אפליקציות האינסטגרם החינמיות הטובות ביותר לשנת 2019

אם אתם רוצים לדעת עוד בנושא אפליקציות האינסטגרם החינמיות הטובות ביותר לשנת 2019 השאירו פרטים והכתב שלנו יחזור אליכם

השימוש באינסטגרם לשיווק בלוג הנסיעות שלך הוא הכרח בעת תכנון אסטרטגיית המדיה החברתית שלך לשנת 2019.

 

חשוב שתמנף את אינסטגרם לקריירת הבלוגים הנסיעות שלך, אבל ברגע שתתחיל זה יכול להיות קשה להבין אם אתה מצליח. בלי שתבדוק ניתוחים של אינסטגרם ותמצא את הערכים הטובים ביותר, לעולם לא תדע אם אתה יכול לעשות יותר כדי להעסיק את הקהל שלך או להגדיל את הבאים שלך.

 

לחץ כאן כדי לגשת לטיפים של אינסטגרם ותבניות בחינם של חודש בערך.

 

יש המון אפליקציות ניתוח אינסטגרם שיעזרו לך לעקוב אחר ההתקדמות שלך ולגלות אזורים לשיפור. כאן, נתמקד באפליקציות ניתוח האינסטגרם החינמיות הטובות ביותר, כך שתוכלו למקד את כספכם ומאמציכם בתכני אינסטגרם עצמם.

 

כלים לאינסטגרם בחינם

 

1 . תובנות אינסטגרם

 

לכל בלוגר נסיעות צריך להיות חשבון עסקי באינסטגרם. ברגע שאתה ממיר את חשבונך מ אישי לעסק, יש לך גישה אוטומטית לכלי הניתוח החינמי שלהם, Instagram Insights. כלי התובנות יכול להראות לך מתי הקהל שלך נמצא באינסטגרם, אילו מהפוסטים שלך הם הפופולריים ביותר, וההתרשמות והטווח הגעה של חשבונך.

 

בנוסף, אתה יכול להשוות את הפוסט המקורי שלך עם גרסה מקודמת של הפוסט כדי להבין אם המאמצים שלך בתשלום עובדים. אתה יכול להשתמש בכלי רק באפליקציה (אין גרסת שולחן עבודה) וזה לא הידידותי למשתמש ביותר, אך הוא מספק סקירה בסיסית טובה של ניתוח האינסטגרם שלך עבור שני פוסטים פרטניים וגם על חשבונך בכללותו.

 

2. Squarelovin

 

הכלי החינמי של אינסטגרם בחינם של Squarelovin מאפשר לך לגשת לערכים על הפוסטים והצמיחה האחרונים שלך, ניתוח חודשי והיסטוריה של הפוסטים שלך המחולקים לשנה, חודש, יום ושעה. זה מספק את מרבית המידע הדרוש לך בכדי לבצע ניתוח על התקדמותך במהלך השנה – לדוגמה, תוכל לקבל ניתוח חודשי על הפוסטים שלך, או היסטוריה של הפוסטים שלך בחלוקה לחודש, יום או אפילו שעה . בנוסף, הכלי מציע תובנות לגבי תחומי העניין של העוקבים שלך וכיצד להפיץ מעורבות נוספת בפוסטים שלך. אתה יכול אפילו להבין את הזמן הטוב ביותר לפרסם, תלוי מתי העוקבים שלך ככל הנראה באפליקציה.

 

3. Pixlie

 

Pixlie מציעה כלי בחינם מרשים. זה מאפשר לך לנתח מדדים כדי להבין כיצד להניע מעורבות רבה יותר ולמשוך עוקבים חדשים. הכלי גם עוזר לך לעבוד על משפיעים ומפרצי מותג. זהו מקום שאפשר לשאוף אליו להיכלל בקידום מוצרים וקמפיינים המשפיעים על הנחיתה.

 

4. איחוד מדדים

 

אמנם הוא אינו מספק את הכלי שלה באינסטגרם אנליטיקס בחינם, אבל Union Metrics אכן מציע בדיקת אינסטגרם חודשית בחינם. הבדיקה אומרת לך אילו תגיות hash תגדיל את מעורבותך, אילו פוסטים מהדהדים בצורה הטובה ביותר עם הקהל שלך ובאיזו שעה העוקבים שלך משתמשים באפליקציה. אמנם הכלי לא יכול לתת לך ניתוח מעבר ל -30 יום, אך זו אפשרות שימושית לבחינת נושאים ותבניות לטווח קצר וללמוד כיצד לשפר במהירות את הערכים שלך.

 

5. אפיירים חברתיים

 

אמנם יש להודות, כי אינו הכלי המושך ביותר מבחינה ויזואלית ברשימה, אך Social Bakers מציעים מידע קריטי, כולל הפוסטים הכי אהובים והכי שהגיבו עליכם, ומסנני הביצועים הטובים ביותר שלך. בנוסף, חברת Socialbakers מציעה דוח אינסטגרם , שמשווה חשבון אינסטגרם משלך למתחרים שלך, כדי לראות היכן אתה נופל בענף ומה אתה יכול לעשות כדי לשפר. אם אינך רשום במאגר המידע שלהם, אתה יכול לבקש שיוסיפו אותך .

 

רוצים להגיב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
Agoz מפצח לך ידע
Agoz מפצח לך ידע
אני רוצה לדעת עוד ניוזלטר
close slider

    הירשמו לניוזלטר שלנו


    דילוג לתוכן