כיצד להפעיל בלוג נסיעות של וורדפרס ב- SiteGround

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא כיצד להפעיל בלוג נסיעות של וורדפרס ב- SiteGround השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

WordPress Travel Blog On SiteGround יצירת בלוג היא הכרחית עבור סופרי נסיעות. יצירת אחת לבד יכולה להיות פשוטה ומהירה. מאמר זה משתף כיצד להפעיל בלוג טיולים בוורדפרס בכמה שלבים פשוטים.

בלוגים זה מה ששינה את חיי ואיפשר לי לטייל בעולם בעיקר דרך טיולי מדיה בחינם, כמו גם להרוויח אלפי דולרים בחודש, והכל על ידי עשיית משהו שאני אוהבת. אתה יכול לפתוח בלוג נסיעות להרוויח כסף תמורת כמה דולרים בלבד בחודש! להלן צירפתי את התמחור העדכני ביותר להנחות ש- SiteGround מציע, כך שכולכם יכולים לפתוח בלוג בזול. פעל במהירות אך מכיוון שאיני בטוח כמה זמן המחירים הנמוכים האלה יימשכו!

לחץ כאן כדי להתחיל בלוג בוורדפרס , ואז השתמש במדריך למטה לקבלת הוראות נוחות.

התחל בלוג נסיעות בוורדפרס

אם ברצונך לפתוח בלוג בוורדפרס בזול, אז בחירת SiteGround לצרכי האירוח שלך עשויה להיות התשובה שלך. SiteGround הוא מארח האינטרנט המועדף עלי ואני באופן אישי חוויתי עימם נהדר. Siteground נמצא בעיצומה של קידום ההגירה הגדול שלהם. עד 8 בספטמבר תוכל לתבוע הגירה באתר ללא תשלום והעברת דומיין בחינם. אם יש לך אירוח כרגע, אך אינך מרוצה מכך, Siteground תציע פיצוי של עד 6 חודשים מהחוזה שלך עם המארח הנוכחי.

בלוגים היו אחד הדברים הטובים ביותר אי פעם. בעזרת הכלים הנכונים, האסטרטגיה וכמה טיפים פשוטים אתה יכול לטייל בעולם בחינם ולהרוויח מעל 50,000 $, 75,000 $ או יותר בחודש משירותים הקשורים לבלוגים.

אני מסוגל לעבוד מהבית, אני יכול לנסוע מתי שבא לי, יש לי לוח זמנים גמיש ועוד. אני אוהב את החיים לחלוטין ואינני יכול להאמין כמה חיי השתפרו רק בשנים האחרונות.

כל אחד יכול להרוויח כסף באמצעות בלוג, והצלחתי להחזיר את הכסף ששילמתי עבור אירוח הבלוג שלי תוך חודש. כדאי לשלם עבור אירוח בבלוגים ואני בטוח שתוכל להחזיר את הכסף שלך במהירות גם כן.

SiteGround היא אחת החברות המובילות בתחום אירוח אתרים בשנת 2016 ואתה יכול לפתוח איתם בלוג משלך במחיר נמוך מ- $ 3.95 לחודש ! אין חוזים, וזה נהדר, אבל אם להיות כנה, אני בספק אם תעבור למארח אחר לאחר השימוש ב- Siteground.

יתכן שאתה חושב, "ובכן אני יכול פשוט להקים אתר Blogger בקצת יותר זול." NOOOOO … אל תעשה את זה. יש כל כך הרבה סיבות מדוע בלוג Blogger / Blogspot הוא רעיון רע באמת .

אם אתה מעוניין אי פעם להרוויח כסף מהבלוג שלך, לפרילנסר או להפוך אותו לעסק, אז לשלם עבור האירוח שלך, למשל דרך SiteGround, הוא MUST. זה גם זול מאוד לעבור דרך SiteGround ולקבל דומיין בחינם. אתה יכול להריץ כל אחת מהפרסומות שלך, קישורים לסניפים, פרסום ישיר וכו 'באמצעות בלוג שמופעל באתר SiteGround. להרוויח כסף בבלוגר או בכל פלטפורמת בלוגים אחרת בחינם זה קשה מאוד, ובמקרים רבים אף פעם לא קורה. רוב המפרסמים והחברות נוטים לברוח מאתרי Blogger מכיוון שהם לא רואים אותם מקצועיים כמו בלוגים של וורדפרס המארחים בעצמם, כך שזו עוד סיבה גדולה להשתמש ב- SiteGround.

