דירוג גוגל: כיצד למצוא את מילות המפתח שאתה מדרג בהן

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא דירוג גוגל: כיצד למצוא את מילות המפתח שאתה מדרג בהן השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

בלוגרי נסיעות, מאמר זה עוסק בדירוג גוגל ומציאת מילות המפתח שאתה מדורג כרגע. אבל לפני שאנחנו קופצים לטיפים ו"איך ", יש לי 5 שאלות עבורך.

 

   

 1. האם אתה מכיר את מילות המפתח שלך?
 2.  

 3. האם אתה יודע לאילו מילות מפתח אתה מדרג?
 4.  

 5. האם אתה יודע באיזה מיקום ודף אתה מדרג למילות מפתח בחיפוש בגוגל?
 6.  

 7. האם אתה מכיר את עוצמת הקול של כל מילת מפתח (כמה חיפושים היא מקבלת בחודש)?
 8.  

 9. האם אתה יודע כמה מהתנועה אתה מקבל מכל מילת מפתח שאתה מדרג עליה?
 10.  

 

הרבה שאלות אני יודע. ולמה בדיוק אני שואל? מכיוון שאחד המרכיבים החיוניים בדירוג בגוגל ו- SEO הוא בחירת מילת המפתח או המילים הנכונות. בשלב הבא, הוא מדורג עבור מילות המפתח האלה.

 

אל תדאג! יש לי כמה פתרונות בשבילך!

 

זה הכרחי עבור בלוגר נסיעות לבדוק את דירוג מילות המפתח של גוגל עבור מילות מפתח יעד באופן קבוע. אחת הטעויות הנפוצות שבלוגרים עושים היא שהם כותבים ומפרסמים מאמרים מבלי למקד בכלל למילות מפתח.

 

יש לי הצעות למספר כלים מקוונים שבהם ניתן להשתמש כדי לבדוק את מיקום מילות המפתח שלך ואת דירוג גוגל.

 

כיצד למצוא את מילות המפתח שאתה מדרג עבורן

 

כדי לשפר את ה- SEO והתעבורה לאתר שלך, עליך לגלות לאילו מילות מפתח יש נפח חיפוש גבוה וכמה הן תחרותיות. מידע זה מאפשר לך לעבוד על מילות המפתח החזקות ביותר בפוסטים בבלוג שלך ומעניק לך סבירות גבוהה בהרבה לקבל דירוג טוב יותר בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים.

 

כדי להשיג מטרה זו, אתה זקוק לכלי שמציג דירוג ספציפי של מילות מפתח בתוצאות החיפוש של גוגל מבלי לעבור ידנית על 100 תוצאות חיפוש ודפים. למי יש זמן לזה?

 

עשה זאת בעצמך פתרונות

 

ישנם כמה אתרים המציעים מחקר מילות מפתח. מוז ו- SEM Rush הם שניים מהחבר'ה הגדולים. הם מציעים כל מה שאי פעם תרצה לחפש SEO ומחקר מילות מפתח. החיסרון הוא שהם יקרים. SEMRush מציע משפט חינם בן 14 יום ו- Moz מציע משפט חינם בן 30 יום. לשניהם חבילות קידום אתרים החל מ- $ 99 לחודש. אפשרות נוספת גבוהה יותר היא Ahrefs , המציעה הצעה לניסיון בסך 7 $ ויש לה גם חבילות המתחילות ב- $ 99 לחודש.

 

Serps מציע ניסיון חינם למשך 30 יום ויש לו תוכניות שמתחילות ב 49 $ לחודש. יחד עם דירוג מנועי החיפוש, הוא מציג גם עלות לקליק ונתוני נפח חיפוש, עבור כל מילת מפתח או ביטוי.

 

האם החבילות היקרות הללו שוות את זה? אם אתה רוצה לצלול לעומק עולם ה- SEO, לחקור מילות מפתח ולדירוג, כן כן הם שווים את זה. אם אתה פשוט מחפש כמה מילות מפתח בחודש, יתכן שהן לא יהיו כאלה.

 

כלי מילות המפתח בו אני משתמש הוא Keysearch . זה רק 17 $ לחודש ומציע המון דוחות ותכונות מעולים. כל כך אוהבים את הכלי הזה, נרשמתי כגורם שלוחה, מה שאומר שתוכלו לקבל תוספת של 20% באמצעות הקוד KSDISC כשאתם נרשמים. אני משתמש ב- Keysearch לצורך מחקר מילות המפתח שלי, מפעיל דוחות מילות מפתח כדי להראות לאילו מילים אני מדירג וכדי למצוא קישורים נכנסים לאתר שלי וכדי למצוא את המתחרים המובילים שלי.

 

 

הפתרון עשה ב- 19459010]

 

אם אף אחת מהאפשרויות שלעיל איננה פיתרון טוב עבורך, אבל אתה רוצה לדעת את כל מילות המפתח שאתה מדרג בהן בגוגל, יש לי פיתרון.

 

אני מציע מוצר הכולל Repor של מילות מפתח t (עם כל המילים / ים שאתה מדרג) ושני בונוסים! 1 ) דוח קישורים נכנסים (כל האתרים המקשרים לאתר שלך) ו- 2 ) 20 המתחרים המובילים שלך .

 

אתה יכול להזמין דוח זה שמשתף את כל פרטי מילות המפתח שלך בתוספת הבונוסים כדי שתוכל להגדיל את התנועה לאתר שלך!

 

Find your keywords

 

אם אתה משתמש בכלי בודק מיקום אחר של מילות מפתח שעובדות היטב עבורך, יידע אותנו באמצעות פרק ההערות שלהלן.

 

 

PIN לזמן האחרון!

 

Google Ranking: How to Find the Keywords You Rank For Travel Bloggers #travelblogger #travelwriter #blogger #SEO

 

 

אל תשכח לשתף את הפוסט הזה!

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

  הירשמו לניוזלטר שלנו


  דילוג לתוכן