כותב נסיעות שאפתן של השבוע: גסל ווליצקי

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא כותב נסיעות שאפתן של השבוע: גסל ווליצקי השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

gessell wolitsk -travel blogger

 

סופרי נסיעות שאפתנים של השבוע: גסל ווליצקי

 

שם הבלוג ותאריך ההתחלה: גסל + לי: בלוג נסיעות משפחתי הוקם כבלוג אישי בינואר 2014 והושק כבלוג נסיעות משפחתי במאי 2016.

 

ביו: ג'סל + לי הוא בערך שני גולים אמריקאים ותינוקם. הם מתכננים לצאת לעולם חופשה אחת בכל פעם. לידת ילד לא האטה אותם. הצטרפו אליהם בזמן שהם מטיילים בעולם עם תינוק בגרירה. למדו מההתנסויות שלהם לגבי לאן ללכת, מה לראות ואיך לעשות זאת עם משפחה.

 

אני מחשיב את עצמי כבלוגר נסיעות. נכון לעכשיו אני בלוגרית במשרה חלקית אבל אשמח להיות מסוגל לגרום לנסיעות משפחתי לנסוע במשרה מלאה. אני נלהבת מטיול ואוהבת את היכולת לקחת את בתי ברחבי העולם לחקור חוויות חדשות. כשאני לא נוסע בבלוגים אני עובד כאחות לבריאות ביתית.

 

לאן אתה מתקשר הביתה? אמסטרדם!

 

מדינות ביקרו: 15 וספרו.

 

יבשות ביקרו: 3

 

חמשת היעדים המובילים בנסיעת רשימת המטלות שלך: בכל מקום ובכל מקום. קשה לי להחליט. בכל פעם שאני מתחיל להסתכל בבלוגי נסיעות אחרים אני מגלה מקומות חדשים לרשימת הנסיעות שלי.

 

בלוגי נסיעות מועדפים: מורשת עולמינו ו- http://thenextsomwhere.com/

 

הטיול שהפך אותי מחופשה למטייל: עבורי, המסע המכונן שלי היה כשעברתי לסקוטלנד. בעלי עכשיו ואני נסענו לסקוטלנד כשעדיין יצאנו עם היכרויות. היינו כה מאוהבים מיופיה של המדינה, שידענו שאנחנו צריכים למצוא דרך להיות מסוגלים לטייל בעולם יותר. בגלל הטיול הזה מכרנו את הכל ועברנו לאירופה.

 

המסע שהפך אותי לבלוגר נסיעות: הפכתי לבלוגרית טיולים משפחתית לאחר לידת בתי. אני אוהבת לחקור ולתכנן את החגים שלנו. אחרי לידת בתי הבנתי עד כמה תכנון חופשה משפחתית שונה מתכנון של שני מבוגרים בלבד. רציתי לכתוב על החוויות שלי כדי לעזור לאמהות אחרות בחוץ שאולי חוות את אותו הדבר.

 

הכלי / האפליקציה המועדפים עלי למדיה חברתית: Later.com אני אוהב כמה קל לעשות הודעות על תזמון לאינסטגרם. לידת תינוק מעסיקה אותי וכלי זה עוזר לי להיות פרודוקטיבית יותר עם הזמן הפנוי הקטן שיש לי.

 

ארגונים שאני שייכת אליהם : מסעות נסיעות. [

 

לו רק היה לי זמן, הייתי ………… אני כותב כרגע מדריך טיולים משפחתי לאמסטרדם. זה מה שאני נאבק לסיים כרגע. נראה שלא מספיק זמן ביום לכתוב. בנוסף, אני ממשיך להוסיף מדורים למדריך. אבל, אני אשיג את זה בקרוב. מלבד פוסטי הבלוג השבועיים שלי, זו העדיפות העליונה שלי בכתיבה.

 

התחבר לג'סל!

 

אתר: www.gessellandlee.com

 

טוויטר: www.twitter.com/gessellw

 

פינטרסט: www.pinterest.com/Gessellwolitski

 

אינסטגרם: www.instagram.com/Gessellw

 

המאמר של ג'סל וווליצקי [2490 באמסטרדם ] הוצג ממש ב- 52 פרפסטדיי . אנא בדוק את זה כאן: 52perfectdays.com/readers-stories/24-hours-amsterdam

 

בחר את חבר (או את עצמך!) בתור הסופר השאיפה לשבוע של השבוע שלנו!

 

אם אתה עושה בלוגים, כותב או מצלם תמונות פחות משנתיים או שיש לך פחות מ -10,000 צפיות ייחודיות בחודש לאתר שלך, אני מזמין אותך להיות סופר ATW (כותב נסיעות שואף) של השבוע. כ- ATW של השבוע תופיע באתר הנסיעות שלי, 52Perfectday.com ובאתר BreakintoTravelWriting.com! להלן כל הפרטים! breakintotravelwriting.com/aspiring-travel-writer-of-the-week- הנחיות/

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

    הירשמו לניוזלטר שלנו


    דילוג לתוכן