ההצעה שלי לכל בלוגר היא להשתמש בוורדפרס לפלטפורמה שלך וב- Siteground לצורך אירוח. ההתארחות העצמית בוורדפרס היא הדרך ללכת!

ישנן סיבות רבות לכך שתרצה לבחור Siteground עבור הבלוג שלך ב- WordPress. אני באמת מאמין שהם מהספקים הטובים ביותר לאירוח אתרים. סיבות אלה כוללות:

 • קל לשימוש. כן, כל אחד יכול ליצור בלוג וורדפרס בקלות בעזרת הדרכה שלי למטה. Siteground מקל מאוד על יצירת בלוג וורדפרס.
 • שם תחום חינם.
 • הגדרה והעברה בחינם.
 • גיבוי יומי בחינם של אתר האינטרנט שלך.
 • דרוש רק 3 לחיצות כדי להקים אתר חדש עם SiteGround, והם אפילו קוראים להדריך אותך דרכו.
 • אירוח אתרים ב- SiteGround מציע תמיכה טכנית. אפשרות הצ'ט של התמיכה הטכנית שלהם 24/7 מדהימה. הם אפילו עזרו בבעיות עבודתי שהיו לי.
 • SiteGround הוא סביר ביותר והם מציעים אירוח אתרים זול. אתה יכול לנהל בלוג משלך וההוצאה האמיתית היחידה שאתה צריך לשלם היא אירוח הבלוג הזול שמתחיל ב -3.95 דולר לחודש בלבד.
 • תתארח בעצמך. אם אתה רוצה לייצר רווחים מהבלוג שלך, אתה תרצה להתארח בעצמך.
 • אתה תראה מקצוען הרבה יותר בפני קוראים, חברות וכן הלאה אם ​​אתה מתארח בעצמך באתר SiteGround עם אתר WordPress.

שאל את כל הבלוגר אודות אירוח. אירוח יכול להרגיש כמו רוע הכרחי אם אתה עובד עם הרבה חברות אחרות בחוץ. יש הרבה חברות אירוח אתרים. השתמשתי בשניים אחרים בעבר. אני יכול לומר לכם ש- SiteGround הוא האהוב עלי. יש סיבה לכך שבלוגרים ויזמים רבים בוחרים את SiteGround לצרכי אירוח אתרים שלהם.

אם אתה מתכנן להתחיל בלוג ב- SiteGround ואתה מעוניין ללמוד כיצד להפעיל בלוג ב- WordPress , המשך להלן. זכור, אם אתה נרשם ל- SiteGround, אך אתה מבולבל מכל סיבה שהיא (כמו כיצד להגדיר אותה, לבחור תוכנית, לתמחר וכו '), אתה תמיד יכול לשלוח לי דוא"ל ואני יכול לעזור לך. בשביל זה אני כאן כדי לא לפחד לשלוח לי דוא"ל באלקסה בכתובת breakintravelwriting dot com.

לחץ כאן כדי להתחיל בתהליך.

Web Hosting

1. רשום את שם הדומיין שלך.

אתה יכול ללחוץ כאן לרכישת שם דומיין וליצור בלוג , ואז להמשיך לעקוב אחר השלבים הקלים שלמטה.

הדבר הראשון שתצטרך לעשות כשאתה מתחיל בלוג של וורדפרס ב- Siteground הוא לחשוב מה אתה רוצה ששם הדומיין שלך יהיה. זה יכול להיות קשה, והייתי שוקל על כך מחשבה רצינית.

טיפ: אל תבחר כתובת אתר עם קבוע כפול. לדוגמא www.wande rr oundtheworld.com.

