרסום פוסטים חדשים בבלוג ולא להתמקד בהגעה לדף הבית או לדירוג האתר כולו עבור דף אחד של גוגל.

 

מטרה: הגדל את התנועה האורגנית לפרסומי בלוגים ספציפיים ועבד לדירוג העמוד בעמוד הראשון של גוגל בחינם.

 

כיצד לקבל את בלוג הנסיעות שלך בדף הראשון של גוגל

 

תנועה לזמן קצר ומה לא עובד

 

מרבית הבלוגרים נמצאים במספר עצום של קבוצות פייסבוק העוזרות לקדם מאמרים באתרי אינטרנט, כמו הקבוצה שלי, הכותבת נסיעות שאפתן ירוקי עד. קבוצות אלה נהדרות לקבל תנועה ראשונית ממדיה חברתית, אך אינן נוטות לעבוד עבור תנועה אורגנית ארוכת טווח. מה שנוטה לקרות לאחר הסיבוב הראשוני של האשכולות במדיה החברתית הוא שהתנועה מתה.

 

אם אתר האינטרנט שלך קיים קצת יותר זמן, ייתכן שיש לך רשימת תפוצה בדוא"ל שאתה משתף בהודעות שלך וייתכן שתראה גל תנועה מכיוון זה כמוקד ראשוני.

 

עבור חלקכם, זה אולי צרצרים. אתה יכול לכתוב פוסט חדש ולא לראות תנועה אורגנית לפוסט. זה יכול להיות מתסכל. המציאות היא שגוגל צריכה להרוויח את אמונך. הם רוצים לדעת ולהבין על מה האתר שלך עוסק ושאתה תביא תוכן על בסיס קבוע באותו נושא נישה.

 

גוגל צריכה להבין את התוכן שלך מכיוון שתפקידו לספק את התוצאות הטובות ביותר עבור כל שאילתה או חיפוש (וזה חשוב ביותר בדפים הראשונים של התוצאות).

 

טיפ מס '1: כתוב כמה מאמרים באותו נושא, יעד, מותג או נושא

 

אם המיקוד שלך הוא לדרג בגוגל ולהניע תנועה אורגנית, גוגל צריכה לראות בך רשות בנושא. אמנם תתמקד במאמר מסוים אחד בכל פעם לצורך הדירוג, אך תרצה גם לכתוב כמה שיותר תוכן באיכות גבוהה בכל נושא. במקום לכתוב מאמר אחד על ארובה, כתוב שלוש או חמש ומעלה. קשר כל מאמר למאמרים האחרים באתר שלך. לאחר מכן גוגל תראה שיש לך קומץ מאמרים או יותר על אותו מיקום ותתחיל לראות בבלוג שלך תוכן איכותי.

 

הרשות היא המפתח! אתרים חדשים מתקשים מכיוון שהם חסרי סמכות.

 

יש דרך פשוטה מאוד לבדוק את סמכות הבלוג. למרבה הצער, זה לא מדויק במאה אחוז, אז אל תשים את החיים שלך על זה, אבל זה נותן לך רעיון כללי למתחם המשחק וזה משאב חינמי.

 

טיפ מספר 2: מכיר את רשות הדומיינים והדפים שלך

 

פנה לאחד האתרים האהובים עלי, מוז ובדוק את סמכותך.

 

עבור אל moz.com/researchtools/ose/ והקלד את כתובת האתר שלך. לאחר מכן הוא יראה את הציון שלך. כל בלוג מתחיל ברשות תחום (DA) של 0 ועובד עד 100 אפשרי. כל דבר שמעל 40 הוא מטרה נהדרת. ככל שה- DA שלך גבוה יותר, כך הפוסטים והדפים שלך יהיו קלים יותר לדירוג בגוגל.

 

טיפ מס '3: התמקדות במילות מפתח וביטויים אסטרטגיים

 

כשאתה כותב פוסט חדש אתה רוצה למקד למילות מפתח וביטויים ספציפיים. אבל אתה לא יכול פשוט לנסות ולדרג את המילים והביטויים התחרותיים ביותר. אז לחזור למאמר ארובה. אם אתה מנסה לדרג עבור ארובה או ארובה נסיעות, סביר להניח שתהיה לך דירוג בעיות עבור אלה כדף אחד של גוגל מלא בערכים מארובה, com, יועץ טיולים, ויקיפדיה, Hotels.com ואתרי אינטרנט גדולים אחרים. אבל אם אלך אחרי "הסיבות לבקר בארובה" כפי שעשיתי באחד המאמרים שלי ב 52 ימים מושלמים ( 52 סיבות לבקר בארובה ) שם אני מדורגת # 5 בעמוד 1 בגוגל (נכון להיום) ).

