כותב נסיעות שאפתן של השבוע: ג'ורדן קמפבל

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא כותב נסיעות שאפתן של השבוע: ג'ורדן קמפבל השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

 

Jordan Campbell of Global Debauchery
שם הבלוג ותאריך ההתחלה:
ג'ורדן קמפבל השיקה הוללות עולמית בנובמבר 16, 2015.
 

 

ביו: אני בשליחות להשלים את אתגר 40 × 40, 40 מדינות עד גיל 40. לצערי … אני משרה חלקית. אני אוהבת לטייל, אבל אני אוהבת לחזור הביתה לשני גורי החילוץ שלי, אסמרלדה ואופליה, מדי פעם. כעבודה יומית, אני מנהל אינטרנט ועיצוב גרפי. זה כיף, אבל אינטנסיבי. זה מאפשר לי ללכת בגדול (ואז לחזור הביתה) במסעותיי. זה גם עוזר לי עם מלאכת הבלוגים שלי. אני מחשיב את עצמי כבלוגר נסיעות נכון עכשיו . אני נהנה מצילומי נסיעות, אבל כמעצב מקצועי, אני מבלה יותר זמן בצילום תמונות שלי לאחר מעשה מאשר לצלם את התמונה המושלמת בפעם הראשונה. ואולי אם הבלוג שלי באמת יצליח יום אחד, אהיה גם בלוגר נסיעות וגם סופר נסיעות.

 

בלוג ההוללות העולמי (המקורי) הוחל למעשה לפני מספר שנים, אך הוא נמשך רק שלושה חודשים והתפזר. היו רק כמו שלושה מאמרים. כמה שנים חכמות יותר, החזרתי אותו עם עיצוב חדש, תוכן חדש ושאיפה מחודשת. הייתי די בלתי נלאה מזה מאז השקתו בנובמבר. #AdventurePartnerForLife ואני תמיד מתכננים טיולים משלנו. אני אוהבת, אוהבת, אוהבת לתכנן מסלולי טיול. עוזר לי להעביר את הזמן שבין טיולים. אנו גם אוהבים לעשות את הדבר שלנו בעצמנו.

 

לאן אתה מתקשר הביתה? גדלתי פרחח צבאי וחייתי בכל רחבי. נולדתי וגדלתי בחו"ל והגעתי לארצות הברית לתמיד כשהייתי בת 15. עברתי כמה פעמים מאז, ועכשיו אני גר באזור המטרו של DC עם #AdventurePartnerForLife.

 

מדינות ביקרו: 37. אני מקווה, שבעה נוספים נוספים בסוף השנה הזו!

 

יבשות ביקרו: 4. אני לא יודע אם תשקול את יבשות ניו זילנד ופיג'י, אבל זה לפחות אוקיאניה. מלבד זאת, צפון אמריקה, דרום אמריקה ואירופה. אני מקווה להפסיק את אסיה מהרשימה באוגוסט.

 

חמשת היעדים המובילים בנסיעות המטלות שלי: צ'ילה, אנטארקטיקה, נפאל, אזורים, נמיביה

 

זיכרון המסע המוקדם ביותר: במהלך אחד מהמעברים הצבאיים שלנו מקולורדו לבלגיה, אני זוכר את דרך הפריסה הארצית לניו יורק בטויוטה סליקה הזעירה שלנו. ההורים שלי ישבו מקדימה וישבתי מעוכב מאחור עם כלביות הכלבים והחתולים לידי.

 

סופר נסיעות מועדף: Ooh. זה קשה. אני מתאר לעצמי שרוב האנשים עשויים לבחור טיפוסים עיתונאיים, אבל אני מאוד אוהב את ג'ון קראקאואר ואת שריל סטרייד. (האם ג'ון קראקאואר ברור מדי?)

 

בלוגר הנסיעות המועדף עלינו: אני מאוד נהנה מהבלוג של איילין אדאליד IAmAileen.com . זה פשוט מדהים וכל כך מצליח. אני גם מאוד אוהב את שיין מ- SeaSaltSecrets.com . היא כל כך תומכת ומשתפת פעולה בבלוגרית חדשה כמוני. עבדתי איתה כמה פעמים וזה היה כל כך תענוג.