אני אוהב את שם הבלוג שלי כי זה מאוד תיאורי ואני חושב שרוב האנשים מבינים מיד את הגומחה שלי. מצד שני, זו כתובת URL ארוכה. קח זמן לחשוב על כתובת האתר שלך לפני שאתה רוכש אותה.

אתה יכול להשיג את הדומיין שלך ישירות דרך Siteground ולהקל על כל התהליך. אם תעשה זאת, תוכל לקבל תחום בחינם בשנה הראשונה כל עוד אתה קונה אירוח אתרים של Siteground בשווי 12 חודשים . זה עושה את זה כדאי מאוד להירשם לפחות לארבעה חודשי אירוח מכיוון שתחסכו סכום כסף טוב ולא תצטרכו לשלם את דמי ההגדרה. אתה מקבל גם מחיר חודשי זול יותר כאשר אתה קונה לפחות 12 חודשי אירוח, כך שהדומיין החינמי פשוט הופך אותו אפילו טוב יותר. אם החלטתם לקבל את הדומיין החינמי, המשיכו לשלב הבא מכיוון שתוכלו לקנות את האירוח ולקבל את הדומיין החינמי בצעד אחד.

Siteground hosting for travel bloggers

חבילת "StartUp" היא ככל הנראה כל מה שתצטרך עד שתעבור למעלה מ- 10,000 ביקורים חודשיים.

2. קנה אירוח לבלוג שלך.

הקמת בלוג וורדפרס ב- SiteGround היא קלה מאוד והיא אחד הצעדים הראשונים להקמת בלוג נסיעות בוורדפרס. ראשית, נדבר על עלויות הבלוגים : :

 • כדי לקבל את המחיר הזול ביותר לפתיחת בלוג, ואז לבחור בתוכנית "בסיסית" זה באמת כל מה שאתה צריך. זה רק $ 3.95 לחודש דרך הקישור שלי (יש לציין מראש במלואו) הייתי נרשם לתכנית של 12 חודשים מכיוון שזה עדיין מחיר מעולה ומשתלם מאוד לשנה של בלוגים. אם אתה רוכש תוכנית ל -12 חודשים, המחיר הכולל שלך הוא 71.40 $ בלבד לשנה. בנוסף, אתה עדיין מקבל את שם הדומיין בחינם כשאתה נרשם למשך 12 חודשים ומעלה וזה חוסך לך כסף.
 • התוכנית הבסיסית היא כל מה שאתה באמת זקוק לעכשיו, אז דלג על תוכניות GrowBig ו- GoGeek מכיוון שהן יקרות יותר. אתה תמיד יכול לשנות את זה אחר כך לתכנית אחרת אם אתה רוצה (ופשוט לשלם את ההפרש), כך שאין צורך להירשם לתוספת שאינך צריך. הסיבה היחידה שתצטרך באמת לשדרג היא אם אתה מקבל תנועה נהדרת! פירוש הדבר שאתה גם מרוויח יותר כסף מסונפים.
 • זכור, אם אתה נרשם באמצעות קישור זה , תקבל את הדומיין שלך בחינם אם תרכוש תוכנית אירוח בבלוג של 12 חודשים או יותר.

ישנן סיבות רבות שכדאי לשקול לרכוש תוכנית אירוח למשך 12 חודשים. חודש לחודש פחות יעיל, ואני ממליץ להירשם לפחות 12 חודשים מסיבות רבות. בהרשמה למינימום 12 חודשים תקבל שם דומיין בחינם, מחירים נמוכים יותר ולא תצטרך להתמודד עם אתר שפג תוקפו לאחר כל חודש. לדוגמה, אם האירוח אינו מחודש או אם הכרטיס פג תוקף, האתר שלך אינו פעיל ואתם מסתכנים באובדן עסקים (מבקרים / תנועה) כשאתם משלמים על בסיס חודש לחודש. זה גם יקר באופן יוצא דופן לשלם חודש לפי חודש ולא בסכום חד פעמי. ככל שנרשמים יותר שנים אתה משלם פחות.