 

 

למאמר זה אני מקווה לדרג את מילות המפתח הזנב הארוך: קבל את בלוג הנסיעות שלך בדף הראשון של גוגל בחינם ו- כיצד לקבל את בלוג הנסיעות שלך בעמוד הראשון של גוגל.

 

טיפ מספר 4: מחקר מילות מפתח

 

ישנם כמה כלים בתשלום וכלים בחינם למחקר מילות מפתח, אך מכיוון שמדובר במאמר כיצד להשיג את בלוג הנסיעות שלך בעמוד הראשון של גוגל בחינם, בואו נתמקד בכמה משאבים בחינם.

 

חיפוש בגוגל

 

זוהי דרך נהדרת לראות את מה שגוגל מציגה כמונחי חיפוש פופולריים. פשוט גש לחיפוש בגוגל והתחל להקליד את מילות המפתח שלך / ים ולאחר מספר מילים, גוגל תציג חיפושים פופולריים אחרים שבהם תוכל להשתמש. בדוגמה שלהלן תוכלו לראות את כל הביטויים שגוגל הציעה.

 

How to Get Your Travel Blog On The First Page Of Google for Free

 

סייר מילות המפתח

 

מוז מציע שלושה חיפושים בחיפוש אחר מילות מפתח בכל 24 שעות. זהו כלי נהדר לקבל קצת מחקר ראשוני ולמצוא רעיונות נוספים למילות מפתח. פשוט הזן את מילות המפתח שלך ותראה לך כמה הצעות למילות מפתח שמתאימות לנושא שלך.

 

מתכנן מילות המפתח של גוגל

 

מתכנן מילות המפתח של גוגל נמצא ב- AdWords. תצטרך להירשם, אך זה בחינם.

 

לאחר שתבצע מחקר מילות מפתח, בחר במילת המפתח שלך או במילים שלך. נסה למצוא מילה או ביטוי שנמצאים בטווח 10-100.

 

עצה מס '5: קישורים פנים אל פנים וקישורים

 

בעת כתיבת פוסט חדש, הקפד לקשר במסגרת הפוסט למאמרים אחרים באתר שלך הרלוונטיים באותו נושא. כמו כן, כלול כמה קישורים יוצאים לאתרים סמכותיים. לדוגמה, במאמר זה קישרתי לרבים מהכלים שהצעתי. זה מועיל לקורא וגוגל אוהבת כאשר הקוראים שמחים. אתה יכול לכלול גם מספר קישורים לאתרים בעלי רשות גבוהה כגון ויקיפדיה או אתרים פופולריים הרלוונטיים. זה יוסיף רלוונטיות לפוסט שלך ויגדיל את הדירוג שלך, למרות שהרבה אנשים חושבים את ההפך.

 

טיפ מספר 6: Yoast WordPress Plugin

 

אם אינך משתמש ב- Yoast , זהו הפלאגין האהוב עלי ביותר לסייע בקידום אתרים, מילות מפתח ועזרה לדירוג הפוסטים שלך. יש גרסה בחינם ולשלם.

 

עם Yoast זה יבקש ממך לנקוט במספר צעדים כמו להוסיף את מילות המפתח שלך לכותרת, כתובת האתר והפסקה הראשונה של הפוסט שלך. זה גם יודיע לך אם הוספת את המילים מספיק זמן לגוף המאמר.

 

טיפ מספר 7: אורך הודעה

 

מחקרים אומרים כי פוסטים של יותר מ -2,000 מילים מופיעים בדף הראשון של גוגל לעתים קרובות יותר. יוסט ממליץ על מינימום 300 מילים לפוסט, אבל אני מאמין שזו המלצה גרועה. אל תיפול להרגל לכתוב פוסטים קצרים אם אתה רוצה לדרג את מילות המפתח שלך. פוסטים ארוכים יותר טובים.

 

אם אתה לא סופר רוח רוח ומתקשה להגיע ל -2,000 מילים, פרסם אותו בכל מקרה. פרסום הפרסום עדיף שלא להוסיף תוכן לאתר שלך. תוכלו לחזור אחורה אחר כך ולהוסיף פסקה נוספת או לעדכן את הפוסט.

 

טיפ מספר 8: הפוך את התפקיד לניתן בקלות במלחמה חברתית

 

תוסף השיתוף החברתי החביב עלי הוא לוחמה חברתית . אני אוהב את זה מכיוון שהוא מוסיף תיבות בתחתית הפוסט שלך כדי להוסיף תמונות וטקסט של מדיה חברתית, כך שכשמישהו לוחץ על הסרגל שלך, יש לו תמונות בגודל המתאים וטקסט טוב לשיתוף.