 

צלם נסיעות מועדף: אני לא בטוח שאני כל כך מכיר צלמים בכלל, אבל אני נהנה מצילומי המסעות של דן ג'יימס ב- DanFlyingSolo.com למעשה רק כתב מאמר על כמה מהבלוגרים החביבים עלי לאחרונה .

 

בלוגים ואתרי נסיעות מועדפים: Ha. ראה לעיל. אני אוהב גלריות של מדריכי מחוספס וכמובן, Lonely Planet היא, ובכן … Lonely Planet, אורקל הנסיעות היודע. ואיך אפשר לחיות בלי Trip Advisor ו- TravelZoo?

 

הטיול שהפך אותי מחופשה למטייל: אני די גדלתי לנסוע. עברתי ממש מאנגליה לוירג'יניה כשהייתי בן חודשיים. עברנו לגור כל שלוש שנים, אם לא מוקדם יותר. החופשות היו סופי שבוע במדינות אחרות או נסיעות כביש חוצה מדינות עבורי. אני מחשיב את עצמי ברי מזל להפליא שגדלתי ככה ונהניתי מאוד. אני בטוח לחלוטין שזה מאכיל את התיאבון שלי שלא היה יודע שובע. למרות העובדה שכולנו גדלתי ובעלי בית עכשיו, עדיין יש לי את ה"גרד המרגש "כל שלוש שנים. בעלי יעיד על כך (אם כי הוא גם איש הצבא בקריירה.)

 

המסע שהפך אותי לבלוגר / צלם נסיעות: אני חושב שזה התחיל זמן קצר אחרי איסלנד. פשוט אהבתי את זה שם וזה המקום היחיד שאני יכול לומר בוודאות שהייתי רוצה לחזור אליו. (אתה יודע איך ללכת חזרה איפשהו פירושו לוויתור על מקום אחר חדש? כן …) לאחר מכן התחלתי להקליט את הרפתקאותיי באפליקציה כל לילה לפני שהייתי הולך למיטה בחופשות שלי. שיתפתי את הרשומות שלי במדיה החברתית ונראה היה כי אנשים הגיבו להם טוב. לאחר מכן נולד בלוג.

 

הצעדים הראשונים שלי להפוך לבלוגר / צלם נסיעות: ובכן, זה נכון. כתבתי כמה ערכים בבלוג אחרון גלובליות שונה לחלוטין לפני מספר שנים, ואין לי שום רציונל צליל מדוע הפסקתי לכתוב על כך, מלבד לומר שלפעמים יש לי טווח קשב קצר. כמו כן, העבודה הייתה אז מטורפת וזחלתי במעלה הסולם התאגידי. אחרי השקעה רבה בקריירה שלי והרגשתי שאני עדיין לא מצליח לנסוע מספיק נסיעות בחיי ועבדתי יותר מדי וכו '. התחלתי שוב לבלוג (הפעם אמיתי ). זה גורם לי להרגיש השראה והגשמה וזה עוזר לי להפריד בין הטחינה לבין מה שאני באמת אוהב לעשות. בכל אופן, עיצבתי אותו מחדש וכתבתי טון של תוכן חדש. יצרתי מאמרים מסתובבים וממשיך לשלב עוד ועוד משוב של הקוראים כדי לשפר אותו. עברתי לחברתי עם זה ועבדתי על המספרים האלה. יש קבוצות בלוגים, שיתופי פעולה, ספריות … הייתי רוצה לחשוב שההולכה הגלובלית תצליח יום אחד באמת, אבל יש הרבה בלוגים נהדרים שם וזה באמת משרה מלאה. אם שום דבר אחר, אני ממש מרוצה ממה שזה כרגע. וזה משמח אותי.

