האם אפרסק הוא הרשת החברתית החמה הבאה עבור בלוגרי נסיעות? הנה מה שאתה צריך לדעת!

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא האם אפרסק הוא הרשת החברתית החמה הבאה עבור בלוגרי נסיעות? הנה מה שאתה צריך לדעת! השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

Peach Social Media Platform בדיוק שמעתי על Peach.cool לפני מספר שבועות. ראיינתי את מלקולם גריפית'ס מ- DCI ושאלתי אותו באיזו פלטפורמה של מדיה חברתית הוא מאמין שהכי חשוב להתמקד בו לשנת 2016. הוא הזכיר את אינסטגרם, וזה לא היה מפתיע. ואז הוא הזכיר את אפרסק.

 

לאחר הפסקה קלה, מיד התמלאתי באימה של 50% מהמחשבה ללמוד פלטפורמה חדשה ולהוסיף אותה למאמצי המדיה החברתית היומית שלי, ו 50% התרגשות לבדוק את זה.

 

אז כמובן שנרשמתי. אם אתה אחד המאמצים המוקדמים ונרשמת, אנא התחבר אליי @ writetotravel.com

 

מלקולם אמר שהוא רואה את אפרסק כשילוב של אינסטגרם ופייסבוק. ג'יימה שטיין, המנהל הבכיר של המדיה החברתית בהוציטייט אומר שזה שילוב של טוויטר וסלאק, אפליקציית הצ'אט והפרודוקטיביות הפופולרית של חברות רבות שמשמשות כיום חנות דיבורים.

 

במאמר שכתב ג'יימה ל- Hootesuite.com ב- 19459010, הוא הצהיר שאם נמאס לך מפייסבוק ורוצים להיכנס לקומת הקרקע של הדבר הגדול הבא, השימוש באפרסק הוא קל – פעם אחת אתה מבין איך.

 

הנה מה שאתה צריך לדעת על אפרסק ואם זה שווה את הזמן והמאמץ לבלוגרי נסיעות, סופרי נסיעות וצלמי נסיעות!

 

מה זה אפרסק?

 

Peach, אפליקציה שנוצרה על ידי מייסד Vine, דום הופמן, שוחררה ב -8 בינואר וכבר נראה שהיא מביאה משתמשים בסערה לסערה. נראה כי יש הרבה באזז במעגלי הבלוגרים אודות Peach והאפליקציה קיבלה כמות מדהימה של הורדות בזמן הקצר שהיא הייתה זמינה. מציינים כי מגוון השיטות למשתמשים להתחבר ולעדכן זה את זה, Peach מאפשר למשתמשים להיות יעילים ויצירתיים יותר בשיתוף שלהם.

 

התיאור בחנות האפליקציות הוא כדלקמן:

 

אפרסק הוא דרך מהנה ופשוטה להפליא להתעדכן עם חברים ולהיות עצמך. שתף עדכונים זעירים ככל שאתה עובר את היום שלך. פרסום קל כמו טקסט – עם פיתול. מילים מסוימות הן 'מילות קסם' שנותנות גישה מהירה לדברים מהנים ותובנים שאפשר לשתף. על אפרסק מעט אומר הרבה. שתף בקלות תמונות, תמונות לולאה, קטעי וידאו וקישורים, יחד עם GIF, מזג האוויר, המיקום הנוכחי שלך, מה אתה צופה הלילה, כמה צעדים הלכת היום ועוד ועוד.

 

איך למצוא חברים

 

peach-interface אחד הנושאים הגדולים ביותר שהיו לי עם אפרסק מאז שנרשמתי הוא למצוא חברים. הדרך היחידה למצוא חברים היא אם אתה יודע את שם המשתמש שלהם או על ידי סנכרון רשימת אנשי הקשר שלך ב- iPhone. פרסמתי בכמה מחשבונות חברתיים שלי וביקשתי להתחבר לחברים שנרשמו כמו גם בקבוצות פייסבוק רבות ומצאתי פחות מחמישה חברים שנרשמים כעת.

 

ממשק המשתמש קצת מוזר – הזרם שלך מפרט את חבריך ומאפשר לך לדעת אם יש להם פוסט חדש, אך עליך להקיש על השם שלהם כדי לראות אותו. זה כאילו אם עדכון החדשות בפייסבוק שלך היה מורכב מכל רשימת החברים שלך והיית צריך להקיש על כל שם כדי לראות את ציר הזמן שלהם. אני מקווה שאפרסק הופך את זה לניהול יותר.

 

אתה יכול לחפש אנשים לפי שם משתמש, אם במקרה ידעת זאת, כמו סנאפצ'ט. אך אינך יכול לעקוב אחר אנשים שאינך מכיר – אתה צריך לחכות שהם יקבלו את בקשת החבר שלך לפני שתוכל להציג את הפוסטים שלהם.

 

המכשול הגדול הבא הוא שהם אינם הזנה ריכוזית. אתה יכול לראות פעילות של חבריך כמו גלים, אם הם אהבו את הפוסט שלך וכו ', אבל כדי לראות את הפוסטים שלהם, אתה צריך ללכת לעדכונים האישיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מה לפרסם, ואיך

 

peach-interface2 החלק הטוב ביותר באפרסק הוא מה אתה מפרסם ואיך. האפליקציה משתמשת במה שהיא מכנה " מילות קסם, " שהם קיצורי דרך שתזין בתיבת הטקסט.

 

* זקוקים להשראה למה לפרסם? הקש על הנורה לקבלת רעיונות חדשים בכל יום.

 

* יידע מישהו שאתה חושב עליהם על ידי שליחת גל, פרוסת עוגה, 100, בום, נשיקה, נשיקה ועוד.

 

* השתמש במילת הקסם "לצעוק" כדי לכתוב כמה מילים (+ אמוג'י) באותיות גדולות על צבע רקע.

 

* השתמש ב"צייר "כדי להציב שרבוט או רישום.

 

* השתמש ב"שיר "כדי לשתף את כל מה שמתנגן כרגע. חברים יכולים להקיש על השיר כדי לפתוח אותו ב- Apple Music או Spotify.

 

* מילת הקסם "שיעור" מאפשרת לך לתת לכל דבר – כל דבר! – דירוג של 1-5 כוכבים.

 

* מילות קסם אחרות: gif, כאן, בוקר טוב, לילה טוב, סוללה, מזג אוויר, תנועה, פגישות, ספארי, קוביות, זמן, תאריך, סרט, טלוויזיה ומשחק.

 

לדוגמה, אם אתה מקליד את המילה "צעק", הוא מאפשר לך להוסיף טקסט ענק על רקע רגיל או תמונה מגליל המצלמה שלך.

 

אם אינך יודע מאיפה להתחיל, הקש על הנורה שמשמאל לתיבת הטקסט. אפרסק יופיע הנחיות לענות, כמו "מה הדבר האחרון ששתית?" Ot "אין דבר טוב יותר מאשר ______________ טרי"

 

שורה תחתונה

 

האם זה שווה את הזמן והמאמץ בלוגרי נסיעות, סופרי נסיעות וצלמי נסיעות? אני חושב שזה באמת תלוי איך הפלטפורמה גדלה וכמה מותגים ועסקים של תיירות ותיירות קופצים על הסיפון. אם מלקולם צודק, וזה יהפוך לפלטפורמת המדיה החברתית החמה הבאה, סביר להניח שתמצא את עצמך משחק עם Peach!

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

    הירשמו לניוזלטר שלנו


    דילוג לתוכן