 

Social Warfare to Get Your Travel Blog On The First Page Of Google for Free

 

 

אני חיובי שיש סרגל שיתופי נהדר בתמונה בתוספת התמונות בגודל המתאים לכל פלטפורמה חברתית מסייע בהגדלת השיתופים החברתיים במאמרים שלי ובתורם עוזר לתנועה רבה יותר.

 

Social Warfare to Get Your Travel Blog On The First Page Of Google for Free

 

 

טיפ מספר 9: האשכולות בפייסבוק שעושים את ההבדל!

 

האשכולות של שיתוף קבוצות בפייסבוק יכולות להיות זמן רב במיוחד, אבל אני חושב שיש כמה נושאים שבאמת עושים את ההבדל עבור הדירוג והתעבורה של גוגל. השניים שעוזרים בדירוג הכי הרבה יהיו כל דבר עם גוגל פלוס או חיפוש בגוגל. להלן הם החוטים האהובים עלי (נמצאים ב Evergreen Grou, סופר שואף לנסוע עמ ') ושווה את הזמן שלך!

 

האשכולות של Google+: יש כמה קבוצות שמנהלות קצה של גוגל + אבל לאחרונה גיליתי שחלק מהקבוצות הן עכשיו סודיות. אז יצרתי קצה חוט בקבוצה שלי! ראשית, הצטרף ל- כותב נסיעות שאפתן Evergreen Threads ואז לחץ כאן ל תגובה של Google+ וכפתור .

 

האשכול של חיפוש בגוגל: בקבוצת הפייסבוק שלי יש לי פתיל נהדר שמקסים SEO, דירוג עמוד ותנועה! קוראים לזה Google + Pinterest . יש לי גם אחת המיועדת ל- Google+ ו- SEO .

 

טיפ מספר 10: Pinterest & Tailwind

 

בעוד שלכולם יש את הערוץ החברתי החביב עליהם, אני חושב שלפינטרסט יש פוטנציאל לנהוג בתנועה הרבה ביותר. Pinterest היא מנוע חיפוש, ממש כמו גוגל. יצירת תמונות אופטימיזציה של Pinterest היא שלב ראשון. שלב שני הוא לוודא שתצמיד את הפוסטים שלך. אבל מה שחשוב יותר הוא להצטרף ל- Tailwind ולתזמן את סיכותיך לפרסום על בסיס קבוע! זה הנשק הסודי שלי לתנועה מ- Pinterest.

 

Tailwind Visual Marketing Suite

 

טיפ מספר 11: הגש את כתובת האתר של הדף לגוגל

 

ברגע שהפוסט שלך מוכן, פרסם אותו, ואז עבור לחשבון ב- Google Search Console .

 

לחץ על "סריקה> אחזר כ- Google". הגש את כתובת האתר של הדף, המתן עד שגוגל יסרוק אותו (לוקח מספר שניות) ואז לחץ על "בקש אינדקס". זהו צעד חשוב לבלוגים חדשים.

 

Google Fetch

 

שלב זה יביא לכך שהפוסט החדש שלך יופיע באינדקס ותוצאות החיפוש של גוגל בעוד כשלושה ימים לבלוגים חדשים יותר. אם הבלוג שלך היה זמן מה, אתה יופיע מהר יותר וכנראה יהיה לאינדקס ללא שלב זה.

 

שורה תחתונה

 

אם תעקוב אחר 11 הצעדים לעיל עבור כל פוסט בבלוג, תראה תנועה מוגברת לפוסטים שלך. כמו כן, אל תשכח לעדכן את הפוסטים שלך לאורך זמן. גוגל אוהבת לראות שאתה מוסיף מידע חדש ורלוונטי לפוסטים שלך.

 

אלה הטיפים שלי, כדי לקבל את בלוג הנסיעות שלך בדף הראשון של גוגל בחינם. אשמח לשמוע מה אתה חושב. מה עבד לך? מהן האסטרטגיות המובילות שמביאות לך תנועה באופן אורגני? אנא שתפו בתגובות שלהלן.

 

מוכנים לעוד? הצטרף לקורס אופטימיזציה של תנועה !

 

אם אתה מוכן לנסוע יותר, אני מוכן להראות לך איך! אחת הדרכים הטובות ביותר לנסוע יותר היא לקבל תנועה רבה יותר באתר. אם אתה בלוגר נסיעות ורוצה טיולי מדיה נוספים הגדלת התעבורה באתר שלך הוא המפתח!

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

    הירשמו לניוזלטר שלנו


    דילוג לתוכן