 

פלטפורמת המדיה החברתית המניעה את התעבורה הרבה ביותר לאתר שלי היא: StumbleUpon! הטיפ העיקרי שלי להשתמש ב- StumbleUpon הוא מפה לאוזן. תיפפתי הרבה התרגשות ובאמת בניתי את הבלוג שלי לפני השקתו, הן באופן אישי והן בעבודה. אני חושב שלמעשה קיבלתי למעלה ממאה מנויים ביום הראשון שלי! אולי זה היה השבוע הראשון … אבל זה עדיין היה הרבה. והאנשים האלה הם כנראה הקוראים הכי מעורבים שלי.

 

הכלי / האפליקציה המועדפים עלי למדיה חברתית : עד כה, אני עדיין עושה הכל בחינם (למעט התחום שלי). וורדפרס, הלו-לו! זה היסוד של הבלוג שלי וקל ליצור רשת עם בלוגרים אחרים של וורדפרס. אבל אני גם מוצא ש- CrowdFire מועיל. זה מאפשר לי לעקוב אחר ההודעות החברתיות שלי ולבצע הודעות אוטומטיות.

 

תוסף הוורדפרס החביב עלי : אני עדיין באתר. לצחוק בקול רם. אמרתי לעצמי אם ההוללות הגלובליות תפס את המתיחה, הייתי עושה לעצמי עיצוב מחדש ואורגז את זה באותה תקופה. אני מעצבת כל היום כל יום כפי שהוא, כך שזו תהיה השקעה גדולה בגדול בחופשתי וזה קשה מספיק לעמוד בקצב כפי שהוא כרגע! אני סוג של פרפקציוניסט ומעצבים הם תמיד המבקרים הגרועים ביותר שלהם, אז … זה יכול להיות חוויה כואבת (אבל מדהימה ומתגמלת!) עבורי.

 

קבוצת הפייסבוק המועדפת על בלוגים של נסיעות: אה, יש כמה שאני נמצא בהם. אני אוהב Drifters Unite, כי יש להם המון הזדמנויות ושיתופי פעולה ברשתות החברתיות.

 

אם רק היה לי את הזמן, הייתי … …: ובכן, כנראה להסתבך עם כמה ארגונים! אני ממש גם אשמח לעשות עיצוב מחדש של הבלוג שלי, כך שזה 100% העיצוב שלי והכל ההוללות הגלובליות. מותג שלם.

 

הטיפ הראשון שלי לסופרים ובלוגרים שואפים! תבנית בלוג שהופכת את הצילום לתכונה העיקרי שלה מתחילה להסתבך מעט בזמן טעינה כשאתה מתייעל לתצוגות רשתית! ארג.

 

טיפ הטיול הטוב ביותר שלי למטיילים: מישהו שאני רק שהתראיין לבלוג שלי אמר את זה הכי טוב – שמור על ראש פתוח וצפה לבלתי צפוי. הזכרונות היפים ביותר וכמה מהאנשים הגדולים ביותר שתפגשו בחייכם נמצאים ממש מעבר לפינה באיזה מקום חדש שלא הייתם בעבר!

 

התחבר עם ג'ורדן קמפבל

 

אתר: http://globaldebauchery.com
  טוויטר: https://twitter.com/GlobalDebauch
  פייסבוק: https://www.facebook.com/GlobalDebauchery/
  אינסטגרם: https://www.instagram.com/globaldebauchery/

 

מאמרו של ג'ורדן קמפבל יום מושלם בבראשוב, רומניה הוצג ממש לאחרונה ב 52 PerfectDays. אנא בדוק את זה כאן: http://52perfectdays.com/articles/perfect-day-brasov-romania/

 

בחר את חבר (או את עצמך!) בתור סופר הנסיעות לשאיפה של השבוע !

 

אם אתה עושה בלוגים, כותב או מצלם תמונות פחות משנתיים או שיש לך פחות מ -10,000 צפיות ייחודיות בחודש לאתר שלך, אני מזמין אותך להיות סופר ATW (סופר נסיעות שואף) של השבוע. כ- ATW של השבוע תופיע באתר הנסיעות שלי, 52Perfectday.com ובאתר BreakintoTravelWriting.com! להלן כל הפרטים! breakintotravelwriting.com/aspiring-travel-writer-of-the-week- הנחיות/

 

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

    הירשמו לניוזלטר שלנו


    דילוג לתוכן