אתה יכול גם לקבל החזר בכל עת, לכן אני ממליץ בחום להירשם ל 12 החודשים שכן זו האופציה הזולה ביותר. יש הסבורים שאם הם נרשמים לתקופה שנתית אז הם נעולים בחוזה. עם זאת, זה לא נכון. אין חוזים ותוחזר לך אם תחליט לבטל. זה החזר מלא תוך 30 יום ואז מדורגים לאחר מכן. אז כל מה שלא תשתמש, תחזור. אין ממש סיכון!

כשתהיה מוכן ליצור את הבלוג שלך, עקוב אחר הצעדים שלהלן לקניית אירוח לבלוג שלך.

 1. עבור אל SiteGround ולחץ על כפתור "התחל עכשיו".
 2. לחץ על החבילה שאתה מעוניין בה.
 3. הזן את שם הדומיין שלך אם כבר יש לך שם, או הירשם לשם תחום חדש כאן.
 4. הזן את פרטיך האישיים והתשלום.
 5. בשלב הבא תתבקש להזין סיסמה.

3. התקן את וורדפרס.

זה כנראה החלק שחששת ממנו! באפשרותך לבצע את הצעדים הבאים להתקנה ידנית של וורדפרס:

או שתוכל לקבל התקנת וורדפרס בחינם וקלה על ידי SiteGround!

כשאתה בוחר SiteGround, שירות האירוח של וורדפרס כולל 3 אפשרויות התקנה קלות שיכולות לחסוך לך את הטרחה:

 • אשף ההתקנה של WordGround WordPress
 • התקנה אוטומטית של וורדפרס דרך Softaculous
 • התקנה ידנית בחינם על ידי צוות התמיכה של SiteGround

זה הרבה יותר קל! SiteGround מקל מאוד על יצירת בלוג וורדפרס והוא בחינם .

עכשיו יש לך זמן לעבוד על העיצוב והפקת תכנים באיכות גבוהה במקום ללמוד ז'רגון מתכנת!

אם נרשמת ל- SiteGround, אבל אתה מבולבל מכל סיבה שהיא (כמו כיצד להגדיר אותה, לבחור תוכנית, לתמחר וכו '), אתה תמיד יכול לשוחח ישירות עם אחד מצוות התמיכה שלהם או לשלוח לי דוא"ל ואני יכול לעזור לך. בשביל זה אני כאן כדי לא לפחד לשלוח לי דוא"ל.

אלה הם היסודות להעלאת אתר הנסיעות שלך ולהמשיך במהירות! יש שאלות? יש לך הצעות נוספות לבלוגרים חדשים בנושא "כיצד ליצור אתר לכותבי נסיעות בוורדפרס"? אנא השאר את ההצעות שלך בתגובות למטה. אני מקווה שמצאת מאמר זה כיצד להפעיל בלוג נסיעות בוורדפרס שימושי!

להלן פוסטים ופודקאסטים אחרים הקשורים לאתר ועליך לבדוק אותם:

 • רשימת 10 המופלאים הראשונים להשקת אתר הנסיעות שלך עם טוד מייזלר
   
 • עשרת הרשימות המובילות להשקת אתר הנסיעות שלך עם טוד מייזלר פודקאסט (אודיו)
 • מדוע כל סופר נסיעות נדרש אתר עם טוד מייזלר
 • מדוע כל כותב נסיעות זקוק לאתר עם טוד מייזלר פודקאסט (אודיו)
 • כיצד ליצור אתר לסופרי נסיעות בוורדפרס

Start A WordPress Travel Blog


פוסט זה מכיל קישורי סניפים, מה שאומר שאם תלחץ על כמה מהקישורים בפוסט זה ותירשם ל- SiteGround, אני עשוי לקבל עמלה. אין עלות נוספת עבורך וזו דרך שתוכל לעזור לתמוך באתר ובפודקאסט זה!
 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

  הירשמו לניוזלטר שלנו


  דילוג לתוכן